Spencer (Ashton Kutcher) je takový normální, tajný, nájemný zabiják, který pracuje pro vládu. Jen (Katherine Heigl) je krásná počítačová expertka a právě se vzpamatovává z bolestného rozchodu. Akční komedie, která neodolatelným způsobem potvrzuje známé pravidlo, že protiklady se přitahují. V tomto případě ale přitahují ještě mnohem víc, například další nájemné zabijáky. Mladý pár bude muset vyměnit pohodlí novomanželského života za nabitou zbraň a dobrou mušku. (oficiální text distributora)

tufr

Taková jednohubka s pěkně natočenou automobilovou honičkou a pár bojovejma scénama! Konec neskutečná průjmovka, ale oku to ladilo! Jen prostě slabota 50% Tolik dávám asi hlavně za Ashtona! ()

Diamant odpad!

Kameňom úrazu je asi scenár. Výsledkom je film "bez chuti", po ktorom diváka pravdepodobne najviac mrzí strata času. ()

Beagle

Ta jedna hvězda je za rošťácký šarm Ashtona Kutchera, ale ten byste si užili i hodinovým koukáním na jeho čumák na plakátu k filmu. Takže tak. ()

M.i.k.e

tak tohle se nepovedlo.Narozdíl od Ugly Truth tady Luketic sáhnul úplně vedle.Jak moc mám rád Katherine Heigl a jak moc to jiskřilo mezi ní a Geardem Butlerem,tak tady se jedná o pravý opak.Heigl je sice stále hezká,ovšem bohužel zůstává pouze u toho,jelikož tady není co hrát.Ashton Kutcher je v roli tajného agenta a osudového může poměrně těžko uvěřitelný a o samotném těžkopádném a zběsile vykonstruovaném ději (s upřímně debilní pointou) radši lepší nemluvit.Zcela určitě Luketicův nejslabší výtvor,což je vzhledem ke konkurenci v podobě Příšerné tchýně,nebo Pravé blondýnky bilance věru tristní...40% (a to opravdu jen proto,že mám hodně rád Katherine Heigl) ()

Jack_D.

Pohodová oddychovka s rychým spádem a originální závěrečnou zápletkou, která však v tom záverečném fofru moc nevyzněla. Až na ten bohužel příliž uspěchaný konec super... ()

Chen

Příjemné překvapení s kvalitními akčními scénami a sympatickým obsazením. Dialogy sice trošku dřou, ale, že bych se nudil, to v žádném případě. ()

Aljak

Celkom schopné, aj keď v tom bolo na môj vkus až príliš veľa akcie - a to najmä v druhej polovici filmu. Ale aj tak dalo sa to prežiť, hoci všetko by mohla vystihnúť Spencerova hláška "je tu vôbec niekto, kto ma nechce zabiť?". To prenasledovanie z každej strany už bolo celkom únavné, no napriek tomu si to udržalo atraktivitu až do úplného konca. Všetko sa napokon vysvetlilo a na tú kôpku mŕtvych nájomných vrahov, ktorí zomreli pre nedorozumenie - na tých sa proste zabudlo, ako keby sa nič nestalo :D Drsná irónia, nie? Ale celkovo sa to dalo, a tie dialógy medzi Spencerom a Jen boli občas fakt dosť zábavné. ()

Langy10

ze začátku nuda skoro jsme s kamosem v kine hrali karty, ale pak se to rozjelo a bylo to uplne super...Akce bylo dostatek a taky smíchu bylo dost :) ()

shyster

Kde začít kritizovat?! Hm. Ashton Kutcher tu hraje roztomilého diblíka od vedle, jenže scénář mu napsal životem ostříleného mazáka, který rozdává rady na počkání. Katherine Heigl tu zapadá do své role cholerické a nezajímavé "úřednice", kterou jsme viděli v tolika jejích filmech, že to začíná už splývat. Děj...to není ani děj, to je slátanina. Nezajímavý film naprosto ničím. Film, který by měl být zapomenut. ()

bourec

Asi dvakrát sem skoro usnul.I když film má docela sympatický obsazení,tak děj ,to je docela slátanina.Hodně do očí bijící je ten kontrast mezi tou pitomou vatou,a těma akčníma scénama,co tady jsou.Prostě hodně průměrná zábava.50%. ()

Elyssea

BACHA SPOILERY (pokud se tomu dá tak říkat): Bože ten příběh je ale blbej. Pořád jsem čekala, co se z toho vyklube a oni se vraždili jenom kvůli tomu, že si tchán zetěm nebyl jistý? To si snad děláte prču, ne? Milostný vztah mezi Kačerem a Katherine má nulovou chemii, navíc tady veškerá romantika vzala za své zhruba po druhé scéně. Rychle to uteče, ale zanechalo to ve mně pocit, jako kdybych viděla jen půlku filmu. Aneb přes den si vyvraždím půlku sousedů, ale večer se tomu u rodinného krbu společně zasmějeme. Haha-mmm, asi ne. ()

Wormboy

Ach jaj...no "vhodnejsi" do ulohy agenta by bol uz snad len Robert mothafuckasuperdrsnak Patizon...Kutcher vaaali a ja som mal veelky problem kazdu scenu, v ktorej sa objavil nepreskocit :) ()

necisty

Od začátku do konce jsem se sám se sebou dohadoval, jestli dát 3 nebo 4. I když je to chvilkami zábavné a hezké, tak ty 4 prostě dát nemůžu, je to strašná slátanina. Poslední dobou jsem byl s hereckým výkonem Ashtona spokojený, ale tady mě vážně nepřesvědčil. Ani nakonec nemůžu říct, že bych byl přesvědčen o jejich lásce, což se většinou v případě Ashtona a jeho partnerky stává. Hodnotím to primárně jako romantickou komedii, protože kdybych to bral z pohledu akčního, tak ještě jedna hvězda dolů. Hezké to bylo, večer mi to zpříjemnilo, ale podruhé asi ee. Ještě se dívám, že to mělo v ČR premiéru na moje narozeniny a zrovna v den, kdy jsem dělal státnice:). ()

zette

Vlastne ani nevim, proc nedavam odpad. Nechapu, jak 24 uzivatelu muze mit tento paskvil ve svem TOP TEN. Trapne i ve svem zanru. Kdyz se zpetne podivam, tak v kinematografii jsem jeste nevidel zadny poradny film z australske produkce nebo od australskeho rezisera... ()

PROCESOR

" Víš jak je ta pistole velká, kam si ji mám jako dát".. Hlavně moc nepřemýšlejte, ale nechte se unášet. Pak se to určitě vyšplhá na průměr i když ten závěr je slabší.. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky