Trikově nabité akční sci-fi ukazuje apokalyptickou vizi světa, ve kterém si vědci zahrávali s časem tak dlouho, až se jim vše vymklo z ruky. Skupinka drsných amerických vojáků se vydává pomocí brány v čase do doby před sedmdesáti miliony let, aby zachránila několik vědců, kteří se zde ocitli vinou nezdařeného pokusu a nemohou zpět. Když se ale výprava vrátí domů, přiveze s sebou i jeden masožravý suvenýr... (oficiální text distributora)

SeBig odpad!

Jurksé komando jo? Jo takhle.. já viděl komando blbců v jakési antuce pobíhat tam a zpátky. Že bych viděl jiný film? ()

Crocuta odpad!

Jako spousta ostatních jsem chtěl "Jurské komando" vidět jen proto abych se pobavil na účet tvůrců, jak činím často a rád s podobnými na první pohled béčkovými až céčkovými projekty. Ale ouha - šeredně jsem se spletl, to to bolelo! Tato záležitost, pro niž je označení "sračka" nezaslouženě vysokým hodnocením, je tak zoufale nudná a totálně blbá, že mít o rozměrech její stupidity reálnou představu, vyhnul bych se jí velkým obloukem... no, dobře mi tak. Nejvíc mne ničily (několikrát pro velký úspěch opakované) scény dojemných loučení před vstupem do brány v čase - už tak neúnosnou stopáž prodloužily o další nekonečné minuty, kdy si trpící divák uvědomí kam až mohou klesnout někteří herci a vůbec lidé označující sami sebe neoprávněně pojmem "filmaři". ()

Zazie

Největší problém byl film tady na databázi vůbec najít, protože Prima Cool ho uváděla pod názvem 100 mil. let př.n.l. Další problém byl vůbec ho dokoukat. Námět by to byl docela zajímavý, ale zpracování neuvěřitelně nudné. Takže největší zábavou bylo sledovat, jaké nelogičnosti tvůrci ještě vymyslí. Třeba: příroda před miliónem let vypadala úplně stejně jako nyní, navíc tam sem tam rostly podivně barevné plastové rostliny. Nebo: ti vědci, kteří se v roce 1949 vydali na neúspěšnou výpravu do pravěku, si nejspíš předtím zalétli do 21. století nakoupit nějaké oblečení, protože to, co měli na sobě, v roce 1949 nikde sehnat nemohli. No a ty strašlivé triky - filmová technika od cesty do pravěku někam pokročila - nebo ne? Odpad přesto nedávám, protože ten nápad, co se stane, když se přesun úplně nezdaří, mi za tu hvězdičku stál. ()

Nettrass odpad!

Herce soudit za filmozradu, papírové dinosaury spálit a režiséra dát do zastavárny - zešediví tam. Sobě dát pár facek, že jsem se nepodíval na hodnocení a spláchnout to frťanem. ()

SOLOM.

Už jsem si zvykl na všelijaké Asylácké srajdy, ale tohle byl doslova vrchol. Nejprve mě zmátlo to, že tohle paskvilové scifi/fantasy uvedl Filmag jako horor. Potom jsem se naštěstí tady ujistil , že tenhle kousek do mého žánru nepatří. Narozdíl od Jurského parku je tohle absolutní digitální mazlanina se smradlavým dárečkem uvnitř. Otřesní dinosauři, dementní výkony herců/neherců, scénář stvořený v největším alkoholickém deliriu a naprosto stupidní konec jen podtrhli úroveň celého snímku, který trval nekonečných 85.minut a byl jedním velkým utrpením. Nechápu proč do něčeho takového vůbec lezl můj oblíbenec Michael Gross. jen kvůli němu nedám nulu. Nikdy více. ()

Janek odpad!

Jurský nářez: drogy sebou... neskutečně zmrvený film, jestli se rádi smějete cizímu neštěstí, směle do toho. ()

MáŠa

čekal jsem blbost, ale nečekal jsem tak blbé efekty nakonec jsem to po dvou třech dinosaurech na scéně vzdal nehodnotím, jak moc odpadových/neodpadový je celý příběh, jsem z té chvíle nezjistil ()

Genero odpad!

