Kouzelná školka je cyklickým a inspirativním pořadem pro děti předškolního věku. Důraz je zde kladen na jemnost, „hladivost“ a především srozumitelnost nejmenším divákům (3-6 let). Jeho posláním je děti zaujmout, navázat s nimi dialog, povídat si o světě, který vidí kolem sebe, seznamovat je se základními etickými hodnotami a přitom jim nebrat dětství a pomocí her a „hraní si“ v nich rozvíjet jejich fantazii. Pořad je doplněn dvěma až třemi pohádkami a snahou je, aby jedna byla zahraniční provenience a druhá z tradiční české školy. (oficiální text distributora)

ceda1987

Co se týče kouzelné školky tak to hodnotím dobře už jen kvůli tomu že je to jediný pořad co jde přes den pro děti a díky bohu za to.A na kuřátka,magion,Vegu at. co dřív bývalo to opravdu zdaleka nemá. ()

jessica29

krásná vzpomínka na moje dětství,zbožňovala jsem ty pohádky v ní a samozřejmě Františka který mě vždy pobavil :-) Dnes bych se takovýmto podobných pořadům vysmívala,ale jako malé děcko jsem to zbožňovala! ()

SrHodaszJihu

Chtěl bych vyzvednout roli skřítka Františka vrámci světového pozdního trapákizmu, jímž si každé dítě musí projít dříve lépe, než později. Pohádky většinou stály za hovno a žížala Julie mi může políbit! ()

annifrith

Já dávám tři. K některým uvádějícím mám výhrady, ale děti je nepochybně berou, jinak by je asi vyměnili. Majda se mi líbila na začátku, ale na diblíka už je dost ve věku nediblíků. Jitka Molavcová, Jana Hlaváčová, Libuše Havelková a děda Kostelka byli fajn. Ne už tolik mužský diblík Michal, který někdy vypadá, jako by si odběhl z Mimtria. Ale nápady, co má, ujdou. ()

zuzulend

Nepřekonatelný filmový, tedy spíše seriálový trhák. Tohle nemá konkurenci!!! Wááu napište mi číslo na scénáristu ()

Sylviiik

Existence Fanynky a toho červeného ušatého skřeta Filípka je mi opravdu záhadou. Jako by nestačil ten bambula František, který mě iritoval už za mého dětství. Co se pamatuju, je to pořad převážně pro ty menší děti, proto nerozumím nynějšímu výběru pohádek. Kam se poděl Noddy, pošťák Pat, různé večerníčkové pohádky, Bali nebo třeba prasátko Pepa? Místo toho se tam teď vysílá norský blábol o dvou dětech s oživlými plyšáky a nudná pohádka o psu Barykovi, který vypadá, jako by ho nakreslil pan Josef Lada. Změnu moderátorů však chválím. Michal, Jitka a babička mě nudili, sledovala jsem jen s Dádou a Majdou. Lucka a Matouš jsou příjemné oživení. ()