Saw 3D

• Česko Saw 7 (více)

lord_zail

Jakožto fanoušek celé série jsem maximálně spokojený s finišem, který se sice dal očekávat, ale i přesto menší překvapení bylo. Kdo neviděl předchozí díly, nepochopí. Avšak přízvisko filmu 3D bych tomu odebral, těch scén tam bylo jako šafránu a měli to nechat spíš v klasickém formátu. Proto 90%... ()

whass

Musím říct že jsem to co se v tomhle díle stalo čekal...to že dr.Gordon bude žít bylo jasné ale to že Hoffman neumřel v šestce a umřel na konci sedmičky vubec jasne nebylo...takže mě to příjemně překvapilo na to že to je sedmá projekce je to stále dobrý produkt...ale už by s ním mohli výrobci skončit protože je to vlastně furt stejné dokola...akorát s jinýma postavama. ()

Novik

No konečně jsem se dočkal nějakého dílu které je lepší než o statní díly, na 1 ale stále nemá. Brutální scény se povedly a konec mohly ještě dopilovat, bylo to překvapení ale dosti divné, mohly to udělat napínavější a šokovanější. Chci dát za 4 hvězdy ale když koukám že jsem to dal 1 dílu, dávám o jednu méně. :) ()

stalingrad86

Jsem velký fanoušek série a na tento závěrečný díl jsem se moc těšil. prvním třem jsem dal plný počet, zbylím čtyři hvezdy. Od posledního pokračování jsem toho moc, ale tohle bylo příliš. Příběh byl o ničem (ty lidi jsou snad úplně vypatlaný. Oni ví, že je tam skládačka vraždí, ale stejně toho využívaj a vydělávaj na něm). Pasti byli tupé, neoriginální a nudné. Až na poslední s háky (jako ve starých dílech). Jedinou věc co film zachránilo je konec. Ten mě dokonale překvapil a skvěle úzavírá celou sérii. Ostatně muselo být velmi těžké roskouskovat filmy a pak postupně skládat do filmů. Myslím si, že se to dalo spojit s šestým dílem. Tento počin radši neměl vzniknout. Další výhradu mám k čase. Ten tam plynul nějak pomalu. Mají na úkol minutu a oni se s ním piplaj tři a čas na ukazovateli pořád poposkakuje dozadu. D8le pak, že nikdo nepřežil. V každých dílech vždycky někoho zachránili, tady ne. V souhrnu: je to moc krvavé (i oproti minulím dílům a to je co říct), neoriginální a nudné. Jediná věc, proč se nato podívat je konec. Kdyby film udělali ve 2d, tak by udělali lépe. ()

Zahanator

Jelikož jsem z předešlých dílů viděl pouze první a druhý(přičemž ten si moc nepamatuji) a děj plný pro mě neznámých postav přesto bez problému pochopil, je sedmička elegantním důkazem o naprosté zbytečnosti všech předchozích dílů. I tak se ale filmu nedá upřít, že dokáže zaujmout, sice v naprosté většině díky hojným nechutnostem, ale i to se počítá. Zavěrečná pointa není žádná bomba, ale alespoň je funkční. Saw 3D nenadchl ani nenudil, bezproblémové 3*. ()

Mzetko

Tak tato již možná přehnaně dlouhá série dostala důstojné finále. Celý film má nasazené rychlé tempo, krve je to možná až moc a je často vidět, že se filmaři snaží o hodně velký 3D dojem (hlavně to bylo vidět u odhozené pily v závěru). Jsou to ale dva velké plusy. Každá scéna (sic je jich málo) s Jigsawem (ve vzpomínkách) je výborná, ten chlápek se do své role prostě úžasně hodil, bez něj by tahle série byla k ničemu. Zadruhé - poměrně nečekaný konec, který opravdu člověka nenechá odtrhnout oči. Abych podtrhnul důležitost finále, dávám čtyři hvězdičky. ()

Naked_Snake odpad!

