Kouzelná školka je cyklickým a inspirativním pořadem pro děti předškolního věku. Důraz je zde kladen na jemnost, „hladivost“ a především srozumitelnost nejmenším divákům (3-6 let). Jeho posláním je děti zaujmout, navázat s nimi dialog, povídat si o světě, který vidí kolem sebe, seznamovat je se základními etickými hodnotami a přitom jim nebrat dětství a pomocí her a „hraní si“ v nich rozvíjet jejich fantazii. Pořad je doplněn dvěma až třemi pohádkami a snahou je, aby jedna byla zahraniční provenience a druhá z tradiční české školy. (oficiální text distributora)

Darth_AK

Vzpomínka na dětství a časté hodiny trávené u televize jen čekáním na "kouzelná škólka!". Samozřejmě že největší týpek byl Michal, ostatní ušli, ale Michal byl prostě nejlepší-a František-no to je kapitola sama o sobě. Poté co přišla do pořadu FANYNKA se stal nekoukatelným a tím pádem v klidu ubírám 3*, protože od té doby se nevyskytl jediný kloudný díl, už ani chudák Michal to nezachránil. ()

marrjaana

milovala jsem kuřátka, tam byla jenom dáda a kouzelná babička a kuřátka a všem to stačilo, pak začali dávát kouzelnou školku.... nevím jestli je to tím, že jsem čímdál starší ale zdá se mi to horší a horší... ()

Billie777

Nemůžu jinak. Když jsem byla malá, nemohla jsem se dočkat dalšího dílu. Přestalo mě to bavit postupně, jak jsem rostla a jak odešla babička Libuška a jak se k Františkovi přidala ta holka, to už nebylo ono. :-) ()

Paity

Nehodnotím provedení samotného pořadu, respektive studia, na kterém evidentně ČT velmi šetří. beru to spíše v globálním pohledu. Nic podobného, co by provázelo děti nějakými dětskými pořady není a proto hodnotím kladně. Je tomu co vytknout, ale jendoduše není konkurence, takže jsem rád, že i pro nejmenší je v TV pořad, ve kterém na ně někdo promluví a nekvíčí z obrazovky jen Pikaču a další hmyz z Japonska. ()

Foxhound#1

Nástupnický pořad kužátek jsem kdysi dávno ještě sledoval, sic už jsem pomalu docházel na druhý stupeň základky. Nicméně ta první léta s babičkou Libuškou nebo Majdou nelze hodnotit špatně a soudě dle spokojenosti synovce a neteře funguje jako pořad pro nejmenší stále dobře i s novými tvářemi. Ostatně kdo by nechtěl mít za dědečka (byť jen televizního) pány herce Zindulku, Kostelku nebo Trojana. ()

Garch

Pokud zrovna nebyla Dáda, (její krédo: "dělejte do děcek, to nese"), tak to patřilo k tomu lepšímu, pro malé děti. ()

Raimok

"Františku, pojď a stoupni si na zem. Cože? Jaktože nemůžeš?" Proč si tuhle otázku někdy nepoložijou děcka, co se na to dívají... 30 % ()