Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool. (CinemArt)

Lukoboss

Marvelovky, resp. komiksovky obecně, nemám nějak v malíku, nejsem toho ani nadšenec, takže tyhle věci jdou celkem mimo mě, ale nějaký jsem už samozřejmě viděl, tomu se ostatně ani snad nedá vyhnout. Nicméně toto bylo ultradebilní. Ano, měla to být nadsázka, ale že tam bude trapnej pubertální humor, tak to jsem fakt nečekal. A hlavně to bylo opravdu tak trapný, že jsem se ani jednou nezasmál, dokonce jsem během první půlhodiny uvažoval nad tím, že se ani nedodívám do konce. OK, vydržel jsem to, ale musel jsem se hodně přemáhat. Nelíbilo se mně to, nechápu, proč to tady má tak vysoký hodnocení, ale asi mám jiný vnímání na tyhle věci. Jedna hvězda je za G. Carano, která je kočka jak lusk, a za některý akce/efekty. Toť vše! ()

hEmy_

Děj je tak plochý, že staví celý film na vtipnosti a originálnosti Deadpoola. Bohužel 3/4 hlášek vidíte už v traileru, takže nevidím moc důvodů, proč vůbec zhlédnout celý film. ()

joora1

Rozmýšlel jsem jaké hodnocení dát Deadpoolovi a ve výsledku nevím. Pubertální hlášky se brzy okoukají, ale na druhou stranu některé jsou velmi povedené. Příběh je hodně plochý a nezajímavý, takže velkým kladem je stylizace filmu a jednotlivé akční scény s příměsí vtipu. Ano, Deadpool je zábavný, ale na rovinu říkám, že jsem čekal víc. ()

honzii

Tenhle film měl být tou nekompromisní komixovkou, která nastavuje šmirgl všem těm studiovým hrdinovkám? Já se hlavně nudil. Půlka vtipů, co nezazněla v traileru, vyjde na prázdno, příběh je nuda, dramatické situace jsou nudné a jediné, co to zachraňuje, je Deadpool jako T-Rex. Působí to neodělaně, plné kompromisů (kéž by neseškrtali aspoň rozpočet a bylo by víc akce) a ani to nevypadá extra dobře. Tohle mělo na víc, ale zabavilo to. ()

islanzadi

Ano, lze natočit skvělý "superhrdinský" film bez úplného "klaďase". Dlouhou dobu jsem se tak nezasmála a nepobavila. Někomu se může zdát humor Deadpoola nemístný a řekněme urážející, ale co si budeme povídat, někdy ho pravděpodobně používáme všichni. Takže proč ne a doufám, že takto myšlený film, není poslední, jen tak dál. ()

klukluka

Asi jsem se na to těšil až moc. Pak jsem zbytečně kritickej. Triky se mi zdají být nedokonalý, děj ukecanej, vtipy otřepaný, postrádám moment překvapení a sám se sebou hraju hru "kde jsem to už viděl?" Ne, tohle nebyl Kick ass. ()

Chmur

Úvodní a závěrečné titulky neměly chybu. To mezi tím bylo chvílemi skvělá, akcí nabitá podívaná a velmi povedená taškařice. Hluchých míst bylo pomálu. Vadila mi snaha deadpoola být za každou cenu hustej a cool. Někdy to působilo úporně a upoceně jako zadek fetišisty v latexovém oblečku. Jako oddechovku doporučuju. ()

iXtr3m3

Unbefuckinbelievable. Toto bol nie nárez, ale doslova "náser" jak sviňa. Deadpool je v tejto chvíli najcoolovejší a najbadass hláškar všetkých čias. Toto sa len tak nevidí. Vidím to tak, že to bol podobný experiment ako Guardians of Galaxy, ktorý vystrelil presne do čierneho. Áno, bolo to nezrovnateľne lacnejšie ako GoG, ale aj riskantnejšie, že tento hrdina už viac svetlo sveta neuvidí, keďže to bola vlastne jeho už druhá inkarnácia a dokonca tým istým hercom za sebou. Toto vyšlo, toto vyšlo. Toto je ono. ()

Zagros

Opět jsem podlehl mainstreamu a podíval se na jeden z nejlépe hodnocených filmů letošního roku. Asi jsem nějaký divný, ale dokáže mi někdo vysvětlit, pro má tato ptákovina přes 80 procent? Vždyť to přece nebylo vůbec originální, napínavé, zajímavé a vtipné? Opravdu je například tak super scéna, kdy si dá hlavní hrdina kroksy, pšoukne si, sedne si k televizi a se slepou spolubydlící se začne bavit o masturbaci a koksu? Obecně mám většinou problém se žánrem komiksu. Ne kvůli žánru samotnému, ale díky šablonovitým scénářům, nadužívání efektů, neustálé generalizaci a zobecňování předsudků a trapných rádoby hlášek. Všeho je tady dostatek a mně nezbývá více než jedna poslední a značně ošuntělá hvězda. Než dát více, tak raději budu já ten divný a úplně mimo. Dobrá zábava vypadá podle mě zcela jinak. ()

