Saw 3D

• Česko Saw 7 (více)

mil@n.fanatik

Další z mnoha dílů... Jaký už 7? A už poslední.. Už si myslím, že bylo na čase. Ne že by se mi saw celkově jako horor nelíbil, to ne, ale na d 4-5 díl podle mě zbytečně natočené další díly, které diváky už nemají prakticky čím novým překvapit. Ano, vždy se vyskytnou nové pasti, ale už je to ohrané... 55% ()

Campbell

Tak co k tomuhle říct? První věc co mě po dokoukání filmu napadla bylo "Ty vole ty filmaři začínaj lenivět". Ale popořádku. Vím že je sračka koukat na pokračování Saw po 5 letech, po 6 díle jsem měl tak dlouhou odmlku. Ale kupodivu tomu zas tak nevadilo, přišlo mi jako by tvůrci chtěly odstartovat znova, ale BUM a přišel konec kterej všechno opět pospojoval. Scénárista Dunstan udělal celkem solidní práci, i když sem tam některé scény nedávají moc smysl. Hlavně jsem nikdy nebyl fanda tý sračky jako "On připravuje pasti, on není vrah". A teď k té lenosti. První věc které mě dost zarazila byla krev, která byla divně světlá a hlavně moc "vodová", další co mi přišlo ne zrovna nic extra byly herci, jasně Saw není o herectví ale dlouho jsem se takhle prkenému herectví nezasmál. Vraždy.... Dobře Benningtonova vražda byla parádní, ale celkově zbytek mi přišel strašně nezajímavej(obyčejné oběšení WTF) a hlavně smrt Donella byla tak trapná že jsem chtěl film hned vypnout, konečně zajímavá postava u který se dozvíme i historii aby po 35 minutách chcípnul tak trapně. Verdikt? Lenost tvůrců ničí celej film a tak sem si ho nemohl pořádně užít. ()

silentname

Prečo musela táto séria skončiť týmto filmom? Úprimne! Nebudeme si klamať, zo všetkých filmov Saw je tento ten najhorší. Je to čistý ťah marketingu. Už len výber hercov o tom hovorí. Dobrá je maximálne úvodná scénka vo výklade a rozhodnutie chalanov stojí za to. Potom som ešte celkom mal rád mladú Palmerovú, ktorá ale na konci neustále čaká keby sa Gibson ozve a akoby ani ju nenapadlo, že môže byť mŕtvy. Mizerné. Zvyšok filmu absolútne nefunguje. Myšlienka otrasná, herci nie sú dobrí, pasce nie sú zaujímavé, celkovo toto stojí dokopy za veľké tudle. Záver absolútne strašný. Nemám čo viac dodať. Veľmi veľmi veľmi zlé.Hodnotenie: D- ()

Pedestrian

Pastí tři prdele, tak jenom za tři doprdele. Na Saw 3D je nejlepší, že není tak komplikovaně zamotaný, je srozumitelný a řemeslně dobrý. Greutert umí a opravdu se těším, až natočí něco vlastního. Finále šlape jak má, gore je luxusní, má to prvky Halloweenu (policejní stanice, naddimenzovaný Hoffman) a jsou tu i zřetelné odkazy na první hru. 65 % a důstojné završení celé série. ()

Lenny.M

"V ději se ale budou dobře orientovat i diváci, kteří neviděli předchozí filmy,“...Producenti Vám občas naslibují i věci, které nejsou pravda, ale což o to...3D v tomto filmu bylo jedno z těch slabších, až na stříkající krev totální nuda, a jestli konec byl šokující či ne, to už posuďte sami. Jenom pro pořádek, fanoušek této série nejsem, ale tento díl byl jeden z těch, které mi až tak nevadily.. ()

iamek

Sérii Saw mám docela rád, ale tenhle díl je úplně mimo původní sérii. Už úvodní scéna byla totálně mimo a do předchozích dílů moc nezapadala. Souhlasím s uživatelem M.i.k.e. , že konec byl dementní a otevřený pro další díly. Bohužel. Navíc 3D zde vůbec nemělo žádný efekt a do očí mi žádné orgány nelítaly. ()

SeBig

Přijatelné "zakončení" neurazlive, celkem fajn gore série.. ten vyblitek jigsaw jako součást série nebudu počítat, leč to je hovno. ()

korbitch22

A je tu konec,bohužel.Geniální příběh jednoho z nejzajmavějších vrahů filmového plátna se blíží do smutného finále.Proč smutného?Protože jako veliký milovník téhle série můžu celkem plakat nad jednoduchostí a přímočarostí scénáře,zatímco díly před 3D byli narvány skvělými myšlenkami,zajímavými odkazy a perfektní pointou,která pořád dál díky flashbackům osvětlovala jeho život,minulost,důvody,postavy a vše bylo tak fascinující a zapojené do sebe,že sem se těšil na nějaký geniální konec a oni nám tvůrci hodili slet mizerných pastí,postav bez potřebného charismatu a kromě úplného konce,nemá vlastně JigSaw s žádnou z postav nic společného.Na konci ovšem tvůrci udělají epic fail SPOILER! A vše co bylo řečeno,vyřčeno a dosud ne úplně vysvětleno,nám osvětlí totálním popřením některých faktů a dají nám vlastně celo dějové spojení s obětí z prvního dílu Caryho Elwese.Jestli si tvůrci mysleli,že to bude šok,tak se trefili dokonale,šok je to ale spíše nepříjemný.Jinak film má své určité tempo a opět vynikající hudbičku,za co mají u mě tvůrci o hvězdičku navíc,je dokonalá první past,která je vtipná,pravdivá...geniální...jedna z nejlepších pastí která mě velice potěšila :-) Jinak je smutné,že si takhle dlouhá série dokáže udržet tak vynikající standart a tempo příběhu,aby ho v posledním díle poslala o několik tříd níže.Chcete 8mí díl?......MAKE YOUR CHOISE!I SAD YES!PLEASE! :-) 55%. ()

Chrustyn

Zdánlivě nekonečná a neskutečně úspěšná vyvražďovací série se nám už snad dostala do zdárného konce tímto dílem, který ctí novodobé tradice a přichází ve 3D. Pro příznivce této série se bude jednat o další zajímavý kousek do jejich sbírky, ačkoliv už od třetího dílu nepřináší mnoho nového a chrlí jen další a další vycucané zvraty odkazující se na předešlé díly (tentokrát se dokonce vrátíme na úplný začátek) a k tomu dodává nové a nové způsoby zabíjení. Může se to zdát nemožné ale troufám si tvrdit, že se jedná o nejbrutálnější díl, který si stále drží určité kvality ale modlím se ke všem svatým aby to byl opravdu konec. ()

heyda

Obrovské zklamání. Jako fanoušek SAW jsem doufal po výborné SAW VI, že Greutert si vezme pořádný scénář, vychytá děj a naservíruje nám grandiózní vyvrcholení série. Bohužel nestalo se nic a k tomu se přidalo ještě 3D, které filmu spíše ubíralo než-li přidávalo. Co se týče děje, tak ten se zcvrknul asi do posledních 5 minut, vše ostatní tvořila jen jakási gore-vložka, která mě zrovna nijak nenadchla. Pár pastí dejme tomu fajn, ale zbytek spíš trapas a o reálnosti se nemá cenu ani vybavovat. Kdybych měl SAW 3D porovnat s jiným dílem, tak jednoznačné s tím nejhorším a to SAW III. Takový propad až na 1 hvězdičku mě mrzí o to víc, že SAW V a SAW VI mě mile potěšily, cítil jsem tu rostoucí kvalitu a dějový spád a pak najednou TOHLE! Když si k tomu přičtu, kolik jsem za to vysolil peněz, no sem docela nasranej. Pořadí a mé procentuální hodnocení všech dílů zde: SAW I (100%), SAW II (95%), SAW VI (80%), SAW V (60%), SAW IV (50%), SAW III (35%), SAW 3D (25%) ()

Flego

Videl som prvé tri časti a úrovňou to šlo dolu vodou, tak som predpokladal, že sa príde s novými nápadmi, ale som sklamaný. Neustále sledovať psychopatické nápady tvorcov ako prepíliť, rozštvrtiť, roztrhnúť, prepichnúť človeka je už únavné a nudné. Ak sa k tomu priráta absencia príbehu, nelogickosti a prihlúple moralizovanie Jingsawa, tak mi napadá, že je načase túto sériu ukončiť. ()

virus10

Už to prostě neni ono, bohužel. A co ta krev jako?? Ta moc krvi podobná nebyla. Ale na konci jsem zase přemýšlel o čtyřech :D ()

SOLOM.

Já osobně jsem nikdy nebyl velkým příznivcem této série, ale přece jenom jsem se odhodlal vyrazit na tento poslední díl do kina. Přiznám se, že jsem od toho moc nečekal, ale nechal jsem se ukecat, nasadil si brýle a s pivem v ruce se začal věnovat filmu. Během následujících minut jsem se však ujistil, že tahle brutální ‘‘telenovela‘‘ mě už asi ničím nedokáže překvapit a budu velice rád, když už se žádný další díl točit nebude. Kvality jednotlivých dílů jsou různé a přijde mi, že je to jak u porno filmů. Diváci hledí především na krásu nahých těl ( zde na slušně zpracované triky a brutální smrtící scény), ale kvalitě scénáře a potažmo celého děje moc velkou pozornost nedávají. Přesně tak jsem se cítil od druhého dílu u všech dalších pokračování. Co se nechutných záběrů a brutality týká, tak Kevin Greutert slušně převálcoval většinu svých kolegů, ale narozdíl od nich pro něj čas ve filmu nehrál žádnou roli a spoléhal na naivitu diváků. Hoffman musí být superman, aby stačil oblétat všechny ty místa v tak krátkém časovém intervalu, ale to nic. Pokud bych film hodnotil jako celek dám mu max. 50%, co se týká vizuálních efektů a pestrých pastí tak 70%. Takže v konečném hodnocení si vyberu čistý střed. ()

claudel

Tak snad se nám Jigsaw ukázal definitvně naposledy. Sedm dílů je až až, některé série by mohly závidět. Od 3D bych čekal trochu větší nářez, nicméně některé pasti byly opět mazané, jiné však děsně nesmyslné. První scéna mírně předvídatelná. Costas Mandylor je fajn v každém díle :-) ()

eraserhead666

Mnohé pasti jsou fajn. Originální, zajímavé, krvavé. To je ale všechno. Dějově je to zcela jistě nejhloupější a nejblbější část série. Prostě hloupá, nudná a ze všeho nejvíce směšná fraška, která ani nestojí za řeč. Budu se falešně vydávat za zachránivší se oběť „sériového vraha“, který trestá hloupost, lež, přetvářku, když je ten vrah stále ještě na svobodě a lehce bych se mohl stát jeho další obětí? To jsem tedy pěkný idiot a plně si zasloužím, aby se tak stalo. U téhle části děje jsem se fakt dost nasmál. Nejvěrněji ukazuje, jak je tenhle díl jen jakýmsi prázdným pozlátkem spíchnutým hodně horkou jehlou..... Tohle si již tak upadající série nezasloužila. ()

kajda.l

Fenk jů za gejm ouvr.. Záverečná, zcela očekávaná "pointa" nemohla nikoho překvapit, že? A jak mám celou sérii Saw poměrně rád (hlavně 1 a 3 díl), tak se mi sedmička jeví jako zcela zbytečná, prvoplánovitě krvavá zábava.. ne, to není, ani zábava, to je pouze 3D produkt. Fuj! 40% (za sejmutí nácků). PS - V kině jsem na tom nebyl..ještě, že tak:) ()

Dharter odpad!

Viděno jenom částečně, a viděl jsem první Saw, a jelikož jsem slyšel, co se říká o téhle sérii, tak pro mě není překvapení, že mě tohle vůbec nezaujalo. ❌ ()

ARI50

Ani saw 3D nezklamal ale vůbec pořád se bavím pořád mám tuhle sérii rád a pořád věřím že nabízí slušnou podívanou. Scéna s autem je dotažená do výborného extrému a ne jenom to v celém filmu dostávám skvělé hektolitry krve a zábavy. ()

becki_tu

Ani (údajně) poslední díl série Saw výrazně nevybočuje ze zajetých kolejí a servíruje nám jednu past za druhou s vrchovatou porcí krve a vyhřezlých orgánů. Do děje opět výrazně zasahuje retrospektiva, čímž se vytváří provázanost se zbytkem série, která se nakonec - jak je už dobrým zvykem - vrací na samý začátek. PS.: Je mi trochu líto zaměstnanců výrobny umělé krve, kteří s koncem této série nejspíš přijdou o práci... ()

MáŠa

Takovej dejme tomu možná i lepší horor, porovnávám-li s tím kvantem hororů, co choděj v dnešní době do světa. Oproti dřívějším dílům tu je snad zatím nejvíc opuštěna linka kolem Jigsawa, která se mi líbila, protože sem ty jeho motivace chápal. Takhle se z toho stala taková už docela vyvražďovačka bez motivů vraždících, jen aby prostě oběti padly extra brutálně. Opět na scéně nějací noví detektivové, kteří jsou sice chytří, ale stejně padnou. Líbalo se mi takové to překvapení těsně před koncem, jak detektiv vyzrál na policisty. To další překvapení, co přišlo pak, už je takové... No, do příběhu to zapadnout může, ale už to není takový překvapení, jako když se objevila Amanda a tak. ()

Hororoví bubáci ve 3D

Hororoví bubáci ve 3D