Saw 3D

• Česko Saw 7 (více)

Shay

Dost originální série hororu. Není to žádná typická vyvražďovačka a podobné, kde je motiv jen jeden. Saw má v sobě něco víc. V každém díle se odhlaují další a další tajemství, jak co kde bylo apod. Hodně věcí mě zarazilo a vyděsilo, každopádně, stojí za to! Nepříliš typické způsoby úmrtí, zato horor, který u mě vítězí na plné čáře a dá se na kterýkoliv díl podívat znovu. Typickou větu si budu pamatovat asi navždy. "Zahrajeme si takovou hru". :)) ()

Ganford

Tohle nezvládnu komentovat, dávám hvězdičku jenom kvůli mému oblíbenci Tobin Bell. Za co? Za co?? Co sem komu udělal???? ()

Slahy94

Po shlédnutí celé série Saw jsem se rozhodl pro krátké hodnocení, když dovolíte. Celá série o zvráceném vrahovi Jigsowi patří k tomu lepšímu, co v poslední době v hororovém žánru vzniklo (což dokazuje už to, kolik dílů vzniklo). Pominu-li neskutečnou přehlídku násilí a sadistických hraček, kterých se ve filmech objevuje skutečně vrchovatě, celá série vybočuje překvapivě originálním a promyšleným scénářem s mnoha zvraty v ději, a především s postavou Jigsawa. Nejde o klasický prvoplánový brakový horor, kde nějaký šílenec nesmyslně zabíjí všechny kolem sebe, najednou se objevuje psychologický portrét vraha, který se rozhodne vzít spravedlnost do svých rukou a chce se svými zvrácenými hrami naučit své oběti vážit si života. Takže celkově slabý nadprůměr, něco, na co se dá dívat i více než jen jednou. ()

Lockdown

A máme tu velkolepé finále serie o světoznámém skládačkovém zabijákovi. A jak nám to vlastně celé dopadlo? Až na první scénu s přeříznutou kočičkou a linkou, kdy si tvůrci prostě museli říct, že se budou držet klasiky předchozích dílů a opět nám naservírují nového detektiva, který jak už to bývá zvykem dopadne neslavně. Rozdíl v předchozích agentech byl v tom, že tam nějakým způsobem zapadali zatímco Gibson je tam až hodně okatě narván. Hlavní hra, která je zde však trochu více v pozadí nepůsobí vůbec špatně, tedy opět až na závěrečnou past pro Joyce. Hoffmanovi nejspíš nestačilo mít všechny ty vytuněné věci co měl z předchozích dílů a tak se rozhodl, že si postaví raketu. No proti gustu.. Naštěstí okamžitě po této kravině dostáváme ono velkolepé finále, které bych označil za více než zdařilé. Pár otázek a nelogičností to mělo ( bůh ví, třeba na to dostaneme odpovědi v Saw:Legacy).V celkovém součtu však tuto sérii mohu hodnotit za jednu z nejlepších, né li nejlepších ve svém žánru. 70% ()

SaMaeL98

Nevychází ze Saw standartu, ba dokonce ho předchází. Dobré rozuzlení, které opět zanechává tolik nevysvětleného. Jak já se těším na JIGSAW. ()

Feacher

Z celé série Saw podle mě nejslabší díl.. všechny předtím mě koneckonců přesvědčovali o promyšlenosti celého počinu a u tohoto dílu se nemohu zbavut pocitu, že se do něj tvůrce snažil nacpat to, co bylo v ostatních + dořešit to, co musí být vysvětleno. Nepřesností je více než v kterémkoli díle předtím, ani příběh není tak poutavý. Myslím, že si série zasloužila lepší zakončení. Rozuzlení se opět snaží hrát na city, což cenim... 3 hvězdy jsou nejméněy co jsem v Saw dal a myslím že oprávněně. Celá série výborná, závěrečný díl mohl být lepší, ale není to vyloženě odpad... Říkám závěrečný, ale saw pravděpodobně pokračuje... Těším se... ()

Holly_Molly

Miluju tu dobu, kdy vznikali filmy pro 3D protože to bylo cool, přestože to pak stálo bez těch debilních brejliček za hovno a krev byla směšně sytě růžová...Hoffman se z důstojnýho nástupce Skládačky vyvynul do finálního stádia a stal se z něj regulérní terminátor, kterej se celej film snaží zabít poslední sympatickou a zajímavou postavu co zbyla a u toho pozabíjí asi 1001 dalších lidí, bez většího důvodu (kromě toho, že je to kretén) + se tu nachází snad nejhorší "past" ze všech dílů a to Brazen Bull, ve který je zavřená ta nejvíc nevinná postava ze všech. Opravdu důstojný znásilnění celý série, který už nezachrání Česťa z Linkinů ani ten twist na konci... ()

