Před dvaceti lety bubnoval v rockové kapele, teď konečně dostal druhou šanci. Robert “Fish” Fishman ji hodlá beze zbytku využít a konečně usednout na rockový trůn. Hlavní roli v americké hudební komedii hraje Rainn Wilson, známý ze seriálu Kancl.
Robert “Fish” Fishman byl před dvaceti lety bubeníkem ve známé rockové kapele, odkud ho ale vykopli. Teď však má úžasnou druhou šanci, aby se znovu ocitl na výsluní slávy. Když Fish dostane nabídku, aby se stal členem středoškolské garážové skupiny svého synovce, přijme ji bez váhání. Slavnostně si přísahá, že konečně dosedne na rockový trůn, na který má podle vlastního mínění jasný nárok. Pro jeho mladší spoluhráče tím ale začíná ta nejdivočejší životní jízda! Hlavní roli v bláznivě neuctivé hudební komedii o plnění životních snů a o nesnázích, které lze způsobit vlastní rodině, hraje Rainn Wilson, známý z televizního seriálu Kancl, režii má Peter Cattaneo. (oficiální text distributora)

GodKnows

Velmi prijemny film. Na nic sa nehra, nechce urobit dieru do sveta a to mu uplne staci. Prijemny humor, super hudba a kedze som tak trochu fetisista na hudobnu stranku filmov nic mi nebranilo si ho pekne vychutnat. 3,5* = 70% ()

TomasRichtr

Přesně podle příručky, nic navíc. Taková School of rock, except it sucks. Nebylo by to ani tak zlý, kdyby hlavní postavu nehrál ten slizkej trapák z The Office. Kam ty se hrabeš na Jacka Blacka, chlape. ()

BaronX

Tak tohle je přesně moje krevní skupina. Jen více a více muziky ve filmech, pak budu na vrcholu blaha ;-) Film jako takový, nijak převratný, přesto (pokud máte rádi tenhle druh muziky) si budete užívat každou chviličku. Rainn Wilson je dobrej drak, ačkoliv není ani zdaleka takovej šoumen jako Jack Black (ve Škole rocku), jako nahej bubeník mě dostal krutym způsobem k zemi. Let´s rock. Moc příjemná byla hláškující Christina Applegate, grandiózní gotička Emma Stone byla k sežrání, jen ten zpěvák byl takovej nedomrlej, jakoby vypadl z nějaký chlapecký kapely typu Westlife! ;-) Rozhodně má do rockera daleko!!! Každopádně tady šlo především o hudbu a A.D.D. to rozjeli vcelku solidně, ale přesto nástup ... Vesuvius na pódium, to byl vrchol. Koncert, ó jé ... ale za ten playback bych je stejně zkopal do kuličky. ()

ClapTrap

Dávám 4* protože tento film mě velmi pobavil. Rainn Wilson svou roli bubeníka zahrál podle mě na jedničku. Hodně jsem se u toho nasmál a celkově rockovou hudbu mám rád, takže tento nápad mě docela potěšil. 75% ()

DaveSmith

Skvělá komedie, která překypuje energií. Parádní soundtrack, sympatický obsazení a hlavně smolař Fish, kterej by mohl z fleku dělat stárnoucího rockera jako solidní živobytí. K tomuhle filmu se vracím pořád radši a muzika ADD a Vesuvius mi hraje v telefonu neustále. ()

topi80

Úvod hodně navnadil, pak se to zadrhlo. Žádná velká legrace to nebyla, příběh byl předvídatelný a neinvenční tak, že by ho tak napsalo 99 ze 100 rockerů během chvilky, a přehrávání Rainna Wilsona bylo chvílemi otravné, i když je třeba přiznat, že pár takových skutečných rockerů znám. Pojem rock a rocker tady v podobě nové kapely dostává dost zabrat, takže 99 % diváků tohoto filmu by šlo asi na koncert oné konkurenční kapely, která kdysi bubeníka vykopla. Ale když už tedy inovujeme a ve filmu reflektujeme, že si dnes pod pojmy rock a rocker vybaví leckdo něco jiného, je dobře, že byl užit poměrně věrohodný virální způsob, jak vznikl zájem o kapelu. Fanoušci Ala Bundy ocení přítomnost výborné Christiny Appelgate v roli rozumné mámy, v níž ale herecké srdce pořád někde tepe. Nadhodnocuji. Co si budeme povídat, jedna nebo dvě hvězdičky by o kvalitě filmu vypovídaly lépe. ()

mikhail

Veľmi príjemné prekvapenie! Rainn Wilson je borec. Fakticky sám utiahol celý film. Ostatní herci mu síce dobre sekundovali, ale faktom ostáva, že bez neho by to bol iba priemerný snímok. ()

milanhanic

Jeden z mála filmů, u kterých se takto hodně zasměju. Nejlepší scéna je, když běží za dodávkou proradnách již bývalých spolukapelníků. Taky dobrá hláška: ,,On je zombie". U toho jsem se málem počůral smíchy :D. Jen bych změnil hudbu ve filmu, jinak perkfektní komedie. Také plusem je role Ch. Applegate, kterou všichni známe ze seriálu většího kalibru Ženatý se závazky. ()

Mire

Paráda, takýto typ komédií mám veľmi rád. Rainn Wilson váli slušne a je pekné že si splnil sen, aj keď nie v heavy metalovej kapele, ale aj tak super. A k tomu krásna basgitaristka Emma Stone a ja môžem byť nadmieru spokojný :) P.S. - bavilo ma to znateľne viac ako Trsátko osudu, takže rád pridám aj na hodnotení :) ()

helrohir

No tak zas tu máme ďalšiu nepodarenú teenage komédiu. Som fanúšik rockovej hudby, ale aj napriek tomu ma tento film nezaujal ani príbehovo. Rainn Wilson sa síce neuvetieľne podobá na Jacka Blacka, ale narozdiel od neho mi prišiel vrcholne nesympatický a tie jeho výstupy ma dosť iritovali. Bohužiľ, pre mňa len podpriemer. ()

LukeKiller

Milé, vcelku vtipné, dobre zahrané a s fajn rock and roll hudbou. Bradley Cooper ako rocker je skvelý, škoda, že tam hrá asi tak tretie husle. Za mňa (s ohľadom na to, že som toto stiahol v balíku asi 50 komédií) je to slušná komédia, ktorá dobre odsýpa. 3,5* sa tu dať nedá, takže za tematiku, príbeh a obsadenie zaokrúhľujem na 4*. ()

Rastman

Bavil jsem se, smál jsem se a kupodivu i celkem užíval muziku. Příběh je zajímavý, byť lehce předvídatelný a kupříkladu přeměna z rockera na kancelářskou myš byla naprosto skvělá. ()

Miloško

Príjemná komédia o jednom bývalom rockerovi.Prvá polovica super,potom to trochu padlo do priemeru,ale v celku sranda,hlavne týpci zo skupiny Vesuvius.7/10 ()