Trikově nabité akční sci-fi ukazuje apokalyptickou vizi světa, ve kterém si vědci zahrávali s časem tak dlouho, až se jim vše vymklo z ruky. Skupinka drsných amerických vojáků se vydává pomocí brány v čase do doby před sedmdesáti miliony let, aby zachránila několik vědců, kteří se zde ocitli vinou nezdařeného pokusu a nemohou zpět. Když se ale výprava vrátí domů, přiveze s sebou i jeden masožravý suvenýr... (oficiální text distributora)

Standito odpad!

Konečne som mal možnosť vidieť nejaký "film" od legendárneho štúdia Asylum a je jasné, že som si to nenechal ujsť. Chcel som sa trochu zabaviť na účet tvorcov, ale bohužiaľ až na toľko trápností som pripravený nebol. Úplne zlyháva snáď každá zložka tohto... (nie, film to už naschval nepomenujem), to je bez debaty. Možno, že príbeh mal v sebe pár svetlejších miest, aspoň sa scenárista neukázal ako najväčší retardovaný kretén pod slnkom. Ale demencie je tu asi sto krát viac. ()

kwoky odpad!

Jako amatérský film by si to zasloužilo 3 nebo 4 hvězdy. Ovšem jako profesionální film je to opravdu kvalita. Neváhám a posílám tento film do odpadu. ()

Prochy38 odpad!

Dobrej! Moc dobrej vtip! Na tomto filmu, teda pokusu o film, bylo asi jediná koukatelná obálka dvd-ka. Snad ještě ta slečna byla povedená. Ale prosím vás, kdo v dnešní době natočí takovou sračku, měl by se okamžitě oběsit. Tyhle efekty, to bych možná zvládl i doma v pokojíčku. Nechápu. Ani se nebudu rozplývat, jak moc to bylo nelogické a pitomé. Ach jo. Aspoň ten obal nemá vypadat tak jakože trochu lákavě na slušné b-čko, ale tohle se hodně rychle šine k druhému konci abecedy.... Fuj! ()

t.mon

Klidně mě za to ustřělte hlavu, mě tohle bavilo. Podobně jako uživatel Campbell Asylumovky neházím automaticky do odpadu. Tohle je jedna z těch lepších kopií. Ty dinosauři jsou opravdu, ale opravdu zábavní(papírový Tyrannosaurus na vás zařve a deset až patnáct vteřin hubu nezavře). PS: Láká vás dinosaurus na plakátě? Žádnej takovej se tam ani na vteřinu neobjeví. ()

peetriss odpad!

Tento film je druh odpadu, který by se měl zakopat sto metrů pod zem! Amatéřina nejhrubšího zrna, film C kvality a naprostá trapárna, jakou jsem snad ještě nikdy neviděl. Film na mě působí dojmem, jako by jej dělal nějaký kutil "na koleni". Budu tvrdý - scénárista, režisér, herci i tvůrci "triků" by raději měli jít k lopatám, smetákům, kýblům a hadrům - to jim snad půjde lépe a udělají konečně něco užitečného! ()

Dragonlanc odpad!

Tak takéto trápne filmy by nemali vôbec púšťať do sveta. Zábava určená pre priemerného Američana s IQ húpacieho koňa. Odporúčam jedine ako prostriedok na vyvolanie zvracania. ()

Wenca888 odpad!

Přiznávám, že jsem se chtěl na tenhle film podívat jenom kvůli zdejší "reklamě". Chtěl jsem vidět, jak vypadá jedenáctiprocentní akčně-dobrodružný film. Takže jsem si myslel, že vím, do čehu jdu. Ale že to bude až takový extrém, to jsem opravdu nečekal. Herecké výkony maximálně amatérské, scénář ještě amatérštější, velké množství různých nelogičností a efektům by se zasmáli i v 50.letech minulého století. Teď už vím, že nejhorší způsob, jak zabít 80 minut života je ten, když se člověk dívá na 100 Milion BC! Tenhle pseudofilm se každopádně zařadil na samotný vrchol mého žebříčku nejhorších filmů a myslím, že tam vydrží hodně dlouho... ()

Matli odpad!

Typické Asylum. Oni prostě nemůžou vytvořit alespoň něco podprůměrnýho. Na tomto filmu jsem nenašel nic co by se dalo kladně ohodnotit, maximálně, že už jsem viděl horší šrot, ale i tak to na hvězdičku nemá. A ještě ty hrozný chyby ve filmu, no konec. 7% ()

Hapretor odpad!

Aha, toto je dílo společnosti "Asylum"! - což mě ne/mile překvapilo. Tak teď to již chápu. Ale tohle je už opravdu dno shitu. To už jim neskousnu. ()

Deratizer

Ale jo, na pobavení a jedno zkouknutí to není nic katastrofálního, samozřejmě že to je levný a podřadný film, který nemá na vysoký hodnocení, ale je více drahých filmů, které jsou k ukousání nudné a nezáživné a já jsem se u tohoto filmu opět nenudil a docela jsem se i bavil, takže proč ty dvě hvězdy nedat? ()

sadlokan

Nejlepší je na tom,že se objeví nějakej digiještěr a než stačíte pořádně zjistit,že je fakt strašidelnej,tak někoho slupne a je fuč!A třeba i typa,kterej byl mezi hlavníma a vypadal,že se dožije konce,to bylo obzvlášť fikaný! ()

Anduril

Naozaj to bola riadna hovadina. Teraz ľutujem že som si nepozrel najprv hodnotenie. Technické efekty - nula bodov, herecké výkony - nula bodov, príbeh - nula bodov + kopec dier v deji, jediné čo si zaslúži jednu hviezdičku je námet. Ale tyranosaurus bol v meste už v jurskom parku 3, a to že bol prefíkaný bola naozaj kravina. nikomu to neodporúčam pozerať, ale kto nájde odvahu a vydrží to do konca klobúk dole. Ja som to vydržal iba kvôli taliančine... ()

kluzo odpad!

Toto hodnocení nedávám často, ale tohleto je fakt moc. Trapné triky, trapné dialogy, trapná zápletka. Z filmu čiší nedostatek peněz. Jak jinak si vysvětlit, že když stříleli ze samopalů, tak nezabírali ústí hlavně a třepáním zbraní simulovali střelbu. U akčního filmu to je dost velký trapas. Ještě tak parodie, ale i tam by to byl trapný frk. Kdyby to natočili ochotníci z Horní Dolní, bylo by to jinak, ale jako profi film to je hodně velký trapas. 40min až nad hlavu. ()

Ondr@932 odpad!

A to mělo být jako co! Tak trapný až to bylo k smíchu. Vydržel jsem asi 30 minut.Jediné co bylo pěkné byla příroda. Dávám 0,5/10 ()

feryk odpad!

Po přečtení oficiálního textu distributora mám pocit, že nám někdo servíruje úplně jiný film. Naprosto nechápu, kdo a proč mohl natočit v dnešní době takový paskvil. Takhle špatný film se jen tak nevidí, dějově prázdné, hercům nevěříte vůbec nic, nuda a nuda a ty triky?? wtf? Možná před šedesáti lety by to uspělo, dnes to působí slušně řečeno trapně a komicky a o akčním scifi nabitém efekty si nechte zdát. Zdatný školák vám udělá lepší efekty na svém tabletu. :D Tohle je velká, ale hodně velká amatérská práce. Za skákajícího dinosaura požírajícího vrtulníky, auto jedoucí pozpátku a další komické prvky sem uvažoval o jedné hvězdičce, ale to fakt nedám... :D ()