Jako komedie velmi dobré. Ostatně, přece se nenecháte zmást a nebudete si myslet, že je to bráno vážně, když hlavní role hrají dva komici a Francouz!(4.5.2003)

Godzilla má oproti Dnu nezávisloti velkou výhodu v podobě Jeana Rena. Celkově, kdybych ji měl srovnat - Den nezávisloti = Děs. Godzilla = ULTRAMEGASUPERROFL. Je to debilita. Ale zábavná debilita.(10.8.2007)

• Djoker

Emmerich by s tou svojí úchylkou měl něco dělat. Když se podíváte do jeho filmografie, tak je evidentní, že si až moc ujíždí na katastrofickém žánru. Všechno tam bouchá, padá a umírá, jenže já u toho málem pošel nudou.(31.12.2010)

Pokud bych do žánrů u tohohle filmu přidal ještě "Komedie", tak jsem se docela bavil. Z Rolanda Emmericha se stal režisér parodií a to je dobře :-)(3.3.2003)

Na Broderickovi žížaly nikdy nezapomenu :) Ale brzo by mělo začít mé ovlivňování origoš Gojirou, tak uvidím, zda nepřehodnotím své stanovisko...(15.10.2004)