Zábavná show, ve které profese hraje prim.
Čtyřčlenná porota složená ze známých osobností hádá, kdo co dělá. Že se při tom užije spousta legrace, je více než jisté. Sledujte zábavnou show, kterou moderuje Petr Vondráček. (TV Prima)

Guzo

V poslední době sleduji tento pořad poměrně pravidelně a rád se na něj vždycky podívám. Jistě, není to o žádných vědomostech, spíš takové trošku soutěžení ve více lidech, kdo uhodne jako první ono povolání. Hodně mě zde překvapila paní Morávková, která uhodne, řekl bych, tak dvě třetiny povolání a 90 % známých osobností. ()

Ravi

Na to, že tento pořad je stále stejný, bez nápadu a možnosti inovace (krom povolání lidí, kteří tam chodí soutěžit), je poměrně kvalitně zpracovaný a pro stálé diváky vděčný ke sledování. 40% = 2/5 ()

Miki8888

Prvních pár chvil to baví, ale pak je to už jen stereotyp s nudnými hadači a ještě nudnějším moderátorem. 1* je až moc ()

U.Tarare

Kdyby se v tomto pořadu měnila porota a nebyla tam tři roky nebo jak dlouho pořád stejná sestava, tak bych možná ještě 1 - 2 hvězdičky přitlačil, takhle ale ne. Je to po chvíli okoukaný. ()

Fony odpad!

Když jsem tohle dílo viděl poprvé, myslel jsem, že musí do měsíce zmizet z našich obrazovek. A ejhle. Ono se to stalo pořadem roku. Život mě vždycky něčím překvapí... ()

Gogen

Na jedno podívání možná i trošku zábavné, ovšem stačí se podívat na další díl a opakující se fráze a snaha o vtipnost (obzvláště pak u Martina Zounara) dávají jasně najevo, že to co se mohlo jevit zábavné je veskrze neskutečně trapné. ()

NICOX

Teda musim říct, že když sem to viděla poprví, tak sem si řikala, že to je hrozná stupidita. Ale pak sem se na to, ani nevim proč, podivala znova a znova... a zas tak špatný to není. Ale nevim, proč by za to měl Vondráček (btw, moderoval mi maturák) dostávat nějaký ceny. 40 % ()

rozbris

Nevím jak ostatním, ale mě se tento pořád o hádaní zaměstnání a známých osobností české scény líbí. Akorát ta Dana Morávková ta je ale chytrá, jsem ani nevěděl:-)) a Bohuš ten nemá chybu:-) ()

Lukoboss

Ve své podstatě je to kravina, ale když nedávají v TV nic jiného - lepšího, mrknu na to. Zas takový utrpení to není, si myslím. ()

wosho

Krásná ukázka primácké zábavy pro znuděné maminky a důchodce. Sám jsem to osobně spatřil asi tak 2krát (a to né nikdy celé) s mojí maminou. No, pro mě to prostě není. Jenže až tak děsivé to takynení a pro onu oblast diváků je to zábava. Proto volím zlatou střední cestu (skoro jako u všech tv pořadů) a dávám ***ohodnocení. Ale nakonec si neodpustím svou častou připomínku, takovéto pořady do čsfd dle mého skromného názoru prostě nepatří!!! ()

Fary

Kdysi to melo svy kouzlo, ale od doby, co je tam ta sama sestava v cele s Holubovou, tak me to neskutecne nudi... :-/ :( ()