Trikově nabité akční sci-fi ukazuje apokalyptickou vizi světa, ve kterém si vědci zahrávali s časem tak dlouho, až se jim vše vymklo z ruky. Skupinka drsných amerických vojáků se vydává pomocí brány v čase do doby před sedmdesáti miliony let, aby zachránila několik vědců, kteří se zde ocitli vinou nezdařeného pokusu a nemohou zpět. Když se ale výprava vrátí domů, přiveze s sebou i jeden masožravý suvenýr... (oficiální text distributora)

Ceberus odpad!

Vizuální efekty na úrovni zápočtu v nějaké grafické škole. I v osmdesátých letech měli lepší výsledky. ()

Sandisek odpad!

Netřeba nic dodávat. Film sem proklikal a viděl dohromady asi 8 minut a pak sem ihned ale ihned udělal v Total Commanderu F8 :)))) Myslím že bych s bratrem za 128 korun natočil lepší film než je totok :))) ()

Smerfetka88 odpad!

Uvažovala jsem o 4* hvězdách, protože mi to přišlo super. Už dlouho jsem si říkala, že když se točí parodie na westerny, zamilované filmy a tak podobně, tak by se měla natočit i parodie na Jurský park a jemu podobné filmy. Tohle mi pak přišlo fakt dobré, dokud jsem tady nezjistila, že to není parodie, ale že to je "akční fantasy film". Úplně zdrcená jsem to pak musela trošku přehodnotit... ()

beso74 odpad!

Zábavné ako trhanie zuba, samozrejme pre toho nešťastníka, ktorý sedí v kresle a zistí, že zubár mal byť pôvodne mäsiarom... ()

walkingdead

"Nic tu není, tady nás nic nesežere." Že neuhodnete, co se stalo pak? :D Další kvalitní zábava od Asylumu, pro jejich komedie mám prostě slabost. ()

haffen odpad!

Neviem nájsť ten správny výraz o exkrementoch v slovenčine, tak to napíšem po česky: filmový průjem. 0% ()

Pochtli

Čekal jsem blbinu, ale tohle.. :oD Řval jsem smíchy od začátku do konce nad "trikama", papundeklovým strojem času, demencí jednotlivých postav i u "tyranosaura" baštícího lidi i vrtulníky.. ()

djbarrel odpad!

OMG ! Tak tohle byla ale opravdu děsivá slátanina. A přitom námět nebyl vůbec špatný, ale zpracování bylo naprosto šílený. Triky naprosto děsivý, v Cestě do pravěku byly lepší efekty, navíc dinosauři byli snad jen 4 a ten Rudoch. Masakr, neuvěřitelně laciné, stejně neuvěřitelné byli dialogy. Prostě hrůza, na tomhle nebylo ani nic vtipného. Jen nuda. Nedostatek peněz a nápadů srší na míle daleko. Odpad ! 2 % ()

chrustie

Opravdu sem nevěřil že něco takového může vůbec existovat, aby to bylo vydáno v roce 2008. Skoro celý film sem nevěřil vlastním očím a nehrát to ve dvě ráno tak se i od srdce zasměju :D . Tohle je něco tak neuvěřitelného a drzého, že tu jednu musím dát za odvahu celého tvůrčího týmu (který podle mě nebude mít i s herci více jak 15 členů) a za odvahu televize tohle vůbec pustit do veřejného vysílání. Jako poslední myšlenka mě napadla, že tohle ani neměl být film určený pro veřejnost, ale pouze domácí práce ochotnického divadla, pro soukromé účely, která pouhým nedopatřením unikla z utajovaného archívu nedotočeného porna. Tenhle nefilm se taky dá ohodnotit pouze dvěma slovy: všechno špatně. ()