Každou neděli ráno jsme mohli vidět tento dětský pořad. V každém dílu byly různé pohádky a v pořadu vystupovali i postavičky Jů, Hele, Hary Šoumen, Muf Supermuf, Tryskomyš, Šamšula atd. (duklak2)

Testament

Jirko, Lenko, kampak jste mi zmizeli? Jo, to byly časy,i když si na nostalgii běžně nepotrpím, něco bych opravdu rád vrátil zpět. ()

wosho

Pro malé děti v pozdní totalitě a v následné ranné demokracii asi jeden z nejlepších pořadů. Pro mě jasná ***** záležitost, plná humoru a zábavné výchovy. ()

Bohemák

Výtvarná stránka byla moc fajn, chvílemi pro Studio Kamarád psali i velmi nadaní lidé, hráli tam schopní a populární herci, ale ten původní ideologický záměr nelze úplně přehlédnout. Snaha označit dospěláky za nepřátele, kteří jsou hloupí a mají svůj svět (chodí v neděli dopoledne do kostela, místo, aby zasedli s námi k bedně - věřte - ten vysílací čas vážně nebyla náhoda), byla vyloženě obludná. ()

reditelka

Dávám 1* za pohádky, které tam hrály. Jinak ty plyšové hrůzy mi vždycky spíš naháněly strach a navíc nebyly ani trochu vtipné. Zlatá Vega a Magion... ()

Paity

Legenda televizní zábavy pro nejmenší, kteří každou neděli ráno vstávali, aby viděli svoje oblíbené postavičky a pohádky. Na tomhle vyrośtla více než jedna generace a myslím si, že z tohó vyšla pokaždé duševně zdravá, což se úplně nedá říct o Teletubbies. ()

Oyer

Je třeba rozdělit tento tv pořad podle jednotlivých dekád. Například v poslední době nestojí studio Kamarád mnohdy ani za starou bačkoru... ()

TomasKotlant

Později Studio Rosa a ještě později Jů, Hele, neděle (tento název byl vybrán z návrhů diváků). Pak se to z televize jaksi vytratilo. ()

Ydrosten

Ještě někdy kolem let 1990 - 1995 se na to dalo dívat. Jenže pak se do toho začaly montovat zahraniční pohádky ( kterým nerozumím ) a začaly se měnit kulisy a muzika. Od roku cca 2000, je to už jen další nudný pořad pro děti, který je plný nesmyslů a hrozných pohádek a příběhů. Za těch prvních pár let bych dal 5 hvězd, ale za každé další desetiletí bych hvězdu ubral. Takže to nechám bez hodnocení, protože se to jako celek hodnotit nedá ( a bůh ví co nás ještě čeká ) ()

papaguy

Současné studio kamarád je už trochu něco jiného, než z mého dětství. Ale pořád si to uržuje, po devadesátkovém propadu, svoji úroveň. Loutky ožívající pomocí černého divadla jsou pořád magické. MUF mupi mup rulez. ()

denbrough

Jako dítě jsem nevynechal jediné Studio kamarád, a posléze jediné Studio Rosa. Áááááách, bývala to krásná nedělní rána :-)) Jednu hvězdičku ubírám za Mufa, který rozhodně můj idol nebyl, a úplně mi lezlo krkem to jeho ječení a machrování :-) ()

BrianStorker

Má dnešní ČT podobnou nabídku dětských programů, estrád a pohádek, jako měla má generace, která na tomto pořadu vyrůstala? 99% československé produkce, pohádek a vaprávění, které tehdy skutečně malé diváky dokázalo zaujmout... S dnešní nabídkou tvorby pro děti a mládež se to vůbec nedá srovnávat. Pravda, je jiná doba. Ale není to zase tak dávno... Díky ČST a speciálně HRVDM za studio kamarád. ()