Promiňte, byl by někdo tak laskav a poskytl mi kbelíček, mýdlo a ručník? Zdá se, že jsem z té trikově nabité apokalyptické vize světa poněkud zesraný a zeblitý... ()

Terva

CITÁT - Máte výstroj, máte mozek, myslete a choďte všude včas......... Další příběh z nekonečné palety společnosti Asylum. Cestování časem a dinosauři. A protože už jsem viděl od této společnosti dinosaury v Los Angeles, nečekal jsem kvalitní triky a kvalitní příběh. CITÁT - Sedm milionů let zpět? Kurva! Berem!......... Tak jediné, co je na příběhu dobré, je myšlenka samotná. Ostatní stojí za starou bačkoru. Příšerné dialogy, nevkusná hudba, nevýrazní herci a jejich herectví samotné, je k pláči, triky jsou snad nejhorší, co jsem od této společnosti viděl a ani kamery nic nepředvede. CITÁT - Je mi líto....... Spielberg a Emmerich se asi musejí chechtat, pokud tedy měli náladu se na to podívat. A pokud se chcete podívat vy, tak doporučuji myslet na jedni zásadní věc: TV NOVA nikdy něco tak dobrého nenatočí. Proto taky ta jedna hvězda. CITÁT - Žere helikoptéry a je chladnokrevný............. ()

corpsy odpad!

Filmárčina sa v tomto prípade rovná 0.0. Točiť hala bala a ani sa nepozastaviť na logickými kotrmelcami natáčania ( napr. v druhej polovici filmu sa v záberoch objavujú ľudia a vozidlá, ktoré tam pravdepodobne vôbec nemali čo robiť, poprípade viditeľné zátarasy premávky kvôli nakrúcaniu ), to je viac ako odvážne. The Asylum to ale dokáže. ()

Z0oMb3E odpad!

Bóóže, to bola ale kravina. Najlepší záchranný tím námorníctva USA zlikvidovaný flusajúcou rastlinkou, niečím čo vyšlo z vody, ale vďaka roztrasenej kamere niet čo vidieť, sympatickou prerastenou jaštericou a lietajúcim Pterodactylom, od ktorého sa guľky z SMG-čka odrážajú, no šíp ho zabije na 150 metrov. Nesmiem zabudnúť na toho červeného T-rexa, ktorý vyzerá ako stiahnutý z kože. Tak deravý scenár s toľkými chybami sa nedá odpustiť, ani študentskému filmu. Povie mi niekto o čom bola tá zápletka s tím Tyranosaurusom pobiehajúcim po meste? Ak iba na zaplnenie času, hrôza a strach na to pomyslieť. Celé to cestovanie časom som celkom nepochopil a po konci filmu mi ostal na tvári taký tupý výraz, ktorý vyjadroval slová WTF? Asylum sa opäť vytiahlo. Nula percent=ODPAD! ()

pools

Po Jurském světě jsem si potřeboval spravit náladu a tohle byla trefa do černého. Naprosto strašné herecké výkony, brutálně špatné efekty, céčkový scénář, zlá kamera - a když to všechno dáte dohromady, vznikne vám naprosto skvělá zábava! ()

Ellmariachi odpad!

Dlouho předlouho jsem hledal film, který jsem viděl jednoho jarního večera u kamaráda, při partičce pokeru. Dokázal totiž to, že odpoutal mou pokerovou duši od karet a možných výher. Dokázal totiž to, že si mou pozornost udržel dalších několik dlouhých minut. Několik dlouhých minut jsem s otevřenou pusou zíral jak je tohle možné. Ty minuty byly dlouhé, ale bylo jich všeho všudy jen pár. S otevřenou pusou jsem zíral, protože něco tak hnusnýho na pohled jsem v TV neviděl ani v GoGo šou. A to, že jsem ten večer prohrál 400,- nebyl ten nejhorší zážitek. Slovo ODPAD na CSFD má své opodstatnění. 0 procent. ()

stration

Jednu hvězdu dát musím. Něco tak blbýho se totiž jen tak nevidí. V podstatě jsem se celou dobu smál příšerným dialogům, ultralevným a nepovedeným trikům a celé debilitě tohoto opusu. Nenudilo mě to. ()

L_O_U_S odpad!

Déčkové filmy se stupidní zápletkou, mizernými herci a špatnými efekty si vychutnávám, protože se při nich můžu s chutí zasmát tvůrčí debilitě. Ne tak u Jurského komanda. Tenhle film je tak špatný, že se mu nedalo ani smát. Šíleným způsobem mě iritovaly postavy a ze všech nejvíc ten blonďák v bílém nátělníku, co vypadal jako Ingo Lenßen. Jak je možné, že postavy ze 40. let nosí současné oblečení? Věděl jsem, že studio Asylum jsou neskuteční lůzři, ale tady to už opravdu přehnali. A ten vyblitý digitální tyrannosaurus tomu nasadil korunu. (550.) ()

Dubro odpad!

Vrelo doporučujem užívateľom, ktorí príliš často dávajú hodnotenie "odpad". Vlastne doporučujem každému pretrpieť si hodinu a pol pri tomto filme. Neskutočná pecka!!! (Po hodnotení "ODPAD" by mal byť ešte " PSÍ GRC ", to by som dal tejto neuveriteľnej zlátanine.) ()