Pokud bych do žánrů u tohohle filmu přidal ještě "Komedie", tak jsem se docela bavil. Z Rolanda Emmericha se stal režisér parodií a to je dobře :-)(3.3.2003)

Škoda že film nemá takovou úroveň, jakou mají triky.(4.3.2005)

Hollywoodsky uletený dinosaurí komplot obalený v emmerichovskom kabáte bez tvorcovskej originality, naplnený odpustiteľnými vizuálnymi či obsahovými chybičkami, ktorý je ale na druhej strane tak zábavný a uvoľňujúci, že nejde nepriasť blahom :-) Emmerich nie je režisér, ktorý by vedel akčné segmenty nejak príťažlivo ,,naštylizovať" (2012 o konci sveta je výnimka), no Godzilla patrí v jeho béčkovej tvorbe medzi tie vydarenejšie kúsky. A nech mi nikto netvrdí, že sa pritom nudil :) Americká "no sense" zábava pre celú rodinu.(14.8.2011)

Jediná dobrá věc na tomhle filmu je Jean Reno. To jeho rozdání žvejkaček a následné žvejkání je nezapomenutelný, a tím se taky liší odzbytku filmu. Vlastně tu nejlepší scénu z něj ukázali v tý reklamě na Ford Ka, pamatujete? Jak ta noha dopadne a jediný auto, který vydrží je právě to výše zméněné. Ale tak konečná honička v taxíku s godzillou je fakt nádherná, to mušíte prostě uznat, i kdyby ste nechtěli. Tak hodně jsem se nepousmával už hodně dlouho, protože potvora, která v pohodě obelstí a předežene bojový vrtulník Apache a s obyčejným žlutým taxíkem má co dělat, aby si nezakousla vlastní ocas, to už je odvaha nejen režiséra, ale i scénáristy. Ale vlastně mě tak napadá, že je oba dělal ten samej člověk, tak to nic. To je dobrý. To byl jen Emmerich. Pravda je, že přestože je to patetickej blábol plnej hrozných hovadin a kiksů, kouká se na to lehce. Ale nic víc. Prostě jen další drahá slátanina na vydělání peněz, a to, přiznejme si, umí Emmerich sakra dobře (a i tady se mu to povedlo, vydělal celých šest milionů dollarů oproti 130 milionovýmu rozpočtu).(13.2.2006)

• woody

I když v některých případech by byla i Gappa lepší musím dát čtyři.Jsem popcornový divák.PROMIŇTE mi to.(9.2.2003)