Han22

Tak pět hvězdiček. Deadpoolovi chybí pořádný záporák, nějaký ten šmejd, co chce zničit celý svět. Ale nejspíše by to do jeho světa nezapadlo. Deadpool je ten soused od vedle, který kašle na morálku, háže hlášky a občas (hodně často) prolamuje čtvrtý rozměr a mluví rovnou na diváky a pomrkává, že je to jenom film. Ve chvíli, kdy komentuje herce, hrajícího profesora Xaviera, nebo to, proč ve filmu není více X-Menů mi to připomíná to nejlepší z různých nezávislých web seriálů jako Legend of the Neil. Jinak je to přesně ten zmrd, co by v nějakém RPG měl statistiku true neutral. Žádný antihrdina, ale žádný dokonalý klaďák, což dokáže při likvidaci hlavního záporáka. Zkrátka bezesporu jeho postava tvoří 95% proč je ten film super. Jinak je to klasická komixovka se slušnou akcí, která už dneska fanoušky Marvelu nepřekvapí ani neohromí, ale díky eRkovému hrdinovi a provedení je to brutál nářez. A soundtrack, kde vedle sebe jsou nejmodernější elektro/hiphop pecky s vály od Chicaga nebo Wham je skvělý. ()

bruceman7

Spleť hrdinů a padouchů marvelovského universa je pro mě španělskou vesnicí, ale narážky v tomhle kousku mi tak nějak zapadly. Sranda, a to dost nekorektní, to se musí nechat. I když je pravda, že se s těma vtípkama někde až moc tlačí na pilu. Ale kolem a kolem, dobrá věc. Proč ne. Tolik krve jsem snad v žádném zfilmoveném komixu neviděl Ještě musím podotknout, že jsem celou první třetinu myslel, že se dívám na Goslinga. S Reynoldsem jsou si velice podobní! 7/10 ()

Loki_Six

"I had another Liam Neeson nightmare. I kidnapped his daughter and he just wasn't having it. They made three of those movies. At some point you have to wonder if he's just a bad parent." ()

papushka

Nejlepší valentýnskej film, kterej dokázal svýma hláškama a referencema neuvěřitelně zprznit v prvé řadě všechny americké svátky a pak taky komiksovou i jinou popkulturu posledního půlstoletí :)) Rozhodně skvělej otvírák letošní marvelovský a DC filmový jízdy! ()

Krabak

Troufnu si bez výčitek tvrdit, že toto je a bude nejlepší film 2016, z tohoto žánru. Jasný, starším zaprděným filmožroutům se tenhle styl zábavy líbit nebude, ale pro osazenstvo řekněme do 30ti? Budete čůrat, nebo brečet smíchy. Po dlouhé době film, resp komedie, která mi doslova vehnala slzy do očí. Chtě nechtě musím přiznat, že tohle je lepší, jak úžasní Strážci Galaxie--->98,5% ()

kukuuuc10

95% Kino! Koule do pusy. Měl jsem těsně před vypuštěním do kin tušení, že přijde příjemné překvapení. Deadpool nás dostal v mnoha aspektech, parádní humor, kterému momentálně holduje celý svět, scénářem i technikou vymazlené hlavní postavy, z nichž nejvíce vyniká kdo jiný než náš červený "krasavec" a padouch. Krátkometrážník Tim Miller bude nyní pod mým drobnohledem,.. že by nový objev zasvěcený budoucí filmařské tvorbě? Tato Marvelovka se do méhoportfolia řadí do přednějších pozic, těším se na pokračování. Velice doporučuji, tak dlouho jsem se v kině nepobavil! ()

Zmrv

Tak takhle nějak sem si to představoval. Umělecká hodnota tam sice není, ale to od toho snad nikdo nečekal. JE to prostě psina, akorát těch fórů o honění bylo trochu moc. Výraznou výhodou bude, pokud Deadpoola znáte už před filmem, ať už z komiksu nebo třeba i jenom z jeho videohry. A dost to taky závisí na tom kolik odkazů a easter eggů člověk pochytí. Za mě rozhodně velká spokojenost 85% ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě