Spencer (Ashton Kutcher) je takový normální, tajný, nájemný zabiják, který pracuje pro vládu. Jen (Katherine Heigl) je krásná počítačová expertka a právě se vzpamatovává z bolestného rozchodu. Akční komedie, která neodolatelným způsobem potvrzuje známé pravidlo, že protiklady se přitahují. V tomto případě ale přitahují ještě mnohem víc, například další nájemné zabijáky. Mladý pár bude muset vyměnit pohodlí novomanželského života za nabitou zbraň a dobrou mušku. (oficiální text distributora)

PinkButterfl

Na filme som sa veľmi zabavila, páčil sa mi. Určite je to hlavne vďaka Ashtonovi Kutcherovi, ktorý patrí medzi mojich najobľúbenejších hercov. Vôbec nemám pocit, že by nevedel hrať a jeho výkony boli podpriemerné. Mne sa naopak veľmi páči jeho vystupovanie, je podľa mňa veľmi sympatický a má talent. ()

klukcz

pokud člověk od filmu nic neočekává, není to tak hrozné.a i když záletka je ohraná, postavy zahrané naopak moc nejsou a celé to trapet skřípe, na jedno podívání to nebylo špatné. ()

Jeff_Geiger odpad!

Tupé, tupé, naprosto tupé. Příšerní herci, mizerný scénář, trapnost nade vše. Které hovado mohlo takový "umělecký kus" zaplatit??? ()

Pettr450

Je opravdu zajímavé, že takové americké blbosti se spoustou nereálných věci se pořád můžou vysílat. A proč že to ? Protože člověk nemusí jenom čumět na propracovaná díla od začátku po konec ! Někdy je prostě potřeba vypnout a koukat na Ashtona Kutchera jak po dobu 3 minut pronásleduje Katherine Heigl na pláž. Nebo to jak se Ashton NEUVĚŘITELNĚ vyhýbá 834 kulkám které jsou na něho mířeny. Na to, že to je tak TUPÝ film musím říct, že je to příjemný TUPÝ film. Za herectví Ashtona bych dal tak 2/5 ale paní Heigl to příjemně zvedla na 3/5. ()

viax

Vždy znovu mě překvapí, jak se na to dobře kouká. Kladní jsou hezcí a zábavní, záporáky je snadné zabít, padají tam jako mouchy celkem bez křiku a krve, vtipy se neoposlouchají a Katherine je pořád hezky namalovaná. No a Ashtonovy svaly jsou fakt dobře udržované, můžeme si je prohlédnout ze všech stran :). ()

andy60

Kutcher nikdy nepatřil mezi mé oblíbence a tenhle film na tom nic nezměnil. Takový neškodný pokus o romantickou jednohubku, střiženou akčním záchvěvem. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky