A-Team sleduje odvážnou skupinku bývalých členů speciální vojenské jednotky. Hannibal Smith je protřelý plánovač vynalézavých misí, na jejichž realizaci je minimum času, vyžadují mimořádné schopnosti a velmi zdatné vojáky. Templeton 'Hezoun' Peck dokáže sehnat kdykoliv cokoliv. B.A. Baracus je řidič a největší svalovec v týmu. A H.M. 'Šílenec' Murdock je zdatný pilot a kvalifikovaný potápěč. Společně sloužili své vlasti celých osm let, načež byli posláni do vojenského vězení za zločin, který nespáchali. Poté, co se jim relativně snadno podaří z vězení utéct, se pouští do nebezpečného pátrání, aby dokázali svou nevinu a očistili svá jména. Během toho je napříč zeměkoulí pronásleduje vysoce postavená vojenská důstojnice Charisa Sosová (jedna z bývalých Hezounových milenek). A právě když už se zdá, že mají všechny potřebné důkazy k prokázání neviny, zjišťují, že jejich nejnovější mise právě začíná. (HBO GO)

xxxblade

Dlouho sem si tenhle film odmítal pustit a ted toho tak lituju. Je trochu ulítlej ale jinak pecka. Zaujal mě styl natočení ale hlavně obsazení Liam Neeson a Bradley Cooper.Prostě celej film skvělá akce akce akce člověk se nenudí ani chvíli a jako třešnika na dortu Jessica Bell. Pokud máte chut na skvělou akční ulitlou podívanou je to film pro Vás ()

Gwater

Tak to je bomba ! Kam se hrabou takové s....y jako je Mišn Imposible, Čárlího andílci a slavný Džejms Bond !!! Padat v tanku z 6ti kilometrů nejdřív se třemi padáky, pak už jenom s jedním, cestou sestřelovat letadla, brzdit protisměrnou střelbou a po pádu do jezera (bůh-ví jak hlubokého) vesele vyjet na břeh ... tak to je silný kafe !!! Navrhuji přeřadit film do rodiny Blízkých setkání X-tého druhu a Í-tý. Fuj! to byl ale pád. ()

forestkreny

Tohle je pecka Sharlto Copley je fakt magor ktemu další banda skvělích hercu nadherná Jessica(mám proni slabost )a akční nářez je tu ()

Lazy87

Trošku mě to už minulo, ty akční scény mi ten film trochu zprotivily, ale vtipné scény mi jej zase zpříjemnily. Takže slabší průměr. Seriál si už moc nepamatuju, ale kdysi jsem ho myslím sledoval. ()

Leonidas394

Asi jsem fanoušek, ale mě se tento film moc líbil. Chemie mezi celou jednotkou Alfa funguje dokonale. Skvělé hlášky, slušná akce a mnoho výborných nápadů. Celý dojem skvělého filmu trochu kazí překombinovaný závěr, i přesto jeden z mých nejoblíbenějších filmů, škoda že nebude druhý díl.90% ()

MaxDamage1

Překvapivě dobrý film se spoustou akce, které neustále na sebe navazovali. Film je víceméně absurdní,ale je to film a na to jsme zvyklí. K maximálnímu hodnocení mi tam přece něco chybělo,možná velkolepější finále (i když je napěchované trikama až dost), možná o trochu více reality. I tak se mi líbil a doporučuji ho shlédnout (zasmějete se). ()

KingBoss

Vysoce podprůměrný snímek, který hlavně tvoří rádoby zábavné momenty, "cool" hlášky a předigitalizovaná akce. Tento film je nudný a trapný jako kázání v kostele. Dal bych odpad, ale kvůli borcovi z MMA Rampageovi, dám jednu hvězdu. ()

La 3na

Jednoznačně příjemné překvapení a pořádná porce zábavy. Akce pěkně svižně odsýpá, akorát na konci se nám mašina začíná trochu zadrhávat. Film také hodně připomíná čím byl seriál tak zábavný a to je v dnešní uniformované filmové době moc dobře. ()

zhulosek

Čistokrevná akční jízda, u které jsem kolikrát vyprskl smíchy! Film je skutečně nostalgickou vzpomínkou na akční béčka osmdesátých let a pokud ho tak budete brát a přijmete skutečnost, že to není vážný film užijete si parádní akční blockbuster, který je sice o něco slabší v závěru, ale celé to zachraňuje ústřední čtveřice! Obzváště Sharlto Copley, jehož Murdock je naprosto fantastický! Nemůžu jinak než čtyři hvězdy - jedna mínus za zmatený konec. ()

fcapab

Nechápu ten rozruch a hodnocení kolem takového sajrajtu. Liama, Jess i Coopra mám rád, ale tohle přestřelili. Film se snaží bejt tak drsnej až je to neskutečná hovadina. Zlatá "Béčka" z osmdesátejch let... A to ještě jedna * za herce... ()

KubaST

Nejlíp bych to shrnul tím, že mě to prostě bavilo a odreagoval jsem se při dívání. Bezva herecké složení, fórky, výprava a celkem i příběh. ()

Sekyn

Úctyhodnější film si snad A - team nemohl ani vysnít. Oprašení staré dobré akční čtyřky a jejich nesmrtelného songu bylo jako dar z nebes. Akce, která vás drží neustále ve střehu a skvělé triky. Akční scény, které kouzlí blažejný úsměv ohromené tváře a to už ani nemluvím o výtečném hereckém obsazení. Dokonale zachované a rozvíjející charaktery postav jen podtrhují kvalitu tohoto snímku. Já osobně jsem nenašel ve filmu jedinou škaredou skvrnku, která by vrhala stín na tento kult. Takže, pokud máte problém, pokud nikdo jiný nedokáže pomoci a pokud je dokážete najít,.......možná, že právě vy si je můžete najmout.... A -TEAM!!! ()

mpet

Klasický akčňák vracející se zpět do dob Arnolda Schwarzeneggera, Bruce Willise, Silvestra Stallona a jejich desítek natočenejch akčňáků. Je to jen akcí a vtipem nabitá bejkárna, ale nemůžu si pomoct a musím jí mít rád. Víc takovýchto snímků, neboť takovýto styl akčního filmu se již v dnešní době vidí jen málokdy. ()

StarFsh

Tak po Mission: Impossible prišla rada aj na ďalší seriál podobného razenia. Je úplne jedno, kto ten film natočil, lebo samotná seriálová predloha jednoznačne vytýčila hranice filmu, ako akčňáku, kde realizmus a inteligencia ide bokom. Za 3. PS: Žartík s americkým vojakom (Murdockom) na tanku pýtajúceho sa na cestu do Berlína bol fakt super. ()

Wiffy

Nadprůměrná akční komedie, jejíž tvůrci si mohou gratulovat k skvěle odvedené práci. Pro mě nadprůměr hlavně kvůli skvělé podobě se seriálem, který mám fakt ráda. ()

xray0045

Velke prekvapeni, po par dilech serialu, co jsem videl, jsem necekal ze by filmove zpracovani mohlo byt tak svezi. Spousta scen je tak neuveritelne absurdnich (v tanku) ze se smejete jaka je to blbost. Snad to ani neni akcni film spis to ma bliz ke komedii, cimz nechci rict ze je to smesny, pouze suprove zabavny. ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (více)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (více)