Spencer (Ashton Kutcher) je takový normální, tajný, nájemný zabiják, který pracuje pro vládu. Jen (Katherine Heigl) je krásná počítačová expertka a právě se vzpamatovává z bolestného rozchodu. Akční komedie, která neodolatelným způsobem potvrzuje známé pravidlo, že protiklady se přitahují. V tomto případě ale přitahují ještě mnohem víc, například další nájemné zabijáky. Mladý pár bude muset vyměnit pohodlí novomanželského života za nabitou zbraň a dobrou mušku. (oficiální text distributora)

macherano

Tak poviem rovno Aston ma bavil jedine v osudovom dotyku a samcovi tam bol fakt dobryy ale tuto sa proste nehodil nedal tam emocie do postavy a charizma my tam asi chybala co sa nedaa povedat o katherine taa bola vyborna ako vzdy klobuk dolu co ona dokaze na nu sa vyborne pozera a vyborne to zahraa normalne ma v tych filmoch namotaa :D . No a ted k samotnemu filmu nie je zlyyy ale je neprepracovany tak napriklad Chces ma chcem ta bol fakt prepracovany film zabavny romantika vyborne herecke vykony so vsetkych stran. Tu to chybalo skratka malo to byt nieco na ten sposob ale nedotiahnute nedomyslene tuu 2 hviezdu kvoli katherine vyborna len na cely film je to malo... Skratka dobra myslienka horsie prevedenie.. A jasne ze milo ma prekvapili rodicia katherine tii naozaj sedeli dat ich dohromady ci pani... ()

snecek

To byla zase ptákovina. Jinak náklady na udržování famózního kníru Toma Sellecka můsí bejt fakt velký, že bere role v takovejch hovadinách. ()

Deacon59

Tak sem se zas jednou těšil na fajn oddechovku, ale tohle nebylo ani jedno. Kutcher mi lezl na nervy, ale Katherine Heigl nešla ani vystát. První půle byla hrozně trapná, v druhé půli přišel obrat a přibyla akce, bohužel konec filmu byl velmi brzy odhadnutelný. Celkově spíše nedoporučuji. ()

JuRoot

Ako okomentovať film kde každý ide po každom a tak ďalej dokola? Nijak. A čím ohodnotiť? Počtom vtipných scén... ()

Molerat

Ani se mi o tom nechce psát zdlouhavé hodnocení. Pan a paní Smithovi byli o něco lepší, ale tak jako tak, oba dva filmy jsou průměrný. ()

Mable

Od začátku lehce čitelný film, přestřelky trochu přehnané, ale fakt dobře jsem se zasmála a oddechla si! ()

KcarlosK

Jasně že to bylo přehnané, ale v rámci žánru proč ne? Lehká, vtipná komedie s typickým Kutcherem a pro mě čím dál sympatičtější Heigl. Dokonalé na večerní relax po práci. ()

mikado007

Film mi v rámci svého žánru nepřišel až tak špatný, ale jen do té doby, než se kolem hlavního hrdiny vše zvrtne a ukáže se, že po něm všichni jdou. Najednou se ze všech přátel a blízkých vyklubou vrazi a v téhle chvíli mi už snímek přijde poněkud přeplácaný a ujetý. ()

Jannine

Tenhle film je pro mě tak trochu záhadou. Od hereckého obsazení až po děj filmu. Hlavní hrdinové mi k sobě vůbec nesedli. Katherine vypadá vedle Ashtona přinejlepším jako jeho starší sestra. Rozhodně od nich nečekejte žádné jiskření. Ashton ve filmu vypadá jako kluk, co právě vyšel ze střední, ne jako tajný agent s povolením zabíjet. Celková pointa filmu je opravdu zvláštní. Sledujete film a pořád si říkáte, tak už se něco stane, už bude konec, teď nastane nějaký obrat. Jo, obrat nastane, ale takovej hodně jednoduchej, scénáristé si se závěrem filmu rozhodně hlavu dvakrát nelámali. Nicméně na film se moc dobře kouká, hezké prostředí od začátku do konce. Film uteče překvapivě rychle, až se v závěru divíte, že je konec, když se tam vlastně skoro nic pořádnýho nestalo.. Taková slabá napodobenina Mr. and Mrs. Smith, to bylo fakt o něčem jiným. ()

plsek45

Naprosto neoriginální stupidita ! On je nějký agent/vrah nebo co vůbec a ona o tom neví a dozví se to až po třech letech manželství když na něj vypíšou odměnu shodou náhod ona je zrovna těhotná a ještě větší náhodou její otec je jeden z lidí co ho chce zabít ... ale on není jediný ona totiž polovina města jsou vrahové co chtějí shrábnout odměnu .... Otřesný příběh bez špetky kreativity a i když se snažili ani moc vtipné to není až asi na dvě povedené scény . Herecké obsazení je sice zajímavé ale na tenhle film jich byla škoda ;/ ()

JR54

Párkrát jsem se zasmál, v první půli to byla taková oddychovka, v té druhé možná trochu snaha o akci s nějakými těmi mrtvolami, ale jako celek film za moc nestojí. ()

Lucie505

Zdařilé úvodní titulky! Heigl hraje pipku skvěle, a pár jejích startovních fórků mě vážně pobavilo! Celé to vlastně pěkně začalo (pravda, některé scény se mohly vynechat). Avšak od chvíle, kdy se Jen dozvídá o Spencerově kšeftech se snímek zvrhává ve zběsilou nudu. A samotný konec je teda úplně nejpitomější. ()

xxxblade

čekal sem to horší uplnej průměr, žádnej zazračnej hereckej výkon ale co by sme od Kutchera čekali ,že jo :) Hodně se mi tam líbil Tom Selleck ten hodne držel film nad vodou. Příjemná odychovka. když nemáte coby. ()

vanika

Pěkný, odpočinkový film. Nic u čeho se musí přemýšlet, ale také ne nuda, jak to někdy u filmů tohoto typu bývá. ()

RiverJohny

Zápletka nudná, akce absolutně bez náboje a "romanťika" o ničem. V tomto filmu zkrátka není nic dotažené do konce. Jakoby filmaři natočili půlku scén a pak to sestříhali. Velké zklamání pro mě. ()

CarlaBrunn

Este pojem "akcny" bol dany na prve miesto v kolonke zaner filmu. Jednoducho povedane nuda, sama strelba, co ma dost iritovalo. Film bez pointy. Vraj romantika? Bud som blba ja alebo ten, kto to definoval. Dve hviezdy davam zo sucitu voci viac nez sympatickym hercom, aj ked v rolach a la Bony a Clide boli dost mimo. Pisat sem komentar viac ako na 4 riadky je stratou casu. ()

Lolamd

Ano je tu dost negativních recenzí,ale mě prostě tento film baví.Je dost okamžiků,v kterých se pobavíte ;) ()

lulundia

chcete se smát? a zamyslet? a přemýšlet? a být napnutá jak kšandy? pak je tohle správný film! výborné obsazení a rozuzlení, které nečekáte. prostě nutno vidět! :-) ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky