Nastala chyba při přehrávání videa.
 • larelay
  ****

  Skvele obsadenie, kde chemia fungovala na sto percent. Romanticky Bruce, drsna Helen, roztomila Mary, sialeny John a Morgan, ktory s plezirom obdivuje zenske zadocky :D A vsetci dohromady hlaskuju jedna radost a je len tazko vybrat jednu scenu, ktora by vsetko charakterizovala, pretoze do konca filmu sa neprestanete uchechtavat :) naozaj vyborna zalezitost.(15.10.2010)

 • LihO
  ****

  Čo sa obsadenia týka, tak trojica Bruce Willis, Morgan Freeman a John Malkovich nemala chybu. Páčil sa mi aj strih a prechody medzi scénami, tiež super hudba, dej celkom zaujímavý, no trochu prehnaný a miestami nezmyselný. Aj tak mi tam niečo chýbalo...(13.1.2011)

 • Segrestor
  ****

  Čekal jsem trochu víc akce, ale asi s přibývajícím věkem akčních hvězd ubývá i švih. Neříkám, že ten film je špatný, to ne. Po dlouhé době zase "něco". Je tam ovšem těch několik "ale".(27.4.2011)

 • Malarkey
  ***

  Těšil jsem se, těšil. Dostal jsem ale naprostý průměr. Bruce Willis se poslední dobou opět rozjíždí, zaslouží si to. Ale já se u jeho filmů tolik nebavím. Red je taková ta přesně typická americká akční komedie současnosti, která v sobě nijak závratné vtipné scény nemá, spíše pobaví absurdností. Kam se to hrabe na takového Policajta z Beverly Hills...V dnešní době už to ale tak nefunguje a ani to nepůjde. V dnešní době jsou potřeba hlášky, sympatické role a příjemný příběh. Taky právě proto budu preferovat jinou komedii, kde Bruce hraje a to jsou Poldové. Tý totiž nechybí nic k tomu, aby z ní byla skutečná akční komedie. Red je na půli cesty ke komedii, i k akci a ve výsledku je to pro mě naprosto průměrný film, který se mi v hlavě okamžitě rozplyne.(28.11.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  CIA, a snad ani žádná jiná dobročinná organizace, by neměla nechávat vraždit své veterány. Oni se totiž v důchodu trošku nudí, výbušného materiálu si uškudlili dostatek a do záchrany svého života jsou ochotni vložit víc, než agenti sloužící jednu osmičku za druhou. Jenže kdyby to CIA nečinila, tak by nevznikl tento zábavný film a to by byla velká škoda. Malkovichovy kreace jsou totiž neskutečně zábavné, Willisovo frajerské vystupování z roztočeného auta zase značně inspirativní a pohodový návrat důchodců na bojiště snad i dává zapomenout na to, že je to chvílemi hrozná hovadina.(1.1.2014)

 • - Příprava Karla Urbana na roli agenta Williama Coopera byla úctyhodná. Vedle tréninku počínání se zbraní a zlepšení fyzické kondice přečetl i několik knih bývalého pracovníka CIA Boba Baera. [Zdroj: HCE] (oje)

 • - Natáčení probíhalo v Torontu a New Orleans. [Zdroj: HCE] (oje)

 • - Red je zkratka slov "Retired Extremely Dangerous", které by se daly přeložit jako "V důchodu, ale extrémně nebezpečný". (Olík)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace