Saw 3D

• Česko Saw 7 (více)

blackrain

U prvního dílu jsem napsala, že už se do žádného vrhat nebudu a bohužel jsem to udělala. Na štěstí jsem za tenhle film nemusela vysolit hříšné peníze, protože jsem byla pozvaná, ale jestli se příště objeví podobné pozvání, tak ho s díky odmítnu. ()

gogos

Konečně snad game over. Sedmý díl nenadchl, nepobavil, ale konečně dořešil zbývající hádanky. Na to, že se jedná o sedmá díl to není uplná shitka, ale žádný zázrak bohužel také ne. Doufám, že je se SAW konec a že nebudu nucen se podívat na další díl, který už by stejně neměl z čeho vařit, poněvadž voda je již vyvařená... ()

Makky

Máme rok 2012 a ja som sa až teraz s veľkým odhodlaním pustil do tejto série, keďže po zhliadnutí tretieho dielu som sa tomu úspešne vyhýbal. V priebehu týždňa som zbuchol všetky zvyšné časti, no a konečne to mám za sebou. Netvrdím, že som sa pri celej sérii vyložene nudil alebo extra trpel, avšak už sa k tomu pravdepodobne nikdy neodhodlám. Naozaj žasnem nad tým, ako tvorcovia dokážu v každej ďalšej časti vždy obrátiť vtedajšie udalosti naruby a vycucať si zvrat, z ktorého máme padnúť na hubu. A navyše sa tváriť stopro vážne. Nuž, opäť som to nezožral a len sa pekne pousmial, i keď tu mi ten záver už neprišiel taký katastrofálny (žeby som si zvykol? asi som čakal niečo neuveriteľnejšie). Napriek všetkému dobrému i zlému nie som taký naivný, aby som si myslel, že to bol definitívny koniec hry. Za nejaký ten rok sa určite zasa nejaký psychoš ožere, napíše prevratný scenár a pastičky budú opäť v kurze. Dúfam, že aspoň stále s rovnakou hudbou, pretože ten hlavný motív je fakt fajn. ()

kaylin

„Saw 3D“ je tribut k celé sérii, což ale znamenám, že je to film spíše nedořešený, neuzavřený. Jako kdyby se celou dobu hledal nástupce Jigsawa, což se vlastně hledá, ale scénáristé už se v tom tak zamotávají a vy máte pocit, že vlastně jen točí káču, která jim neustále padá, ale oni ji zvednou a zase s ní chtějí zatočit. Vyčpělé, ohrané a co si budeme povídat, triková výtečnost už to poněkolikáté nezachraňuje. Otevřený konec jasně nabádá k dalšímu dílu a já doufám, že pokud k němu dojde, už to bude bez flashbacků. ()

Dr. Hawkeye

Hvězdu za to, jaký humáč dokázali natočit za tak málo peněz... a proboha, už stačilo... další díl s Cary Elwesem už nechci... ()

K.I.N.G.

Tak už jsem viděl celou sérii [bez Jigsaw filmu(ů)] a celkové hodnocení by bylo asi 40% (průměrně 2* na film), takže spíše podprůměr. ()

stration

Krásné zakončení této nesmrtelné série. Pokud je to opravdu poslední díl, bude mi po SAW smutno a na každý Halloween si pro sebe nachystám nějakou pastičku. Ikdyž stejně nevěřím, že je konec. Na závěr si z té trojice maskovaných masku sundal jen jeden....SAW FOREVER!!! ()

Thomassi

Závěrečný díl o vrahovi jménem Jigsaw, který dokončuje pro mě jednu z nejbrutálnějších filmových sérií a zároveň sérii, která mi přirostla k srdci. Nicméně už bylo na čase to nějakým způsobem ukončit. A myslím, že se to celkem povedlo. I když pořád tvůrci nechávají otevřená vrátka pro případné pokračování, a to způsobem, který docela šokuje. Díl to není špatný, i když byly i lepší. Jsou zde zase jiné pasti, kterých se nikdy nenabažím. Právě kvůli nim to celé sleduji a i když mi to celé vyprávění chybět nebude, tak ty pasti mi chybět budou. Dám tři hvězdy, jelikož jsem předtím viděl předchozí díly možná před rokem a tak jsem si nevybavil souvislosti, ale jednou to shlédnu celé a možná hodnocení zvednu. ()

katuska138

No tak takovýhle závěr jsem rozhodně nečekala. Byla jsem překvapená skoro tak jako na konci prvního dílu. A ten symbolický konec, to bylo něco pro mě. Půl hvězdičky navíc za mého Chestera a půl hvězdičky navíc z radosti, že už je konečně konec. ()

MATADOR

Efekty působí hodně uboze, herci umírají při vyslovování trapných dialogů a nudí se na smrtelných pastí. Popravdě se divím scénáristům, že z toho ničeho stále dokáží vykřesat něco, co do sebe zapadá. Ovšem některé pasti jsou opravdu k uzoufání a opakující se hodinové kolo a policejní vyšetřování z šestky už taky nebaví. Popravdě od odpadu to zachránil snad jen závěr, který nebyl tak zoufalý jako zbytek filmu! ()

