Ricky_CZ

Odjakživa jsem miloval Akta X. Jako malej smrad jsem si kupoval Hrom. Jako větší smrad jsem kupoval Fakta X.Jinak řečeno patřím mezi magory, co tomuhle chtějí věřit za každou cenu...A v takovém obalu?...To si sakra nechám líbit!! A ještě s Millou? Přiznám se, že se budu večer bát.. a nedej bože se v noci vzbudit...85% ()

nany2121

Pravda alebo fikcia ??? To je na každom z vás !!! Musím sa priznať, že počas tohoto filmu som mal neskutočné zimomriavky. Už viem prečo ako malý som nemohol pozerať Akty X. Vrelo odporúčam všetkým, je to perfektná téma na zamyslenie, ktorá sa týka každého z nás !!! ()

Oňďo

Tak teraz neviem či tomu mám veriť alebo nie. Od začiatku som nemal o tom pochýb ale ako náhle malú Ashley uniesli mimozemštania tak bolo potom. Zostal som trocha zaskočený ako to celé dopadlo a moc sa mi tomu nechce veriť že by tie zábery vo filme boli fakt skutočné. Aby sa človek vznášal a pod. veci tak to nie. ()

Kroketa

Zase jeden z filmů, který se mi hodně líbil a tady na CSFD má docela bídné hodnocení. Možná je to tím, že jsem sci-fista a i když moc nevěřím tomu, že je to podle skutečné události, myslím, že to stojí určitě za to. Slabším povahám nedoporučuji koukat o samotě, protože mi některé scénky přišly trochu drsnější a když na to člověk kouká v tom deštivém počasí co bylo, tak je to možná i na menší přiložení do gatí. Celkově mi možná trochu vadilo, jak to bylo udělané jako dokument a chvilkama mě to i rušilo, ale ta atmosféra, příběh i Milla to všechno vylepšili natolik, že jsem se ani minutu z té celkem krátké stopáže nenudila. ()

Doggy3344

Když člověk uvěří, že je to podle skutečné události, tak je to jeden z nejlepších hororů, co jsem viděl. V okamžiku, kdy se na obrazovce objeví pravý ,,skutečný,, záznam, tak člověku zamrazí po celém těle. Chce to jen trochu věřit na mimozemšťany a vžít se do filmu. Kdo to dokáže, tak vřele doporučuji! ()

mosnak

Mám rád Millu Jovovich a mám rád tento druh napětí. Moje drahá polovička takové filmy nesnáší,ale na tento se se mnou dobrovolně koukala a dokonce se jí líbil :-))) ()

Magnetto

Film bych rozdělil na 3 části, a to kdy mi šel mráz po zádech, pak když jsem čekal až mě bude mrazit na zádech z následující scény z autentického videa a čast poslední, a to čtení komentářů a zjištování fakt pomocí googlu. Nemam rád čtení si děje filmu a příliš podrobných komentářů před jeho zhlédnutím, v případě tohoto filmu se ukazuje, že je to moudré rozhodnutí, a to se promítlo i na vyšším počtu udělených hvězd než kdyby mi někdo předem vyžvanil jak je tomu doopravdy, což by prožitek z filmu uplně pokazilo. Tržby za film, dosahující téměř $50 milionů oproti pětinovým nákladům, jen ukazují, jak chytrý marketingový tah tvůrci udělali, když Vám dají možnost vybrat si, zda chcete věřit nebo ne. ()

Gil

Zajímavé téma, bohužel hodně špatně zpracované. Kdyby se tvůrci vzdali oné "tohle se vážně stalo, máme to nahraný" linie a místo Mille Jovovich dali hlavní roli rovnou Charlotte Milchard, mohl vzniknou výborný snímek, který by se za označení mysteriózní sci-fi horor opravdu nemusel stydět. A ještě by vás donutil intenzivně myslet na to, že ve vesmíru vážně nejsme sami. Potenciál pro dobrý film by tu rozhodně byl, naneštěstí zůstal nevyužit. ()

Oyer

Opravdu vcelku napínavý horor. Obrovskou hnací silou by měl být fakt, že je vše zinscenováno dle skutečné události. Přestože se ve snímku objevují autentické záběry, nepřinutilo mě jím plně věřit. Inkriminované a klíčové fáze jsou rozklepané, nejasné, nečitelné. Škoda... ()

Kejf.

