Zábavná show, ve které profese hraje prim.
Čtyřčlenná porota složená ze známých osobností hádá, kdo co dělá. Že se při tom užije spousta legrace, je více než jisté. Sledujte zábavnou show, kterou moderuje Petr Vondráček. (TV Prima)

stration

Ikdyž už poněkud stereotypní, pořád se u toho dá ještě strávit klidný, nenervující večer. EDIT: časem omrzelo. ()

L_O_U_S

Nápad ucházející, ale to provedení... Jedna velká propaganda VKV. Nechápu herce, jak se vůbec můžou chlubit, že v takové ptákovině hrají. (361.) ()

radomiil

Kdysívá slibný, zdařile šlapající projekt (bohužiel v propadlišti dějin-jak je u nás tradičně obvyklé) i s vyjímečně trefně poskládanou sestavou účinkujících"porotců" ()

Fanucci

Jedna hvězda pro Klepla. Zbytek v čele s moderátorem a VKV herci (Zounar!!!!) táhne tento nudný pořad k odpadu. ()

BoredSeal

Bída nízkého IQ. Porota, která má lidi bavit svejma kecama, je příšerná a na Klepla s Holubovou už mám akutní alergii. Člověk by se těšil na nějakej pořádnej rozhovor s případnou celebritou, ale od toho tady tenhle pořad opravdu není. ()

ZoltanCZ

Není to tak hrozné. Když nikde jinde nic nedávají (ani na dvd :-) ), dá se na to v klidu dívat. Byly, jsou a budou daleko horší pořady... ()

lekr odpad!

Příšerně stupidní počin. Čtveřice absolutně nesympatických porotců, kreténský moderátor a neuvěřitelně pitomé dialogy. Jak se na to můžete do prdele koukat!! ()

Elyssea

Zcela průměrná tvorba televizní zábavy s rychle se přejídajícím Zounarem. V dnešní době 5 proti 5 je to ještě zlatý kousek. Občas se člověk docela i pobaví, takže na ten nejhorší odpad! to tedy rozhodně není. ()

cariada

Co to tady dělá jako komedie to nechápu. Přesto to v dnešní době je slušný zábavný pořad . V čem je to dobré v tom ,že hlavní protagonisté jsou stále stejný (skoro) což je dobře. Má to vtip a nesnaží se to z toho dělat nákou hloupou estrádu. ()

Rocky88

Proč taková negativní hodnocení? Vždyť je to aspoň zábavné (což se o zbytku televizní produkce rozhodně říci nedá) a člověku ta slabá hoďka a půl srandy uteče jako voda... Pokud ráno vstáváte brzy do práce, tak je tohle naprosto ideální pořad před spaním... ()

Langy10

mně se tento soutěžní pořád celkem líbí, je tam sranda se věemi lidmi :) ..rád se kouknu příležitostně na tento pořad :) ()

Amroth666

Není to tak špatné, jak na první pohled vypadá, ale herecké osobnosti jsou hrozné.Jinak poměrně zajímavá povolání, o kterých jsem dosud ani nevěděl. ()

C0r0ner

Vondráček by z fleku mohl hrát vrchního SSáka někde na frontě u Stalingradu. Právě proto ten jeho ksicht fakt nemám rád. K tomu má ve studiu bandu rádoby vtipných celebrit, které hádají nějaká nezvyklá povolání. Mě by teda nedali i kdyby měli dvojnásobek otázek. 25% ()

destroy83 odpad!

Nezábavná show s trapným moderátorem a porotou, kterou tvoří výkvět českých celebrit. Totální definice trapnosti a nevkusu, kterými nás komerční televize krmí. Šup do odpadu a nechat tam na věky. ()

blitzer

Po příchodu lady Holubové snižuji počet hvězdiček o 2 a prorokuji tomuto pořadu brzký pád do hlubin archivu televizní zábavy. ()