Little_Sawy

Opět při sledovaní Saw jsem byla překvapená co dokáže Jigsaw i po své smrti skonštruovat, zas nalákať své oběti aby hrali jeho hru. Bohužel pokračovaní Hoffmana bylo i tak překvapení. Už by mu mohl dát někdo zatraceně pěkně pocítiť vlastný medicíny. Smrt Jigsawové ženy byla taky šokovná udalosť, tá mi byla víceméně sympatická a doufala jsem, že bude žít. Alespoň vyřídila naposled svůj odkaz. A víme kdo byl spojkou Jigsawa a jak měl Detektiv dopadnout.. ()

soukyd33

Tato hra bude úplně jiná, protože ji ovládá někdo, kdo nepochopil pravidla. Ale bude to stačit? A kolik lidí vlastně hru doopravdy hraje? Kdo pravidla poruší, ... Opět tu máme malý flashback, ale také další scénu. Ta se tentokrát odehrává na zajímavém místě. Ty příběhy (obětí), jsou zajímavě vymyšlené. Hvězdiček 5 ()

Jansuper

No musím uznat, že mě saw 3d opravdu bavil, kamera byla přehledná a děj filmu taky, jelikož sem už na další díl neměl taková očekávání tak sem čekal prostě úplnou srágoru a nakonec zde dostanu docela povedený díl série saw, musím uznat že brutalita je na opravdu vysoké úrovni je povedená a je jí tu hodně, ale i tak musím říct že ten film má nějaký ty problémy, bez kterých bych tomuto dílu dal 5 hvězd, v první řadě už je to vlastně jen thriller neli krimi film, horor to už opravdu není, s hororem to toho nemá moc společného, skutečně napětí je tu poměrně slabé, ani lekačky tu moc nejsou, a to když nějaký ten unášeč na někoho někde skočí, tak to už je tak okoukané že se člověk moc už ani nelekne, vadí mi že vlastně žádné postavy nepřežijou tu hru, čekal sem že aspoň někdo to přežije, třeba dva, tři lidi a on nikdo, to už není prostě hra o přežití ale vyvražďovačka, a musím uznat že ten konec je opravdu divný, a vůbec ho nechápu, zmatenější sem snad z žádného jiného filmového konce nikdy nebyl, ale i tak mě saw 3d opravdu velmi bavil a byl velmi zábavný, že mu nechávám 4 hvězdičky, i když se jeví že saw 3d spíše kritizuji,   pravdou je to, že na začátku, scéna s veřejnou pastí, mi už na saw přišla moc ujetá a nemá tam být, podle mě, nějaká veřejná past kde to na ulici sledují lidi, to už se do saw fakt nehodí, celkově jak ta past byla ujetá ()

Spasy

"Jedine co je na tve smrti spatneho je, ze te mohu zabit pouze jednou" Film vtahne a nepusti, to jsem od nej cekal, byla to parada, horor ve 3D, paradni dej propojeny vsemi dily serie SAW. Myslim ze mohu prohlasit: "Jedine co je na tom filmu spatne je, ze je posledni" Tot muj nazor :) ()

ToMaSoo7

No neviem, uz mi to cele pride ako obohrata platna ale toto je jeden z lepsich dielov tejto nekonecnej seria ktora podla mna neskoncila ani touto castou. Ale kadopadne je to stale SAW a pasce len tak neomrzia. Tato cast mala uzavriet predchadzajuce casti co asi aj urobila(nevidel som vsetky predchadzajuce dieli) ale zaroven reziser tym zaverom otvoril dalsiu kapitolu SAWU. Moje hodnotenie je 6/10. Mozno mohlo byt moje hodnotenie vyssie ak by som videl vsetky predchadzajuce casti. ()

JerryPilsen

To zas bylo krve,to měli rozdávat k brejlím i deštníky.Ale jinak děj měl hlavu a patu.Až na tu úvodní scénu.Tam mi unikla souvislost. ()

Hororoví bubáci ve 3D

Hororoví bubáci ve 3D