Let's Dance 3D

Step Up 3D

Let's Dance 3D

Drama / Hudební / Romantický / Taneční

USA, 2010, 107 min

Rozpočet $30miliónovTržby USA $42,400,223 Tržby Celosvetovo $159,152,693Tržby za predaj DVD v USA $6,341,093 //počet predaných kusov 297,493 ║ Príbeh je obohratá pesnička, ktorá v danej variácii už otravuje a aj preto by som radšej bral minutáž aj o takých 20 kratšiu, lebo tanečná choreografia je fajn ale príbehová vata naokolo toho je des, občas príde aj na rozmazané preblikovanie pri niektorých tanečkoch ale nebolo toho moc, 3D efekty nasmerované do publika pobavili a uspokojili. /videl v kine 3D verziu: 40%/(3.10.2010)

Nejdříve mi to nedá se nevyjádřit k těm, co sem hodili *odpad* ještě před uvedením filmu v ČR - bud ten film vubec nevideli a jen z principu, předsudků a jejich vlastní pózy, dle posouzeni traileru, jsem dali toto hodnocení, neb mi rozum nedává, proč by si někdo stahoval film, o kterém už mu dopředu musí být jasné, že to není jeho cup of tee :))) a nebo je to ten typ lidi, co nikdy nezažili radost z tance, neznají touhu jít si zatančit, nikdy si nepustili žádné taneční video na youtube ... I muj kamarad, který je tancem a touhou po tancovaní netknut, nechápe toto hodnocení, neb film se mu líbil, i když do nadšení mého typu to mělo daleko. Ale k samotnému filmu. Z mé strany maximální spokojenost (po katastrofickem Streetdance a nudném Fame, už jsem se bála cokoliv očekávat). Ale v tomhle kousku střídá jedno úžasný taneční číslo druhý a já se jen vrtěla v sedačce, obdivovala tanečníky, záviděla jim, co všechno se svými těly dokážou.... Strašně mě to nabíjelo! A konečně se i ukázalo, jak se 3D dá krásně využít pro taneční filmy. Krásné odkazy na Step Up 2 - tanec na vodě, využití světélek při tanci... a jako překvapení Moosovo stepování na ulici (hádejte, na co je to odkaz ;) a to tango!!! - vrněla jsem u toho jak ta nejrozmazlovanější kočka. A *dokumentární* vložky, proč tancují, co jim tanec dává... podepsala bych se pod to. Hrozně se mi líbily ty jejich vystajlovaný modýlky a to mi už dávno předávno není -náct, ale líbí se mi, když je vidět, jak moc si jde pohrát s barvami a vzory.... :), jak móda může být krásně hravá, pro mě dost inspirativní až zas budu vrstvit kousky ze sve skrine ;). Proč to nebrat tak, že si pouštíte úžasný taneční videa na youtube, který jsou jen prokládány reklamami (rozumějte mluvené slovo ve filmu :) Ano, děj filmu je standard, tak jak u každého jiného romantického filmu, ale již tady zmiňovaný Avatar má ten děj ještě hloupější, jen to většina velkoryse přehlídla z jiného důvodu a ze stejného důvodu to já přehlídnu u tohohle hodnocení. Užila jsem si to a vím, že si ty taneční scény pustím ještě mnohokrát v budoucnu. Ano, jsem ten typ, co si se sluchátky v uších tancuje klidně na zastávce tramvaje, protože mu to nedá, protože prostě musí :) A na závěr: "Tanec miluju pro ten pocit svobody, volnosti a štěstí, který mi dává" Alementina(31.8.2010)

• *Elfík*

No, co vlastně. Je to další taneční průměrný film, který nám vlastně moc neřekl. A proč to pojmenovali jako Let's Dance 3, když tu žádná spojitost s předchozími díly není? A proč se zdržovali točením 3D? Já jsem sice film s brýlemi neviděla (tím nemyslím s dioptrickými), takže to zřejmě nemohu ocenit. Ale co jste tam vy, kteří si ,,užívali 3D formát, viděli zajímavého? Nic, že?! Chachá, já to říkala!! Ale když už nic jiného pochválím alespoň nějaké scény. Tak například začátek a konec, neboli malý film Luka. Nebo jak hlavní hrdinové stojí na stříšce před/pod mostem a pouštějí bublinky/kousky pití do vzduchu. Velice romantické! Ale teď přejděme k taneční stránce. Opravdu nemám ráda tento moderní tanec, street dance, říkejte si tomu jak chcete, takže při tanečních místech jsem se kapku nudila. Ovšem kromě toho, jak Luke cvičí s Natalie. Tam jsou totiž prvky baletu a ten je přeci jen zajímavější než hop skok krok. Takže, radši si pustím jedničku, než se dívat na namachrovaný debílky promenádující se po džemůůů! (Vórld džém!)(23.5.2011)

Mnohem lepší než dvojka, ale na jedničku to prostě nemá, to je pro mě klasická srdcovka. Ale nebylo to špatný, na některý herce se dobře koukala (třeba na Ricka), některý taneční scény byli úchvatný a 3D tomu ještě dodávalo ten správnej říz. 3*(24.9.2010)

• MoiJe

Ee. Tie tanecne cisla neboli zdaleka tak dobre, aby vynahradili tu hrozu okolo.(10.9.2010)