Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Oskar
  ****

  Jako komedie velmi dobré. Ostatně, přece se nenecháte zmást a nebudete si myslet, že je to bráno vážně, když hlavní role hrají dva komici a Francouz!(4.5.2003)

 • sud
  ***

  Bylo mi 11, tenhle film byl v kinech mládeži přístupný a kdo na něm nebyl, jako by nebyl (koukám, Cimrmamanův absolutní rým :-)). Po letech nostalgie trochu vyprchala, ale něco přece zůstalo. A nebo to není tak špatné?(27.7.2005)

 • Nathalie
  ***

  Fandit udatné nukleární ještěrce, která jako jediná ze všech zúčastněných má charisma a vtip, šlape po lidských červech včetně vrchního červologa a demoluje ty nejkrásnější mrakodrapy v New Yorku, je nejspíš nemorální. Aťsi.(27.5.2009)

 • CheGuevara
  ****

  Nadprůměrná hollywoodská zábava, která mě nenudila ani sebemenší chvilku. Vždycky bylo na co koukat. V čele celého filmu stojí dva nezpochybnitelní sympataci Jean Reno a Matthew Broderick, kteří film dostávají i do civilně osobní roviny. Blockbuster scény jsou udělány s největší láskou k tomuto žánru. Plus když k tomu přidáme svěží humor a milé detaily, nemohu hodnotit jinak. Já opravdu nevím co bych tomu vytknul, snad jen pár děr ve scénáři a jistou schématičnost děje.(18.4.2006)

 • tron
  ***

  „Čo to robíte? Práve ste napáchali viac škody, ako tá obluda!“ – „Upokojte sa, pane. Dajte si cukríky.“ Svojho času ešte väčšie kino-sklamanie, ako STRATENÝ SVET: JURSKÝ PARK. Roland Emmerich si svojim a Devlinovým ID4 nastavil latku privysoko. Nie je to však len v očakávaniach; i po rokoch je americká GODZILLA priemerným katastrofickým monster trilerom za rovných 60%, hoci spravodlivejších by bolo 40%. Na jeden-dva klady (počítačové triky, Jean "francúzsky John Wayne" Reno) pripadá zbytočne dlhá minutáž, biedny scenár (plus nelogické kotrmelce) a matné herecké obsadenie. Neviem, komu napadlo obsadiť do titulných úloh Mariu Pitilloovú a Matthewa Brodericka, ale možno to nedomyslel do konca. GODZILLA je fádna rutina, ktora zriedka lapí stratený dych (napríklad v scéne s godzillačatami). Kino Považan 1998(5.12.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace