Luke je osiřelý streetový tanečník, který se zoufale snaží vyhnout vystěhování z jediného domova: starého skladiště v New Yorku, které je rájem pro mladé tanečníky z celého světa. Tato de facto rodina má taneční skupinu (dance crew), House of Pirates. Aby skupina přežila, musí porazit své dlouholeté rivaly, House of Samurai, v blížící se soutěži World Jam Competition, kde nejlepší týmy z celého světa soupeří o obrovskou finanční odměnu. Luke v různých undergroundových tanečních scénách ve městě hledá nové talenty, které pomůžou Pirátům vyhrát World Jam. