Trikově nabité akční sci-fi ukazuje apokalyptickou vizi světa, ve kterém si vědci zahrávali s časem tak dlouho, až se jim vše vymklo z ruky. Skupinka drsných amerických vojáků se vydává pomocí brány v čase do doby před sedmdesáti miliony let, aby zachránila několik vědců, kteří se zde ocitli vinou nezdařeného pokusu a nemohou zpět. Když se ale výprava vrátí domů, přiveze s sebou i jeden masožravý suvenýr... (oficiální text distributora)

vodkasesemte

nevěřil bych, že člověk na odvykací kuře s partičkou chovancu dokáže natočit tak sqelý film o jednom červeném dinosaurovi: uvidíte t-rexe skákat do stratosféry, pilota stíhače uvažovat nad dusledky raketového utoku na ještěra v zástavbě a ani chvíli se nepřestanete nudit. čekal jsem film o běhání, ale záhy mě příjemně překvapila filozofická uvaha nad tím, jestli se mám jít vyblejt hned, nebo až dožeru ty avokádové čipsy, které jsem si pro zpestření vzal už to odpoledne z regálu v tesku, protože jsem něco podobného v televizi čekal. na muj vkus to mělo trochu táhlý ocas, rozumějte konec, ale ty filmové efekty za to stály to vytrpět celé. byla by škoda nějaký ten trik vynechat, třeba ty papírové modely se hodně povedly a měl jsem co dělat, aby mi neukáplo lepidlo na skleněnej stolek, když jsem si mezi reklamami rozbalil starý Ábíčko. inu, muj nejoblíbenější film o pravěku, co jsem ted poslední dobou viděl. (nebo to bylo o něčem jiném?) zajímavé komentáře: kulyk, jezinka.jezinka a ten muj ()

PMakufka odpad!

Zcela náhodou jsem narazil na tento film a když jsem se začetl do několika komentářů zjistil jsem ze jsem zvědav vidět konečně něco co jsem ještě "neviděl"..... A skutečně.... Trikově nabité akční sci-fi.....apokalypsa, cestování časem, žravé potvory... no jak tohle lze zvorat to mě mozek nebere. Na tomhle filmu je všechno špatně... ani střelba ze samopalů nevypadá realisticky... doporučuji shlédnout jen za účelem studijním, jak se filmy nemají dělat. ()

Hopeman odpad!

náhodou moje prababička dělá stejný trikový efekty a to má k dispozici pouze atari 800xl akorát si sem tam pomáhá pastelkama ()

gezper odpad!

Test odvahy, má to 11%. Ne že bych filmy odsuzoval dopředu, ale přece jen nějaká pre-selekce musí být. Takže udělám na sobě pokus: Jak dlouho to vydržím po očku sledovat? Zanechá to nějaké podstatné stopy na mé psychice? Závěr: je to peklo! Nedá se to sledovat ani na 10% pozornosti bez újmy na duševním zdraví. Cituji z citace textu distributora filmu: "Trikově nabité akční sci-fi ukazuje apokalyptickou vizi světa, ve kterém si vědci zahrávali s časem tak dlouho, až se jim vše vymklo z ruky." Nejsem si jist, zda mysleli trika s krátkým nebo s dlouhým. Ovšem jedna pasáž ze souvěti je pravda, vymklo se jim to z ruky - ale nikoliv vědcům, nýbrž tvůrcům filmu. [0%] ()

blekekeke

Horolezkyně, horolezčata, bacha na popruhy. No, ale měl jsem to tušit, že s prasklým popruhem, to je o držku. O přesdržku to vlastně bylo od začátku po konec. Co taky, 49 a holky jak z loňského katalogu. Kolik že? 6let života v pustině? To na ten kus kovu nikdo nešlápl? Hod granátem na ptákoješterku bylo vrcholem okamžiku ... Armádní centrum a kde jsou vojáci?? ()

The_God odpad!

Jéžišmarjá, to byla píčovina! Dlouho jsem váhal, jaký film z mých odpadů mám vybrat jako nejhorší - teď už to vím. Strašný triky, debilní dialogy, idiotští herci, jedna nelogičnost za druhou a prakticky veškeré části filmu se dají kritizovat. Nedívejte se na to, máte-li k sobě úctu. ()

M.a.t.y.y odpad!

Ikdyby mě ten dino z filmu žral zaživa po kouskách, nebylo by to takové utrpení, jako utrpení, které se mi dostalo při sledování tohoto filmu. Všem zakazát hrát, točit, stříhat, režírovat nebo cokoliv, co je spojené s natáčením filmu. ()

brasek odpad!

Trikovo nabité akčné sci-fi? WTF! Tento snímok je primitívna nepozerateľná záležitosť! Bolesť hlavy a vyvrátenie obsahu žalúdka sú sprievodnými javmi pri sledovaní tohto snímku. Nelogické chovanie postáv, demencia na každom kroku, dve digitálne pra-rastliny v priemernom lesnom poraste, digitálni dinosaury /ten vo vode taký nepodarený, že ho radšej skryli strihovými efektami/ a príbeh ako keby od prostitútky. ()

bulawaio odpad!

0/10. Člověka to otráví ani ne tak svojí debitilou, ale především totální nudou. Nulová snaha se alespoň o něco pokusit, i když asi s rozpočet nebyl závratný. Ale když u toho nepřemýšlejí ani tvůrci, nelze než hodnotit jinak. ()

ellysium odpad!

Furste,ty zmetku...!!! Natáčení dementností by měli postavit mimo zákon.Režisér do gulagu a herci na nucené práce ()

BLStryker odpad!

Absolutní vrchol filmového neumětelství! Na tomhle paskvilu je špatně úplně všechno - od scénáře, přes amatérské herecké nevýkony až po samotné provedení filmu. Úplně nejvíc mě ale dorazily naprosto strašné efekty, které snad někdo vyrenderoval na staré kalkulačce z muzea. I v 50 let staré Cestě do pravěku vypadají dinosauři lépe, ale už jen tímhle srovnáním vlastně Zemanovu klasiku zbytečně urážím, takže pardon. Chudák Michael Gross, sice to je béčkový herec, ale to je na tom fakt tak špatně, že musí účinkovat v takovéhle katastrofě? ()

SobikGSXR odpad!

Tohle je jeden z těch filmů, které vám donese kamarád, vy se přes hodinu a půl divíte, jestli je to myšleno vážně a jako perličku, výše zmiňovaný kamarád pro zachování své důstojnosti tvrdí, že tohle "dílko" nemáte od něho. ()

Infantryman odpad!

Tento film snad tvůrci nemysleli vážně???Nejdražší na něm byl myslím pronájem toho druhoválečného half-tracku.Jinak to byla jen laciná šmíra! ()

cipokomon

Tak tohle má mých 5 hvězd, páč tohle je ultra-mega-hustě-masakroidně-úpe nejvíc sračka co jsem snad kdy viděl. NESKUTEČNÉ ()