Skip

Bohužel se z toho stala vcelku obyčejná vyvražďovačka, což je moc škoda. Závěr byl docela zajímavý, ale pokud má někdo dost soudnosti, tak tohle byl opravdu konec hry. Leda by někdo přišel s něčím fakt originálním, o čemž pochybuju. Ale kdo ví? ()

kajas

Konečně jsem od prvního dílu nějaké oběti fandila! Palec nahoru za obsazení Flaneryho a také za návrat Elwese. Na sedmý díl velice povedená rekapitulace. ()

iHyik

Je mi velice líto, že sedmý díl vznikl. Jasně, série, která měla mít maximálně dva první geniální díly, se prostě rozrostla, nešlo to zastavit. Takže jsme tu měli hrozný třetí, ještě horší čtvrtý, o něco lepší pátý a výborný šestý, který to všechno dal dohromady. Jásal jsem a děkoval. Jen, co jsem zjistil, že se bude natáčet i sedmička, nadával jsem a bylo mi jasné, jak to dopadne. Fiasko! Takové jsou přesně moje pocity. Zbytečný díl s finálním rozuzlením, které nás asi mělo ... překvapit? Ne, je mi líto, tímhle jste mě fakt nedostali. Místo toho jsem smál a říkal si, že možná v tom 3D by to mělo aspoň grády, takhle ale vůbec ne. Pateticky se to hrabalo samo v sobě, ukázali nám všechno, co jsme už viděli a prostě... smajlíkovou řečí bych to vyjádřil nějak takhle: *ROFL* :D :D :D :-/. Jediné, co na té epizodě bylo fajn a chytrý, to byl ten konec s odhozením pily. A teď radši budeme všichni dělat, že Saw mělo jen šest dílů a já, jakožto ortodoxní fanoušek prostě na sedmý úplně zapomenu. ()

ilemas

Výborné zakončení trapné série, která ovšem také do trapnosti neměla daleko. Chvílemi jsem nevěděl, zda mám být šokován hrůzou nebo se smát. Pro mne takové kečupové horory bez atmosféry strachu a špetky napětí vyvolávají smích než hrůzu. Hned u začáteční scény ve výloze jsem měl nutkání se smát a tím šel celý film do kopru. Přesto se mi spolu s jedničkou líbil tento snad už konečně definitivně závěrečný díl nejvíc. ()

honajz2

Mě se hlavně strašně líbí, jak tu hodně uživatelů pláče nad tím, jak to bylo stupidní a že už to je jenom o tom, aby byly co nejbrutálnější smrti. A co jste čekali, ty vole? Vám snad nějaký díl dával smysl? Přišel vám realistický? A že vždycky nešlo o co nejbrutálnější smrti? Minimálně od dvojky jo. A že ten závěr byl debilní? Co taky chcete vymýšlet po sedmi (!) dílech za strašně překvapivý a originální konec? Měl snad John přijít jako zombie nebo co jste chtěli? Náhodou - jako zakončení série sedmi filmů (připomínám, sedmi) to ještě ušlo a zas tak debilní to nebylo. Teď už ale přejdu k hodnocení - sedmička se skoro celou dobu drží ve stylu pětky a šestky (což byly nejlepší díly), napětí tu taky celkem funguje, jenom to vymýšlení co nejbrutálnějších smrtí mi připadalo poněkud debilní (ale to mi připadalo už od prvního dílu). A pak přišlo posledních 25 minut, které spadly do stylu totálně nelogických prvních čtyř dílů a začalo to jít pomalu do háje. Navíc doteď jsem nepochopil, kde všichni Skládačkové na ty svoje pasti brali prachy - obzvlášť Hoffmann v tomhle díle. Taky mě dost štvalo, jak byl Hoffmann všemocný a hodně se to projevilo v těch posledních 25 minutách, ve kterých SPOILER pastmi vyvraždí snad celý policejní sbor, pak postřílí hromadu policistů a do toho všeho nějak stihl hacknout několik počítačů, i když byl celou dobu zalezlý v pytli na mrtvoly (!) a v márnici asi nikdo celý den nebyl, když si tam přes počítač hackoval - naštěstí ho pak uvěznil Gordon, takže by možná magor Hoffmann mohl taky zhebnout a v osmičce to asi po něm převezme Gordon, fakt nevím KONEC SPOILERU. Celé to zase je plné chujovin, ale oproti prvním čtyřem dílům to je alespoň napínavé a většinu času nepřehnané, tak tomu ty hodně slabé 3* dám. Víc nic. ()

Hennes

I když už se těžko v sedmé sérii vymýšlí nějaká převratná změna v obsahu (uvěžnění a potrestání za hříchy), musím alespoň ocenit to, že málokdy je možno vidět, že i sedmý díl může mít překvapivou dějovou zápletku. Jinak tento typ filmu je samozřejmě ve 3D výraznější. Milovníci krve a hororů si přijdou na své. ()

M.i.k.e

Saw mám rád,ale tohle se nepovedlo.PO povedeném pátém a hlavně šestém dílů,je tohle jasný krok vedle.Sedmý a doufejme poslední díl nepřináší vůbec nic nového a je pouze sbírkou samoůčelných nechutností (navíc se spoustou okatě umělé krve) a v rámci celé série je pouze prázdným a zbytečným.Finální "šokující" pointa je pak fackou pro celou sérii...až mám docela strach,že Game is not over... ()

Chen

Recyklovaný recyklát recyklátu. Pasti nezáživné, triky bijí do očí svou "gumovostí" a brutalita je samoúčelnější, než kdykoliv předtím. A zabíjet ty, kteří si to nezaslouží je docela pošlapání filozofie hlavního záporáka. P. S.: Člověk by neřekl, že dva vytržené zuby vás zbaví 2 litrů krve. ()

Martin741 odpad!

Toto sa preco tocilo? Samoucelna zmes zbytocnej brutality a miestami az prazdneho exploitation /vrazdy, pasce ..../ Scenar bol asi zosmoleny za 5 minut a vo filme to poznat ako uplny vyplach, k tomu tragicke herecke vykony, ktore som hereckemu osadenstvu proste neveril. Rezia je uplne dementna .... sracka 0 % ()

Hororoví bubáci ve 3D

Hororoví bubáci ve 3D