Predátoři

• USA Predators (více)

V novém pokračování série Predátor se Adrien Brody představuje v roli Royce, žoldáka, jenž se neochotně ujímá vedení skupiny elitních bojovníků, kteří se nedobrovolně ocitají na planetě pokryté džunglí. Když se ale tihle chladnokrevní “predátoři” s lidskou tváří ocitnou ve válce s novým druhem skutečných vesmírných Predátorů, začíná rozhodující utkání mezi lovci a jejich kořistí. (Magic Box)

KOZEL84

Tak letos to teda fakt není žádná sláva.Kdybych obsazoval roli žoldáka co si to jde rozdat s nejstylovějším monstrem ve vesmíru,byl by Brody asi poslední volba na téhle planetě,ale ve finále tak hrozný zase nebyl.Co ale fakt nechápu-proč v takovém filmu vždycky musí být nějaká pitomá nána s kvérem (ještě k tomu nudná Alice Braga!),který by v reálu ani neunesla?!A nakonec ještě vždycky přežije,když by samozřejmě zařvala jako první (Pro koho je toto spoiler,ten je idiot,protože tady je jasné kdo přežije už z traileru nebo prostě jen z (hrozného) obsazení!).Proč tam musí být?!Komu to furt cpou?!Celkově:Tohle měli jako být soupeři pro Predátory jo???!Z původní bandy by si nasrali do kalhot snad i Expendables,ale tyhle buzny byly k smíchu.Na druhou stranu tyhle lejn'ácké predátory by Arnold sejmul sám dřív než by ste řekli guvernér.Dál absolutně nechápu drzost Johna Debneyho,který se v klidu podepíše pod hudbu Alana Silvestriho!Co ty si tam jako složil???!Mohlo to sice dopadnout hůř (oba monster crossovery),ale po dokoukání nevidím žádný důvod,pouštět si to někdy znova.Predátorovi,který je jeden z mých nejoblíbenějších filmů a ani dvojce,to nesahá ani po kotníky.Pocta nepocta-slabé 3. ()

KOZLIK

Vzpomínka na staré časy, zatím asi nejbližší prvnímu Predátorovi. Nejlepší scéna samozřejmě souboj se samurajským mečem. ()

kailik

Prvni polovina filmu byla prvotridni, ale v druhe polovine se to jaksi zmenilo. Letosni comebacky akcnich pecek z osmdesatych let jsou vicemene uspesne. Kdyz vynecham katastrofalni A-Team, tak i uspesny. Predatori maji vec, kterou jim ale musim vytknout, byly sceny, pri kterych jsem celkem nechapal chovani postav a musim rict, ze pri situaci jako byla tahle, bych to chovani chapat mel, hlavně spíš převažovala ukecanost než akce, když porovnám akci původního Predátora, tak je to sakra rozdíl. Co se tam vlastne stalo? Parta lidi spadne na planetu s poradnym streleckym vybavenim, prochazi se dzungli a klábosí, objevi se paste, jeden to schyta, jdou dal, potkaj predatory, dalsi umira. Potlaj zmagorelych veterana, dalsi to schyta, sejmou predatora, bum dalsi to schyta a s sebou vezme jednoho predatora. Bum dalsi to schyta, zabijou predatora a zili stastne dokud nenasli cestu domu. To co jsem ted napsal, vypada sice jako akcni bomba, ale neni tomu tak, vsechno se to stane tak rychle, ze to ani nepoberete, hlavne zaverecna cast mi prisla neuveritelne chaoticka. Ale jinak je to v pohode. ()

Pidzey

Přiznám se bez mučení že mě i přes moje vysoké hodnocení původní Predátor s Arniem příliš netankoval,tedy film.Ale ten tvor to je jiné kafe..Predátor jako postava(zvířátko,emzák nebo jak by se dal nazvat) patří s vetřelcem k mým nejoblíbenějším sci-fi příšerám.Proto jsem se na tenhle film těšil.A film mě nezklamal.Hned kulervoucí začátek kdy hrdina padá volným pádem…následné seznámení s partičkou budoucích mrtvol..je skvěle zvládnuté a suprově mě to vtáhlo do příběhu..predátoři se na tvrdo ukazují tak v druhé půlce filmu,což není na škodu ba naopak.No a ke konci to pěkně graduje k solidnímu finále.Film je docela přesně obsazen a každý z herců má svou chvilku slávy.NApř.souboj s katanou je asi nejlepší scéna.Jediný kdo je opravdu navíc je Fishburne a trochu mě mrzelo že jindy největší řízek Trejo tady brzo skončil.Brody mi místy taky moc neseděl,ale nakonec to zvládnul se ctí. Celkově se mi líbila atmosféra,solidní akce a pár odkazů na původní film.Jelikož jsem se vůbec nenudil dávám absolutní hodnocení. ()

Meteorista

Naštvalo mě, že někteří známější herci se zde moc neohřáli. Potěšila mě zmínka o původním Predátorovi z roku 1987. Co se provedení filmu týče, triky byly obstojné a příběh místy předvídavý, přesto však napínavý. ()

jorgus

hodne me to nudilo..film plny klise..i kdyz to ma byt pocta osmdesatkam..nic prekvapiveho, film uplynul a ja na nej zapomenu..:)stejne nudne jako tento comment..:) ()

