Let's Dance 3D

Step Up 3D

Let's Dance 3D

Drama / Hudební / Romantický / Taneční

USA, 2010, 107 min

Na mňa to trochu kolísalo v tempe. Tým myslím aj finálne súboje, kde som mal pocit, že to najlepšie nebolo na konci ... Nevidel som v 3D, takže to môže byť aj tým. Scenár je klasické klišé, ale samotný záver sériu ako keby uzatváral, čo mi prišlo sympatické, aj keď je jasné, že prídu ďalšie filmy...(30.6.2014)

• eLeR

Na dobrú muzičku, dobré tanečky. To je tak asi všetko.(19.4.2014)

• MoiJe

Ee. Tie tanecne cisla neboli zdaleka tak dobre, aby vynahradili tu hrozu okolo.(10.9.2010)

• Psema

Jakožto prvoligový dřevák smekám před všemi pohybově obdařenějšími, ale dementnější reklamu na Nike jsem snad v životě neviděl.(12.9.2010)

Nie je to film o dokonalosti ani sa k nej veľmi nepribližuje, nemá dobrých hercov, ktorý by film statočne viedli, ani bohvie aký dej, ktorý by zaujal, ale má hudbu, ktorá i u hluchého rozprúdi krv. Adrenalínovú krv, krv výzvy, ktorá udrží na nohách hocikoho. Bavil som, nie po filmovej stránke, dokázal ma tento film akosi odreagovať a cítil som sa po pravde pri ňom dobre. Určite jeden z tých lepších hudobných filmov. Tri hviezdičky sú pre tento film absolútne stvorené. Odporúčam. 65%(22.12.2012)