Kouzelná školka je cyklickým a inspirativním pořadem pro děti předškolního věku. Důraz je zde kladen na jemnost, „hladivost“ a především srozumitelnost nejmenším divákům (3-6 let). Jeho posláním je děti zaujmout, navázat s nimi dialog, povídat si o světě, který vidí kolem sebe, seznamovat je se základními etickými hodnotami a přitom jim nebrat dětství a pomocí her a „hraní si“ v nich rozvíjet jejich fantazii. Pořad je doplněn dvěma až třemi pohádkami a snahou je, aby jedna byla zahraniční provenience a druhá z tradiční české školy. (oficiální text distributora)

Lucius.15

Je to dobrý a ne jen pro děcka. Náhodou u takovýho Bořka Stavitele nebo Pošťáka Peta se pobavím dodnes, hlavně u zpívání úvodní melodie, to frčí :-D Jinak moderátoři to chvílema opravdu přehání :-) ()

demovka

Není příjemné, že není známe, kdy bude jaká pohádka.Paní Magda se dětem líbí. Paní Jitka nosí v zádech pravítko a nemá pomalu co předvádět nového, ale má obdiv stran všestranosti. Pan Ladislav, děda, mě oslovil a líbí se mi nejvíc. Vůbec mi nevadí, že někdy něco splete. Michla N. mladší má dobrý pořad s písmenky. A nevadí, že tam běhá s lepenkovou pistolí. ()

Werrona

Když vám odroste dítě z plen má to dvě výhody: a) Odpadá celá ta akce okolo přebalování b) Nikdy, ale nikdy vám už do obýváku nevlezou ty xichty z kouzelný školky. ()

lele

Není to úplně blbé, ale ani naše děcka to moc nebaví. Odvíjí se to vesměs od kvality pohádek (nic moc) a výplňového programu. Ten je většinou otravný a záleží na moderátorovi. Osobně mě irituje ekoterorista Nesvadba se svými kvanty izolepy, ale zase to kompenzuje nápaditostí "vynálezů". Jitka mě i děti nudí, Lucka je asi nejlepší. No a František, tady mám problém, jako u většiny dětských pořadů, s dabingem. Františka přiškrceným hláskem mluví nějaký pán a je to pro mě stejně trapné jako když dětské herce dabují pitvořící se dospělé ženy. Jinak ten nápad s loutkou je takový neškodný. Přínos Fanynky a toho červeného ušatce mi zatím naprosto uniká. ()

TruthPreveal

Pořad určený pro děti předškolního věku tu budou hodnotit dospělí lidé, to je fakt logika :D. Je jasné, že když vám není 5 let, tak se vám pořad líbit moc nebude a bavit už rozhodně ne. Já jakožto normálně smýšlející člověk (čili ne totální dement) též hodnotím za děti a tak trochu i za mě, neboť jsem na kouzelné školce též vyrůstal a rád na ni stále vzpomínám. :) ()

Fash

kdyz bych to bral z vlastniho pohledu tak musim rict, ze to je sileny porad....ale samozrejme je to smerovane na jistou vekovou skupinu malych deti a kdyz vidim jak se u toho netere bavi, tak si myslim, ze to ucel plni! ()

Novik

Pořad mého dětství jenom mi tam vadí Patrasová, jinak nejradši mám Michala Nesvadbu jehož jsem viděl i na představení pro děti. :) Akorát nevím co máte proti Františkovi mě nevadí ale každej má jiný názor. :) ()

Zanys

Nic v TV nedokáže upoutat a zároveň pobavit mou malou sestřičku. Ještě, že Kouzelná školka je a pravidelně se vysílá :-) ()

coolglitterk odpad!

Pořad pro děti úplně k ničemu. Děti se nic nepřiučí, jen se podívají na nesmyslné zahraniční pohádky a budou poslouchat kecy moderátorů, kteří se chovají jak potrefené husy. Apeluji na výuku dětí již od předškolního věku, a tak bych raději uvítala nějaký výukový program, než tuhle slátaninu. Vhodný by byl třeba pořad s angličtinou pro nejmenší, děti by se aspoň něco přiučili. Říká se, že potrefená husa dlouho nekejhá, a tak snad jednou tuhle hrůzu zruší a Kouzelné školce bude konec. ()

karloskiller

Tohle je pořed co provázel celé mé dětství. Je to zábavný pořad pro malé děti. Pohádky byli docela dobré. Prostě mně se to líbilo. ()

kaca.ch

Tento pořád má tak malý hodnocení jen proto, že na téhle stránce nejsou zaregistrované děti. Kdyby to hodnotily pouze děti, věřím tomu, že by se dostal do 100 nejoblíbenějších tv pořadů. ()