Hanba by me fackovala, kdybych dala odpad, ale za jednu hvezdu mam totalne cisty svedomi...Cekala jsem cokoliv, ale takovouhle slataninu absolutne o nicem, to teda fakt ne... ()

Lovely.Bones

Nepřišlo mi to tak špatné. Líbila se mi práce se skutečnými záznamy a mám slabost pro Millu, ale musím uznat, že v tomto filmu je bohužel (až na pár scén) docela nepřesvědčivá. Když víte, na co budete koukat a takováhle témata vás zajímají, tak asi neprohloupíte. ()

qxkamo

Niekto asi tocil normalny film a natocil dokumentarny film. Ano, cital som o com to je, ale ak tocim film, tak tocim film a nezliepam len dokumenty. ()

Magika82

Tentokráte se s přispěvatelem J*A*S*M neshodneme. Film skutečně vychází ze skutečných událostí. Atak mnohých, že představitelka skutečné doktorky je herečka, doporučuji shlédnout dokumentární film: UFO - Nejlepší důkazy 1 - Návštěvníci HQ CZ-lugi (2).mp4 k dispozici na Ulozto.cz. V tomto dokumentu nejen vystupují senátoři, generálové a další vysocí představitelé, ale když kamera několikrát zabloudí do obecenstva, onu doktorku v kolečkovém křesle mohou zhruba dvakráte zahlédnout mezi hosty. Tzv. "reálná kamera", kdy dojde k rozmazání, šumu, atd., zcela odpovídá působení vysoké koncentraci elektromagnetického pole, které má právě na elektronické přístroje přímo tyto vlivy. Vyjádření studia Universal o smyšlenosti příběhu se objevilo až po téměř hysterické reakci amerických diváků, kteří doslova bombardovali studio Universal, a došlo k několika sebevraždám osob, jenž několik dnů před sáhnutím si na život, shlédli tento film v kině. "Pravda a skutečnost jsou častokráte děsivější a fantasknější, než-li nejšílenější myšlenka či fantazie." (Albert Einstein) Přesto, je na každém divákovi, jak sám v sobě film přijme, a jak se s ním vypořádá jeho mysl. Za mne, až na drobné chybičky, 85% a tedy 4 hvězdy superior. ()

ProgLaney

Mně se na to koukalo dobře, napětí a atmosféra solidně budovaná, ale pravdou je, že já tuhle tématiku vždycky žral, dodnes nezapomenu, když jsem jako dítě viděl poprvé "Blízká setkání třetího druhu" a pak s kámošem a vysílačkama sledoval noční oblohu na obrovský louce. :-) Pokud člověk není tomuhle tématu otevřenej ani teoreticky, asi to nezaujme. I postavy ok, až na šerifa, ten mě vytáčel...na druhou stranu, jsou lidi, kteří by něco takovýho nepřijali nikdy...No hodnocení "odpad" nechápu, celkem fajn napínavý sci-fi s Millou v popředí. ()

krusty2

Pre cloveka ktory veri v mimozemsky zivot,vie nieco o sumeroch a unosoch ludi za poslednych 50 rokov po celom svete. Je tento film absolutna nutnost.Nie je to uplne 100% film,ale celemu tomu verim. Mozno ze si niekdo mysli ze som blazon,ale mne to neva.Nech si pozru Emerichov Den Nezavislosti. Pre mna je The Fourth Kind novodoba filmova biblia o emzakoch. ()

j0nathan

Věci kolem UFO mě přitahují už odmalička. Přečetl jsem si i dost věcí o Sumérech, jejich kresbách apod. I díky tomu jsem se na tenhle film opravdu těšil. Dobrý námět, zajímavé zpracování, hustota atmosféry taková, že by se dala krájet (hlavně při stavech hypnózy jsem si kousal nehty málem i na nohách), a moje oblíbená a vždy skvělá Milla Jovovich. Milovníci dané tématiky a žánru musejí vidět. ()

Milla Jovovich a vrah bez obličeje

Milla Jovovich a vrah bez obličeje