Televizní noviny

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

Ondr4H odpad!

Bejvali časy kdy nova měla zajímavé zprávy zapádně komerčního stylu kde člověk vědel i něco ze světa.Nepotřebovala, smutnou hudbu, kozy, upoutávky na další jejich patvory TN.CZ animace bez kterých si nedokážu představit jak bourá auto do zdi nebo jak prdí krávy a hlavně jejich superNOVAmana Láďu Hrušku, který buď je vážně jednoduššího myšlení nebo je nejlepší herec z jejich celého ansámblu. Nova začala šetřit, nejsou to zprávy je to zhmotněné zlo z blesku.Zahraniční zprávy se nenakupují maximálně tak, když tam bouchne atomovka to něco vedení pustí maximálně tak na záběry hořících lidí.Zprávy z domova jsou nevyvážené a když tam je něco tak v nelogickém sledu nebo je to taková obr číčovina většinou se zveří že to nepatří ani do rozpravy do hospody. Nejlepší pro novu jsou nehody, zvířatka, chudoba, postižení, loupeže a smrt .Pro ně bude orgasmus když právě narozené postižené kotě z chudých poměrů ukradne vůz následně havaruje a zabije nejmíň deset lidí .To by byla nova v prdeli, protože by neměla pak co dát když by to měla v jednom sestřihu...No pak by nastoupil láďa co by z té kočky udělal králíka na talíři... ()

nudlis odpad!

Reportáže vo tom, že v zimě mrzne, v létě je vedro a na podzim padá listí jsou jen malou ukázkou debility tohodle "zpravodajskýho" pořadu. Důležitý je, že i do zpráv se daj narvat 2-3 reklamní bloky a několik upoutávek na další idiotský pořady týhle tzv. televizní stanice. A je zajímavý, kolik mají moderátorek, co by chtěly bejt chlapem. Už podle toho příjmení. EDIT: V debilitě a trapnosti Novu předběhla TV Barrandov. Ta se stala nedostižnou žumpou televizního vysílání. A nejen zpravodajství. Čekám, kdy se další pořad bude jmenovat "Debilita Jaromíra Soukupa". ()

jizvoun odpad!

Tak toto nekonečně vysírané dílo je bezesporu největší odpad, jakej může televizní žurnalistika nabídnout. Neumětelsky uplácaná propaganda plná reklam a rádoby dramatických novinářských bomb, nic víc to není. Humus všech humusů, kterej uváděj postupně snad všechny vítězky soutěže česká hnis. Dřív jsem tv hovna zapínal, jenom abych se tomu jejich amaterismu zasmál nebo omrknul poprsí Borhyový, ale postupně jsem z vnucování jejich pravdy a zkreslování skutečností tak nasranej, že bych se z toho zeblil, zesral a ..... Goebels se určitě otáčí v hrobě. ()

4848 odpad!

Totální odpad, vysílat v prosinci že v české republice napadli 2 cm sněhu a nazívat to kalamitou to můžou jen debili z novy.V Praze kde sídlí tv nova asi neví že je normální že v prosinci sněží. ()

Werrona odpad!

A na závěr jedna velmi podstatná informace: V Havlíčkově Brodě sundali ze střechy hasiči malé vyděšené podchlazené koťátko. Národ slzí. ()

Tumbik odpad!

Zaručeně nejhorší pořad ze všech českých pořadů. Každý díl vypadá asi takto: falešné úsměvy Lucie Borhyové a Raye Korantenganbanga, pak vražda, vyloupení banky, okradení důchodce, povídání o tom, jaké jsou počítačové hry zlo a jak škodí lidstvu, pomlouvání mládeže, manipulování s pravdou a nakonec štěňátka nebo nově narozená koťátka paní Vochcalíkové! *ironický potlesk* ()

Larikazka odpad!

Kouknu na tn.cz a vim všechno neee :DDD tak proč se na to vůbec koukám v televizi, když mám všechno hledat na internetu?! ()

Inkognito_CZ

Když je výběr hudby v reportáži důležitější, než samotné sdělení, mělo by to být signálem, že toho člověka, který vám na obrazovce dělá eeehhhmmm, nemáte brát vážně. ()

jansamek odpad!

Tahle sra*ka donutí i mě vážně uvažovat o tom, že vystěhuji svého vlastního otce, protože kdykoli přijdu do obýváku, ono to tam hraje. A to není jenom tohle....Co třeba Ordinace? Taky, taky. Snažím se rodiče přesvědčit o sledování ČT24, ale je to marné, jak totiž jednou někdo propadne sledování TV NOVA a jejích stupidních výtvorů, už se tomu nedá zabránit. ()

Ajfist odpad!

Duo Borhyová Koranteng tam zřejmě budou až do důchodu a až natáhnou brka,tak budou vycpaní a zavěšení ve vstupní hale tv Nova,jako nejdéle sloužící moderátoři zpráv v historii televize u nás.Oni dva jsou neschopní dělat v terénu,tak holt co s nima,že. ()

mjech odpad!

Zpravodajství pro ty, kteří mají problém, nebo jen nechtějí, vstřebat informace a nad ničím přemýšlet. Manipulativní a emotivní. ()