Trikově nabité akční sci-fi ukazuje apokalyptickou vizi světa, ve kterém si vědci zahrávali s časem tak dlouho, až se jim vše vymklo z ruky. Skupinka drsných amerických vojáků se vydává pomocí brány v čase do doby před sedmdesáti miliony let, aby zachránila několik vědců, kteří se zde ocitli vinou nezdařeného pokusu a nemohou zpět. Když se ale výprava vrátí domů, přiveze s sebou i jeden masožravý suvenýr... (oficiální text distributora)

Jack_D.

Tento fil je hroznej. Neskutečně. Díky němu získáva pojem "trikově nabité akční sci-fi" zcela nový rozměr. Pět hvězdiček si rozhodně zaslouží, neboť jsme se již dlouho takto nepobavili. Jeden nesmysl za druhým, tu a tam jeden opakovaný záběr, dinosauří triky jako od Zemana a originální herecké výstupy ala Power Rangers. Prostě paráda. ()

majxik odpad!

Ok, tak začnu tím co bylo na filmu dobré. No moc toho nebylo, pár hezkých hereček a zajímavý nápad, ostatní už bylo dost odfláklé. Začněme zbraněma a výzbrojí když se to jmenuje v češtině jurské komando, nevím kdo vymyslel že do jurského období se bude hodit tak slabá zbraň jako mp5, to nechápu, ani nechápu to jak někoho napadlo odfáknout u zbraní efekty (vypadá to jako by stříleli z airsoftových zbraní včetně učinků)... no a co dál? Herecké výkony očividně tu žádné být nemužu kvuli špatné řežii a efektům kdy některé scény vypadají dosti komicky.... no raději tady skončím jinak to prožiju znova, což bych nechtěl. ()

venison odpad!

Herecké obsazení vybírali pravděpodobně z castingu na porno.. Efekty pravděpodobně dělal týpek po absolvování amatérského rychlokurzu VFX.. Scénář napsal někdo hodně ratardovaný.. Úžasný bylo, že se obraz filmu klepal při chůzi "dinosoura" pouze když byl v záběru dino, když byla namířená na prchající pornoherce, tak najednou se zázrakem obraz neklepal :-D Atd. Naštěstí jsem viděla jen poslední čtvrthodinku, u které jsem nevěřícně vrtěla hlavou.. A pak slzela smíchy, když jsem si pročítala místní komentáře :-D Asi nejshorší film, který jsem stihla za svůj živit spatřit :-D ()

mirec88 odpad!

Hm, keby som mal dať nejakému filmu titul najdebilnejší film všetkých čias, bolo by to asi toto. Vedel som, že sa idem pozerať na výsmech filmovému svetu, tak som si myslel, že sa aspoň zasmejem ako napríklad vo Varanovi vs. Kobra a podobne. Ale tu sa nedalo ani smiať. Ale 2x som sa zasmial - keď naša partia hrdinov vyskočila z helikoptéry z výšky cca 15 metrov na zem a priamo na rovné nohy :) a druhý "zázrak" - náš hlavný dinosaurí hrdina vyskočil asi tiež 15 metrov do výšky a zničil helikoptéru. Ale žiaľ, nestačí to ani na pol hviezdičky. ()

jefff odpad!

No tak tohle je katastrofa, tohle jsem nerozdýchal ani já, milovník béčkových až céčkových sci-fi a hororů. A to že dávám odpad Vás musí alarmovat! Z každé scény mi bylo vyloženě špatně, na to se vážně nedalo dívat. K hercům ani nic dodávat nebudu protože tohle herci fakt nejsou, režie katastrofální a víc podělat ji už nejde, příběh průměrný, triky jsou šílený, hnusný, odporný a trapný. Bléééé to je hnus tenhle film. ()

Pecival

Tohle vůbec nebylo špatné. Ani nevím na čem bych film nějak elegantně zhodil, prostě to byla neuvěřitelně mile tupá podívaná, kde každý trik raptora, vyvolá úsměv na tváři. K tomu lovci nabodávající raptory na kůl, když marináci s kvérem nic nezmohli, drsný lukostřelec co skolí ptáka, kterej dávku ze samopualu vesele ignoruje a zvláště závěrečné náhánení raptora do tunelu v ulicích velkoměsta, pomocí sprintu. No prostě nebudu vám lhát, skvěle jsem se bavil. ()

Mr.Nigga odpad!

