Kouzelná školka je cyklickým a inspirativním pořadem pro děti předškolního věku. Důraz je zde kladen na jemnost, „hladivost“ a především srozumitelnost nejmenším divákům (3-6 let). Jeho posláním je děti zaujmout, navázat s nimi dialog, povídat si o světě, který vidí kolem sebe, seznamovat je se základními etickými hodnotami a přitom jim nebrat dětství a pomocí her a „hraní si“ v nich rozvíjet jejich fantazii. Pořad je doplněn dvěma až třemi pohádkami a snahou je, aby jedna byla zahraniční provenience a druhá z tradiční české školy. (oficiální text distributora)

Danulinda

Falešné a neupřímné přetváření Michala Nesvatby, který se snaží být vtipný a je bohužel velmi trapný, si zaslouží označení odpad. Jednu hvězdu dávám díky výborné paní Havelkové a pánům Kostelkovi se Zindulkou. ()

cunicekb

Na to, že jde o novodobý pořad pro děti si myslím, že je velmmi zábavný. Mrzí mě, že se zde objevují spíše zahraniční pohádky a české málo. František je borec, ale Fanynka mi teda trochu saje krev :D ()

ZHODNOTITEL

TO ZNALI VŠICHNI Co jiného mohli děti v televizi kromě večerníčků sledovat víc, než právě Kouzelnou školku. František, pohádky, vystřihovánky a zase pohádky. ÚŽASNÝ POŘAD ()

Nikolas__

JOOOO! Tenhle seriál je absolutní nářez!! Poslední díly sice trošku zaostávají ale i tak má Magic Kindergarten absolutně pomalé tempo a tisíce rad do života!!!!!! Když zkouknete všechny epizody alespoň prvního roku vysílání,,, máte zaručený bohatý život!!!! Kromě absolutně přehrávajících a tupohrajících herců tu máme totálního drsňáka Františka Beznohu a jeho gang trpaslíků!!! Kdyby tohle běželo v kině, nenechám si ujít ani jednu zatracenou epizodu!!! A to do kina moc nechodím!! Tahle show je vlastně totální masakr pro blázny a doporučuji si vám koupit necenzurovanou verzi - to pak bude teprve zábava. Pro děti tohle 100% není ale můžete jim alespoň pustit francouzskou vykrádačku tohoto pořadu!! Objektivně za 6* bohužel jsem se překlikl na 3* a jsem líný to spravit. ()

lisma

Pro malé děti to určitě není špatná "show", ale Dádu bych odkamžitě odeslal někam daleko a je jedno kam. ()

MorraEddie

František je děsný a jeho lidští kolegové taky. Pohádky jsou otřesné,jako bych je maloval já. Chtělo by to změnu v podobě nějakých vtipných a zajímavých pohádek. Např. Phineas and Pherb ()

Nerdvana

Když byl brácha malej a sveřepě se školky dožadoval, tak to ještě šlo. Ale dneska se z toho stala docela hrůza. ()

Trilobajt

Jak píše kolega TheMaker: František je trapák, tak nemá pravdu, František je Masák :D :D Ale pohádky stojí za prd. Divím se, že ještě neproběhla demontrace předškolních dětí za kvalitnější pořady... ()

unclejack

Kedysi bola škôlka fajn - pochopte, pozeral som ju odmalička. Fajnové animáky, Michalove výmysly z farebnej izolepy a aj Františka išlo skúsnuť. Lenže potom došla Babička, Dedeček a dokonca aj Františkovi pribudla kolegyňa. Ale hlavne - kvalita výberu animákov klesla o 200 percent... ()

Emperor1

Pokud zprůměruju hodnocení své a mé dcerky, vychází to na 2,5 bodu. Dobře, dám tři, a to proto, že mám svou dcerku rád. Kladně hodnotím účinkování Molavcové, ta jediná tam působí docela přirozeně. ()

Grimaldi

Školka spatřila světlo světa v stejném roce jako já a snad i proto že jsme vyrůstali společně,je moje vzpomínka na ní jen dobrá. Ať už tam byl děda,babička Majda s Fanynkou,nenudil jsem se. Nejlepším ze všech ale byl Michal a František,ti byly nepřekonatelní. ()

Vendys958

Společně s Kostičkami vrchol české tvorby pro děti, Michal s páskou je český MacGyver a Františka bych si klidně natrvalo připevnil k zápěstí. ()

Teachman

Tento televizní pořad je vhodný pro děti navštěvující mateřskou školu, dozví se přitom mnoho zajímavých informací. ()

james11

Z mého pohledu, který viděl kouzelnou školku jako starší, nedokážu říct, jak působí na děti, pro něž je určena... Moji malí sourozenci se u ní baví (ale ty baví snad všechno :-), proto dám průměr. ()