Saur.us

Pocta původnímu Predátoru z roku 87, která bohužel kvalit McTiernanovi pecky nedosahuje. Ale i přes to se to Antalovi docela povedlo, hlavně první polovina měla celkem šťávu a atmosféru, i když bych by se dalo vycucat mnohem víc. Hodně mě potěšilo použití soundtracku Alana Silvestriho z prvního Predátora. To atmosféře filmu hodně pomohlo a fanouškům tohodle bastarda z vesmíru stejně jako mě určitě srdíčko zaplesalo radostí. Co už nebylo tak fajn bylo obsazení. Adrien Brody, herec úplně jiných typů rolí najednou hraje akčního hrdinu, drsňáka s velkým D a plnou hubou drsnejch ale úplně prázdnejch hlášek. To mi na něj nějak nesedělo. Laurence Fishbourne nadruhou stranu vystřihl roli obtloustlého magora celkem bravurně, to se musí nechat. Ostatní role, až na Alici Braga a Tophera Grace, sloužili víceméně jako kompars, více či méně důležitý. Podle toho taky postupně umírali. Nimrd Antal ukázal, že dokáže zfilmovat pokračování takové legendy a neudělat z ní brak jako jeho kolegové u crossoverové doublesračky AvP. V některých momentech úmyslně takřka opisoval z Predátora a osvěžil nám slavné scény nebo detaily v trochu jiném provedení. Mě to nevadilo, udělalo mi to radost. Silná 3 ()

Badel

Člověk jde na to koukat jen z nostalgie, protože předem tuší, že Predátoři jsou založeni jen a pouze na postavě potvoráka s "ty máš ale držku" a laserovým zaměřovákem. Celej příběh je ale naprosto levnej a bezmyšlenkovej recykl jedničky. Proč jsme na jiný planetě? Proč, pokud uběhlo x let, nemaj ty kokoti (Predátoři) lepší zbraně? Co to tam dělaj? Proč maj na ruce ovládání na výbuch vlastní rakety? Celej film je prostě blábol a že hlavním hrdinou je vyhublej židovskej klavírista, to je jen třešnička. ()

Dogmeat

Dal bych i 3 a půl hvězdičky, být to nějaké neznámé béčko, ale jako fanoušek původního Predátora si prostě nemůžu pomoct. I tak se jedná o tisíckrát lepší počin než AvP filmy. Scénář není nijak špatný, spíš mi dělala problém ta spousta detailů a nedomyšleností. Lidem jsem nevěřil největší zabijáky ze Země a predátorům jsem nevěřil největší zabijáky galaxie. V jednom místě mi i ta džungle připadala spíše jako park. Predátoři tady nepůsobí vůbec jako chytrý a mrštný lovec z vesmíru, ale spíše jako tlupa neohrabaných potvor, co ještě nevymyslela ani pazourek a to jim podle mě nesluší. Takových obyčejných zabijáků je v každým druhým scifi tucet na každém prstě. Zajímavý komentář: Enšpígl ()

Venous666

Tak další pokus o mimozemského lovce, co rád lidské hlavičky. Musím uznat, že jsem nečekal, že to bude tak dobré. Je sice pravda, že se tam najde a né jedna věc z původního večerňáku z roku 1987 , ale to se dá furt něco nového vymýšlet :-D ... Tentokrát jsme dostali rovnou 3 predátory a jak nám pěkně pózovali v záběrech. Kamera, efekty, hudba opět vše dokonalé, jen to už nemá tu atmosféru jako první díl (I když ta nová jungle taky není k zahození). 75% ()

frolish

Nemozem si pomoct, ale na mna ten vizual posobil strasne lacno... Ako keby sa par wannabe drsnych chlapcov zavrelo na tyzden do studia 3x3 metre (ten prales bol sakra stale taky isty) a s rozpoctom 5 korun sa tam zabavali strielanim zo samopalov. Proste neveril som tomu ani trochu a navyse na miesto Adriena Brodyho by som si vedel prestavit mnozstvo lepsich adeptov. ()

Tomihiro

,,There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter." Ernest Hemingway ()

Bozvav

V podstatě by to nemuselo být tak špatné, kdyby k tomu bylo nějaké vysvětlení, že berou vojáky to chápu,, ale proč sociopata, sexuálního delikventa, či co byl ten mukl?  Že by se predátoři nějak výrazně zabývali lidskou psýché mi teda nepřišlo. Takto prostě jenom drsná vyvražďovačka, která se místy docela vlekla. Obsazení docela sedlo, konec nic moc. Za mne 50% max. ()

Aurus

Kdysi bych tomuto filmu dal maximálně 3* neboli 5/10 ale když sem tento film viděl po čtvrté tak se mi totálně přestal líbit. Příběh je docela špatný, postavy jsou docela blbé a jsou totálně nesympatické, hudba je zde spíše průměrná, akce tu je dobrá, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je fajn. Za mě obrovské sklamání a jeden z nejhorších filmů které jsem kdy viděl. Za mě 1/10. Už nepotřebuji vidět znovu. ()

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

21.11.2020

Režisér Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10) je nejnovějším tvůrce, který slavného Predátora vyšle na další lov. Studio 20th Century oznámilo pátý film v populární akční sérii, jenž by měl opět… (více)

Predátora čeká další šance

Predátora čeká další šance

14.08.2015

Legendární scenárista Shane Black (Smrtonosná zbraň, Poslední skaut) předloni natočil miliardového Iron Mana 3, takže záhy přehazoval mnoho režijních nabídek. Nakonec si vybral sedmdesátkový noir The… (více)

Predátora čeká další sequel

Predátora čeká další sequel