Spencer (Ashton Kutcher) je takový normální, tajný, nájemný zabiják, který pracuje pro vládu. Jen (Katherine Heigl) je krásná počítačová expertka a právě se vzpamatovává z bolestného rozchodu. Akční komedie, která neodolatelným způsobem potvrzuje známé pravidlo, že protiklady se přitahují. V tomto případě ale přitahují ještě mnohem víc, například další nájemné zabijáky. Mladý pár bude muset vyměnit pohodlí novomanželského života za nabitou zbraň a dobrou mušku. (oficiální text distributora)

rexino

Dve tretiny filmu nuda a potom sa až niečo deje. Ale stále to nieje ono. A slovenský dabing to ešte zhoršuje... ()

readan

Veľmi veľa trápnych scén bez humoru...za celý film som sa zasmiala možno raz...koniec takisto od vecí..čakala som od toho viac... ()

Erinien

Velmi příjemná komedie na jeden podmračený podvečer. Protože jsem dle místního hodnocení očekávala málo, byla jsem překvapena. Film má hlavu a patu, zápletku, která sice snad trochu kopiruje manžele Smithovi ale stejně je zábavná a hlavně ústřední dvojice vedle sebe moc pěkně funguje. S Ashtonem to Katherine slušelo snad nejvíce ze všech "filmů" co jsem s ní viděla a Ashton nam roste v moc pěkného pána. Doporučuju jako veselou podívanou k nějaké ruční práci či žehlení, nebo (v mém případě) k fénování vlasů. ()

mala_kea

Jak mám těchto "duo" akčních filmů dost, tak jsem čekal, že alespon nějaký Luketic začaruje. Nikterak originální či záživnou akčně romantickou komedii by možná zachránilo skrz na skrz příjemné a typově dokonalé obsazení se sympatickou dvojicí Kutcher-Heigl, závěrečné vyústění však Vrahouny posílá definitivně do vod lehce zapomenutelného podprůměru. Tohle nemělo potenciál minimálně od doby Mr. and Mrs. Smith a ani to nebyl žádný převratný filmový zážitek což z Vrahounů dělá zbytečnou a po všech stránkách nedotaženou napodobeninu. ()

Pr4d3d

Tohle už jsem někde viděl. Profesionální zabiják, který se zamiluje do nic netušící blonďaté krásky. Ááá už vím Knight & Day. Ale ať se Ashton Kutcher snaží jak chce, Tom Crise z něj jen tak nebude a ani Katherine Hiegl nesahá Cameron Diaz aspoň po kotníky. Děj je plný přihlouplých situací a opravdu divných vedlejších postav. Celkově dosti zbytečný film. ()

BathoryMan

Prevarený nápad(Pán a pani Smithovci,Knight and Day...), s množstvom ultratrápnych scénoch(prezradenie skutočnej identity už na prvom rande) ale zároveň s celkom sympatickou dvojicou Kutcher - Heigl,ktorý chvílami naozaj dobre bavili:) ()

J. T. Kirk

I přez to jak nenávidím Ashtona Kutchera nebyl tento film nejhorší. To díky Katherine Heigl a faktu, že to nebyla jen další tuctová romantická komedie, ale byla to další tuctová akčně romantická komedie. Možná, že tu bylo pár dobrých ftipů, ale já jsem si jich bohužel nevšiml ani špatného. Pokud nemáte mozek, tak je to při sledování tohoto filmu pro vás docela velké plus a možná dáte i 5*, ale pokud mozek máte, tak se ho snažte vypnout. ()

DHDV

Příjemná komedie, které nedochází dech a nemá hluché místa. Sexy ústřední dvojice a výsledná pointa je opravdu na „zabití“. Dlouho sem se u žádného filmu tak nepobavil!!! A Heigl je čím dál tím více krásná... (dle mého názoru má tato komedie zbytečně nízké hodnocení) ()

Olík

Jak už jsem si u komedií Roberta Luketica zvykli, ani u Vrahounů nepůjde o nový ze sedmi divů světa, ale o rutinérsky odvedenou nenáročnou zábavu. Luketic ordinuje obému pohlaví, co si žádá. Pro muže kvanta dobře mířených kulek, pár mrtvol, tuny rozšrotovaných automobilů, Katherine Heigl ve spodním prádle. Ženám, trocha romantiky, něco rodinné atmosféry, upravený knír Toma Sellecka, vypracované tělo Ashtona Kutchera. A pro všechny, několik celkem zábavných momentů. ()

drankeryth

Konecne Ashton Kutcher aj skusil nejaky troska iny zaner ako je romantika. Akcny film mu celkom sadol a ta zmienena romantika aj tak bola pouzita aj tu, ale nie zas v obrovskom mnozstve. Vo filme sa vyskytuju aj prestrelky, kde sa vsetci jeho susedia zblaznili a chceju ho za kazdu cenu zabit, kvoli 20 milionom dolarov. Najviac groteskne vyzerali ti manzelia, ktori sa nasackovali to jeho domu. Hlavne ta zenska dost vyzerala smiesne s tou zbranou v rukach. Vyzerala skor ako nejaka upratovacka, ktora si odskocila na lepsie privyrobenie si do svojej penazenky:) Nikto mu nedal ani na sekundu vydychnut a tie suboje aj celkom usli a dalo sa to v pohode pozriet. ()

BOURQUE

Sexi K. Heigel a naveky mladý A. Kutcher s nestarnúcim T. Selleckom v „bláznivej“ komédii. No môžeme povedať všetko, ale jedna vec je istá: nedopadlo to celkom dobre (je to môj osobná názor). Bol by som zvedavý, že kto bol cieľovou skupinou pána režiséra. Osobné hodnotenie: 62% (**) ()

boul

Jasný, tak určitě!!! Kutcher profesionální zabiják a lepší než Chuck Norris v bitkách, lepší střelec než Rambo a Sniper dohromady a chytřejší než McGyver... Super ameriko, krmte mě dalšíma těma to hovínkama, ale já už se na to dívat nebudu, stačilo... ODPAD, jako komedie mi to teda nepřišlo, nebo jsem to nepochopil... ()

Rockerman

Neuvěřitelně nudná, blbá a vtipuprostá komedie(?). Nápad možná není nejhorší, ale to provedení bylo dost ubohé. Do půlky to bylo úplně o ničem, jen se mlátila prázdná sláma při špatných dialozích. Až se rozhoří štvanice na Spencera, kdo jej dřív zabije, tak se přece jen začne něco dít, ale je to nenápadité a špatný dojem z filmu to nezachraňuje. Téměř odpad 20%. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky