Predátoři

• USA Predators (více)

V novém pokračování série Predátor se Adrien Brody představuje v roli Royce, žoldáka, jenž se neochotně ujímá vedení skupiny elitních bojovníků, kteří se nedobrovolně ocitají na planetě pokryté džunglí. Když se ale tihle chladnokrevní “predátoři” s lidskou tváří ocitnou ve válce s novým druhem skutečných vesmírných Predátorů, začíná rozhodující utkání mezi lovci a jejich kořistí. (Magic Box)

Tauloo

Vykrást jedničku a přidat pár nápadů, mě jako fanouška Predátora, bohužel spíš zklamalo. Nemůžu říct, že by šlo o špatný film, zvlášť když se ohlédnu na to, co stvořil za s****u například Anderson se svým Alien vs. Predator, ale já chci víc originality a charismatických hrdinů. Tihle kulisáci se samopalem, odstřelovací puškou a samurajským mečem, měli hrát raději kompars na Sám doma. ()

xymikon

Podle mě by si tenhle film zasloužil lepší hodnocení. Je to suprovej film, jenž dle mého názoru, dělá čest předchozím dílům, ale určitě budete souhlasit, že to bylo lepší než druhý díl predátora, o tom snad není pochyb, Dobré bylo i to, že jsou dva druhy predátora, něco jako pes a vlk. Zajímavé prostředí, který navazuje na originál a jako bonus, jeto na uplně jiné planetě, kde mají lovecký revír, což je suprové, A určitě by jste souhlasily se skvělým hereckým výkonem. Takže nechápu kritiku, máto pár vad, ale celkoví film je skvělý, který by si zasloužil pokračování. ()

OndrejKW

Tváří se to jako nějaký megafilm a na začátku filmu jsem si říkal ''už aby to bylo v půlce'', protože začátek mi přišel takový o ničem, a kdybych to viděl od půlky tak by mi nic moc neuteklo. Až v polovině mě to začalo bavit a špatné to rozhodně není, i když mi Brody v tomto filmu vůbec neseděl. ()

viax

Adrian Brody se celý film tváří značně nešťastně, není divu, na cizí planetě s bandou týpků, který čekaj, že jim bude utírat nosy, to jednoho přestane bavit dělat ramena. A vlastně teda ani nevím, jestli a jak vůbec se dostal domů. ()

Maza2222

Docela dobré.Postavy byli dobře zahrané.Jenom u tohoto dílu byla vyjímka, fandil jsem spíš predátorům.Příběhem je to docela super. A ta závěrečná bitka mezi Roycem a Predátorem...Takový masakr v žádným predátorovi nikdy nebyl. 70 procent ()

Indominus

No, tak jako jo. Vyloženě to nebyl průser jako AVP2. A bylo to asi jako Predátor 2 = krom příšerného obsazení hapruje i scénář. ()

DavidAAAA

Docela příjemné překvapení. Nějak podvědomě jsem očekával sešup dolů a začátek filmu tomu docela nasvědčoval, ovšem s přibývajícím časem děj nabírá grády, vše je parádně špinavé a nechutné a poslední půlhodina je pak vysloveně lahůdková. Velmi dobré. ()

PsenickaR

Ehm, tak to opravdu ne. Zbytečně vyhozené peníze za výrobu filmu, zbytečně promrhaný čas za jeho sledování. Velmi, ale opravdu velmi nepovedená kopie původní jedničky, která se jí ale nemůže v ničem vyrovnat. Jediné co se zde dá pochválit je hudba, to je ale vše. Samotný děj je trapný, pokud se o nějakém dá vůbec mluvit, obsazení snad ani nemohli myslet vážně. Původní film měl takovou bandu drsných chlapů v čele s Arnoldem, že jste je jen viděli a už jste věděli, jak drsní tihle hoši jsou. A tady? Stačí jen hlavní postava v podání Brodyho, což beru jako hodně nepovedený vtip. Brody je skvělý herec, ale tady nemá co dělat, nevypadá drsně a s tou velikou bouchačkou působí spíše směšně. Zbytek „týmu „ nestojí už pak ani za zmínku. Akce je tu zoufale málo, atmosféra strachu, napětí také žádná. Naprosto zbytečný film, kterému se povedlo jen jediné a to je vyvolat touhu si spravit chuť a pustit si původního Predátora. ()

mfaky

Až dostane Arnold Schwarzenegger Oscara za roli nadaného židovského pianisty skrývajícího se před náckama ve válkou zdecimované Varšavě, tak uvěřím, že je možné, že i Adrian Brody je skvělej lovec predátorů a že se jedná o dobrý film. Dřív ne. ()

