Počítačově animovaný snímek ze světa Star Wars odehravající se za Klonových válek (mezi Epizodou II a III). V příběhu se objeví všichni hlavní hrdinové z předešlých filmů a pomalu se začnou objevovat další v připravovaném seriálu, který bude navazovat na film.

Před filmem už vnikl seriál Clone Wars, který byl však kreslený, takže nový film + seriál je spíš remake a bude jenom dál rozvíjet svět Star Wars za Klonových válek... (chmíří)

sbl

Jako pilot ke skoro perfetnímu seriálu ze Star Wars univerza neuráží, ale jako samostatný celovečerní animák absolutně nevyhovuje... ()

DemonizeR

Po shlédnutí mám smíšené pocity. Děj v podstatě hezky ubíhá bez zbytečných nudných pasáží, ale celkove vzato je to nemastné, neslané. Co se týče animace, tak jsem si popravdě místy připadal, že se koukám na in-game záběry, z nějaké střílečky. Sečteno podtrženo, film je lehce nadprůměrný, což je na hvězdné války trochu málo. Nicméně, těch 100 minut jsem se opravdu bavil. Rozhodoval jsem se mezi 4 a 3 hvězdami, ale nakonec dávám "pouze" tři. ()

Elyon

Kdybych měla hodnotit tento film jako trošku víc prodloužený díl seriálu, dala bych za pět, protože se seriál povedl. Ale jelikož šel do kin, tak ubírám hvězdičku, sice nerada, ale musím. Docela mi vadilo, že film i seriál dostali nového skladatele, měl tam být John Williams. Tenhle nováček se moc nedrží klasických motivů (maximálně v pár scénkách) a přidává si tam vlastní upravené motivy, někdy s rockovým (ehm?) nádechem. Dále mi trošku vadila animace postav, hlavně u hraběte Dooku. Ale zase se povedla třeba Ahsoka nebo Rotta Hutt, který byl hrozně roztomilý. Jinak zápletka byla docela v pohodě. Jo a taky se mi líbily ty bitvy. Mimochodem, těch droidích hlášek tam nemuselo být tolik. Celkem 80%. ()

PepeCCM

Jak již B!shop zmiňoval, stejně já jsem měl blbej pocit už hned na začátku, kdy se neobjevily pro Star Wars neodmyslitelné úvodní titulky. Bohužel toto moje rozčarování vydrželo až do konce. Od začátku se mi moc nelíbil nápad animovaných Star Wars, ale bral jsem to tak, že se autoři budou moc vyřádit na bitvách a celkově na všech efektech, které by jinak stály hodně hodně nekřesťanské peníze. Bohužel toho jsem se nedočkal. I tak bych ale od filmu, který má ve jméně Star Wars daleko, čekal daleko více. ()

Rannveig

Ach, pro Sílu proč, PRÓÓÓÓÓÓÓČ...?!?!?! stačí se podívat na trailery ke hře Old Republic a říkáte si, sakra, proč ty animace nemohli prohodit?! a nápady zrovna tak?!?! (***** už za mě dal JekoRek) ()

char_t

Do kin tenhle kousek asi jít neměl, ale jinak je to důstojný člen SW-rodiny. Nové postavy (hlavně Anakinův padawan) stojí za to, originální anglický dabing se taky povedl... Zamrzí ale znásilnění původní Williamsovy hudby - zůstalo jen pár témat, zmršených na nejhorší úroveň (Kdo se odvážil změnit rytmus v hlavním tématu!), a nové kousky taky nestojí za nic. Naštěstí je pořád na co koukat, tak kromě úvodu a závěru nekvalitní hudba tolik nebolí. ()

Hapretor

První série je dokonalá. Má kouzlo jak pro děti, tak pro infantilní dospělé fandy jako třeba já. Druhá je horší. A třetí ještě horší. Tak to dopadá, když se fusekle nasazuje moc často. Nakonec je v ní díra. ()

Ydrosten

Pilot k seriálu , je stejný jako seriál sám. I přes počáteční tak trochu chaotický děj , se výborně rozjede a může tak začít celá nová dobrodružná cesta. ()

Olík

Neškodná „lego“ vyplň mezi Anakinem Skywalkerem a Darthem Vaderem. Staří známí v animované a svým hereckým předobrazům věrné podobě, rytíři Jedi, separisté….fajn, ale ten příběh…..ajajaj….ten by se spíše uživil jako jeden díl stejnojmenného seriálu….a ty dialogy, hlavně mezi Anakinem a jeho padawankou….trhalo to uši….celkově slušné, ale zbytečné. ()

canucks333

Nechápem nízke hodnotenie. Je jasné, že animácia je slabšia a celkovo dej je pre Star Wars históriu zbytočný, ale ja som sa skvelo bavil a navyše som si prečítal aj knižnú verziu. Plus veľmi dobrý český dabing... Zhrnutie: Videl som 1X- 75% - VEĽMI DOBRÁ ODDYCHOVKA S DROBNÝMI CHYBAMI.... ()

Nerd4Dreaming

Myslím si že tak perfektní seriál jakým CW jsou si zasloužil trochu lepší pilot. Tenhle jsem viděl už dávno, a ani trochu mě to nenabudilo sledovat seriál, ke kterému jsem se dostal až nedávno. Spousta příběhů ze SW universa je uvěřitelných, perfektně využívají celou mytologii a vcucnou do děje a nepustí (Force Unleashed, KotOR, komisky,...) Tenhle film bohužel ne. ()

strikeman

Příšerná hudba (krom občas použitých úryvků soundtracku původních Star Wars), infantilní až debilní dialogy, trapná zápletka, ani nevím, za co vlastně dávám tu jednu hvězdu ... Pro děti od 5 do 6 let. 20% Výstižný komentář: imf ....2023 - Po letech upravuji hodnocení na 45%, a to v kontextu právě zhlédnutého kompletního seriálu, navazujícího na tento pilot... ()

helloween93

Pilot k seriálu Klonové války, u kterého je záhadou, proč šel do kin. Dějově je to mezi epizodou 2 a 3 a Anakin s jeho padawankou Ashokou zachraňují syna Jabba Hutta ze spárů intrik hraběte Dooku. Animace dneska už spíš slabší průměr a dějově nic extra. 2* ()

Annaud

Jsou to prostě Star Wars, co dodat :) Nádherné provedení 3D animace, pěkný a zábavný děj, zábava pro celou rodinu. Bude to vyhovovat spíš technickým typům, žádné romance nečekejte - je to od začátku do konce akční nářez plný vybuchujících droidů, soubojů a machinací. ()

bif

Star Wars..když se zmíní tyto dvě slova, každý člověk si vybaví úžasnou serii úžasných filmů od Lucase, ale tohle je jako plivanec do tváře. Tohle se nemělo točit, to by se rovou mohl natocit Forest Gump 2. Režisér to projel na celé čáře a stupidita první bitvy dosahuje opravdu debilnosti, bohužel. ()

Jajar

Infantilní, stupidní, otravné, sterilní, nudné, zbytečné a navíc vizuálně hnusné. O ždímání prachů jde tentokrát víc, než kdy jindy. ()

Grimlok

Tohle se Star Wars nemá co dělat. Ve spojitosti s ostatními díly se nevyhnete otázce "Ale jak je možný, že...?". Jediný co se tu rozpadá na kousky jsou jen droidy, lidské kusy nikde neuvidíme. Ale nejvíc mě nas*al ten blbej droidskej velitel, ten byl tak strašnej, že sem myslel, že mu do hlavy nahraju virus, jenom proto, aby už konečně zmlknul (nakonec se proletěl dolů). Jediný co se dá označit za plus je, že animovanej Anakin je mnohem lepší herec než Hayden Christensen. ()

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Další Indiana Jones

Další Indiana Jones

06.08.2008

Indiana Jones a království křišťálové lebky možná nebyla taková bomba, jak se očekávalo, ale každopádně ve světě film vydělal už téměř tři čtvrtě miliardy dolarů, což je suma, která ani hvězdy… (více)