To, že originální děj museli překopat o 180° už asi pětkrát je samo o sobě trapné a zbytečné... Jenže ti šašci to musej udělat ještě znova... Těží pouze z toho, že nyní je morbidita v módě a lidi si v ní libují aniž by jim záleželo na hereckých výkonech nebo příběhu. Série začala jako kvalitní snímek pohrávající si s lidskou psychologií a nutící diváka k zamyšlení. A nakonec se ,,vypracuje" k naprosto obyčejnému béčkovému morbidnímu filmu bez zápletky. Navíc speciálně u série saw nenávidim trapné rychlé půlvteřinové psycho-střihy s hlasitými efekty, záblesky a záběry na uřezané končetiny nebo výrazy obětí, kterými se uměle snaží dodat na atmosféře filmu, cpou to uplně všude. ()

misiacik

Konečne, teda dúfam. Je tu koniec najbrutálnejšej série akú som videl od jedničky ( ktorá mohla ostať samostatným projektom, no ako inak by to bolo nespraviť dvojku keď je to tak úspešné ) , tento posledný diel zbytočný ako ostatné od dvojky, no dobre, koniec dobrý všetko dobé... ()

senoritar

Nechápu, že tvůrci tohoto veledíla vůbec měli odvahu ještě toto téma pouštět do světa. Surovost a snaha šokovat už nikoho nepřekvapí a pár opravdu nechutných scén nezachrání žalostnou bilanci tohoto "filmu". ()

NerdNop

Oficiální text distributora nám zase trochu lže... Ano, film opravdu odpoví na (téměř) všechny otázky, ovšem nastolí i pár dalších. ! Spoiler! Kdo byli ti dva zbylí "zakuklenci" v prasečích hlavách, co se stane s Hoffmanem... Takových otázek určitě každý najde víc, ale nebyl by to Saw, aby po "posledním" díle nezůstaly otázky. Ale teď k filmu samotnému. Občem jsem si myslel, zvláště u "veřejné hry" že si musí ze mě dělat tvůrci srandu. Ta krev! Ta krev spolu s vnitřnostmi vypadala jako z obchodu s žertovnými předměty. Nadruhou stranu, pokud člověk dokáže oželet poctivou práci na efektech cákající krve a létajících částí těla, určitě se "pobaví". Saw neztratil svou dramatičnost, jen mu kousek upadl. Ano. Není to jako první díl, ovšem předčil některé ze série téměř o třídu výš. Za to si zaslouží 4*. ()

MAsakRA

Sice celkem slušné ukončení série, ale musím říct, že tak od třetího dílu jsem ji sledoval spíš ze setrvačnosti a abych byl v obraze... ()

xninjax

Pro mě obrovské zklamání! Já, jako fanynka série SAW jsem byla zvědavá jak tvůrci grandiózně zakončí tuto sérii. Bohužel, dějově naprosto stejné jako předchozí díly. Scéna ve výloze dobrá, závěr mě na zadek určitě neposadil. Prvnímu dílu bych byla schopna dát 5*, druhému a třetímu klidně 4*, ale tohle si víc jak 2* nezaslouží. Sorry. ()

LentilleLily

*Varování předem: pardón že píšu tak zmateně, ale fakt mě to vzalo =D* Nemám slov. To je tak šokující, že ten Adam.... Vlastně Skládačce pomáhal po celých 7 dílů. Ale jinak co? Hoffman si to zasloužil, ten co si vymyslel ten příběh si to zasloužil ale Jill si to nezasloužila! Ach, moje oblíbenkyně už od 3. dílu zůstala s prostřelenou hlavou a ještě byl vidět ten jazyk. A Chester Beginnton (nebo jak se to píše) byl úžasnej! Konce Sawů mě vždycky šokovaly, tenhle ale stejně nejvíc. Ten Adam, ten Adam, ten Adam z prvního dílu!!!!!!!! ()

FidoKuba

Obdivuju to, že když řeknu SAW každý řekne to je ta blbost co je pořád stejná .... ale když se na to začne koukat nepřestane dokavaď nevidí titulky =) Saw není díl od dílu lepší ... není ani díl od dílu horší .... každý díl je zajimavý svými pastmy .... a proto na to lidé koukají! Dávám 60 % ()

M.4.K.

Dneska jsem se nudil tak jsem si dal celou serii SAW shrnu to zde. Prvni dil skvely , druhy dil usel , treti, ctvrtej, patej byly oka na 55% sestka klesla na 40 a vrcholem to zavrsil posledni dil serie 20% a to jsem moc hodnej jediny za co si zaslouzila moje procenta je hudba a konec. Jinak to nema s hororem a boze s krimi vubec nic spolecnyho , je to takovej jack rozparovac. :) ()

Dave162

Chápu, že není v červených číslech, protože je to v podstatě 7. film o tom samém. Ale Saw bude vždycky fajn :) ()

Hororoví bubáci ve 3D

Hororoví bubáci ve 3D