CassidyXXX

Oba dva díly vetřelce vs. predátor byly promrhanou příležitostí, ale tohle je pecka. Jsem rád, že konečně přišel důstojný následovník prvních dvou predátorů. Děkuji Troublemaker Studios za chutnou porci zábavy. ()

Salsecnew

Predátoři jsou AKCE a NEJSOU HOROR!!!!! Celkově jsou tito Predátoři SLABŠÍ než v jedničce a dvojce, kdy v každém dílu stačil jen jeden na pozabíjení všeho, co se hejbe, a tady mají problémy všechny pozabíjet rovnou tři. Objevuje se zde přeživší postava, která z Predátorů začíná ke konci dělat kašpařinu, a v traileru na hlavní postavu namíří velké množství zaměřovačů, což budí dojem, že džungle se Predátory jen hemží, avšak to je jen pohádka pro větší zájem, v originále je zaměřovač pouze jeden. Origiálně je single Predátor takový borec, že by pozabíjel úplně všechny postavy sám, tady to budou nejspíš nějací cvičenci (podobně jako ve Vetřelec vs Predátor, kde jsou také tři slabší cvičenci, ve dvojce však dominuje zase jeden single borec). Nicméně dá se pochopit, že jako kořisti si vybrali skupinu lidí, kteří by bojovat podle nich měli umět, aby to neměli tak lehké. ()

Lanco

V pohode "remake" pôvodného Predátora, ktorý trochu posúva "mytológiu" okolo predátorov ďalej. Inak sa ale jedná o čistý survival akčňák od prvej minúty -film nemá ani úvodné titulky, ale začne rovno pádom do parádnej džungle. Celkovo sa skvele na film pozerá - scenérie sú fantastické (videné v kine), vo filme je vela odkazov na pôvodného predátora ( rotačák, zmienka o vojakovi, ktorý dal dole Predátora). Zábavné- a bavilo to aj frajerku, ktorá má Predátora ťažko u prdele :) ()

iggy_pop

Tak po vyložene debilných Votrelcoch vs. Predátoroch som taký nášup nečakal. Konečne návrat ku koreňom - opustená planéta, tajomná džungľa a partia žoldnierov ako krmivo pre lovu chtivých Predátorov. Brody, i keď v netradične akčnej polohe, spoľahlivo potiahol celý film. Zato Laurence "Morpheus" Fishburne a jeho postava pôsobili v príbehu dosť rušivo. Každopádne ale 80-ková klasika sa konečne dočkala dôstojného pokračovania a palec hore aj za krásne otvorený koniec. ()

SilGhost

Mám rád sérii o predátorech a tento film je perfektní "oskočení" od linie příběhů vykreslující působení predátorů na zemi. Neznámo kdy neznámo kde si predátoři zase trénují své bojovníky. Jsou zde použiti nejlepší bojovníci ze země z různých oblastí a zaměření. Jejich charakteristika je výborně vykreslená a přesná. A nezapomnělo se ani na klasiku "Nepřítel mého nepřítele je můj přítel". Není nutno psát o nějakém příběhu neboť je to prostá, byť skvěle dotažená "vyvražďovačka", kdy odpadá jeden bojovník za druhým, zatímco přeživší postupně odhalují možnosti protivníka o kterém, na rozdíl od nás, nic nevědí... Pokud máte rádi filmy o predátorech a zbytečně nelpíte na příběhu je tohle příjemná kostička do celkové mozaiky. A možná si stejně jako já na konci filmu pomyslíte, tak to bych chtěl vidět, jak by tohle mohlo pokračovat.. ()

Chuckymaster

Lepší něž jednička, slabší než dvojka. Dobrý začátek, i konec. Opravdu skvělá zápletka a mega jsem se bavil. V tomto filmu se nedá najít nuda. Nový druh predátora je taky super. ()

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

21.11.2020

Režisér Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10) je nejnovějším tvůrce, který slavného Predátora vyšle na další lov. Studio 20th Century oznámilo pátý film v populární akční sérii, jenž by měl opět… (více)

Predátora čeká další šance

Predátora čeká další šance

14.08.2015

Legendární scenárista Shane Black (Smrtonosná zbraň, Poslední skaut) předloni natočil miliardového Iron Mana 3, takže záhy přehazoval mnoho režijních nabídek. Nakonec si vybral sedmdesátkový noir The… (více)

Predátora čeká další sequel

Predátora čeká další sequel