Naprostý odpad ve srovnání s čímkoliv, co bylo doposud natočeno. Tato nebetyčná zhovadilost plná špatných herců a ještě horších efektů, s příšerným střihem a režisérem, co nejspíše na natáčení čichal toluen, není vhodná ani pro televizi, natož filmová plátna. Takovéto hovadiny by se měly povinně vysílat v nápravných zařízeních jako forma nejtěžšího trestu ()

Dromed

Béčkové filmy mají své kouzlo. Neznámí herci, odvážné scénáře. Ale kvalitě chybí pár milionů dolarů. ()

civrss odpad!

Fuck shit like this! Upřímně nerozumím, jak se někdo může dobrovolně podílet na něčem takovém, nechat se jmenovat a být na to hrdý. I počítačové hry vypadají v této době lépe, milí "tvůrci". ()

rozbris odpad!

Tak to je snad ještě horší než Disaster Movie a to už je co říct. Tolik nelogičností, efekty nerovnající se roku 2008. Na popsaní chyb by nestačíla ani kniha o 100 stráncích, jen pro příklad - Tyranosaurus vypadá jako směšný flek na obrazovce, který neustále řve, zemětřesení v důsledku běhu predátora je pouze chvění kameramana, hlas poručíka skupiny se dá srovnat s hlasem mutujicího 13-letého puberťáka, scénař psal někdo na WC při své ranní potřebě, nejvíc srandovní je skok čtyř ztracených a znovu nalezených lidí z helikoptéry na zem z 10 metrů na nohy to už jsem šel fakt dokolen a smál se Griffovi....a tak dál bych mohl pokračovat.... Prvních 3 minuty se dají, pak je to jen shit.... ()

pavlikv odpad!

Ze začátku jsem si říkal : Fajn dám tomu aspoň * " ale když se na obrazovce objevil skákající T-Rex nezaslouží si toto dílko ani tu jednu! ()

divak84 odpad!

proč bych nemoch dát tehle sylumske příšeře "odpad", když jsem viděl vše říkající 2 minutový spot na YT ? a BTW. nechci tady dělat ze sebe křupana nebo generála, ale každý kdo tehle hovadině (ikdyž hovadina je tomuhle počinu vlastně složený kompliment) dá víc než odpad, nemá žadný vkus.... opravdu nemá... nezlobte se, ale 1* je třeba pro amerického ninju 2 a ne asylumským "sranda projektům".. ()

Michalechal

Tak trochu jsem doufal, že tento film opravdu nebude tak špatný, jelikož oficiální text distributora mě opravdu zaujal. Bohužel, troufám si říct, že komentáře nemohou v nejmenším odrazit NEkvalitu tohoto filmu. I studentské snímky jsou kvalitnější a lépe zpracované ... Škoda, scénář by alespoň na slušný "béčkový" snímek mohl být vhodný. ()

Fary odpad!

To je tak blbý, až běda! Jednak to vypadá, jako kdyby to točili z dlouhé chvíle o víkendu na zahrádce za chatou a jednak "elitní komando" kde je každej podělanej až za ušima a pořád kolem sebe zběsile máchají pistolema bez míření je fakt k smíchu... Tohle fakt ne! :-/ ()

Ebon

Jedna hvězdička za ty neuvěřitelný kecy, jak vymysleli stroj času při Philadlefském experimentu a ty vzkazy v jeskyních. Fakt mě pobavili.. ()

Paity odpad!

Tak pochopitelně, že toto nemůže být nic jiného než jasný azřetelný odpad! Lituju všechny, kteří v tom hráli. ()