poster

Let's Dance 3D

 • Česko

  Let's Dance 3

 • USA

  Step Up 3D

 • Slovensko

  Let's Dance 3D

Drama / Hudební / Romantický / Taneční

USA, 2010, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • numi
  ***

  Nulový děj a nefungující 3D. Ale Moose a Natalie byli sympatičtí, stejně jako choreografie.(12.9.2010)

 • Vxxx
  ****

  Jsem nadšená. Kde jsou sakra stupidní, trapné a hloupé scény? Nějak vymizely. Celý ten film provází dynamičnost. Mnohem lepší než druhý díl. A podle mě i než první. Celý film se soustředil na tanec a celou zápletku "zamilovaného páru" odsunul do pozadí, což bych nikdy u tohoto filmu nečekala. Spousty originálních nápadů (světýlka, lítající limonáda, zkoušení v lunaparku) a velmi málo klišé. Opravdu mnohem lepší než jsem čekala. 4*(1.3.2013)

 • Marsik
  ***

  První díl z celé série, co jsem viděl. Choreografie super, tancování bylo dobře natočené, sestříhané a dělané jednoznačně na efekt. Ale ten děj, příběh a dialogy...co k tomu dodat? :)) Prostě špatné. Ale musím uznat, že je to atraktivní film, na který zejména slečny koukají s otevřenými ústy :) 60% (with J.)(30.8.2012)

 • selfesteem
  *****

  Nejlepší z Let's Dance vůbec, škoda že mu nejde udělit více hvězdiček, zasloužil by jich asi tak deset! Zbožňuju všechny díly, jednoduše proto, že tanec má pro mě velké kouzlo. Příběhy v těchto filmech moc neřeším, důležité jsou pro mě sympatie k jednotlivým postavám, jejich schopnost něco zahrát a v tanečních filmech samozřejmě schopnost zatancovat. Ve 3D to všechno podle mě dokázali nejlépe, vybrali i super hudbu. Navíc jako jedna z hlavních postav je tady Moose (Adam G. Sevani), který si mě bez výhrad získal už v Let's Dance 2. Pro milovníky tance jednoznačně doporučuji a to rovnou všechny díly. Podle oblíbenosti si u mě vedou takhle: 1.místo Let's Dance 3D, 2.místo Let's Dance 2, 3.místo Let's Dance a místo poslední patří Let's Dance Revolution, jednoduše proto, že vybraná hudba k tomuto filmu je pro mě bohužel v některých scénách (restaurace) neposlouchatelná - to však nic neubírá originalitě a propracovanosti tanečních scén.(5.1.2013)

 • rollman1
  *****

  Taneční orgasmus :)(25.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace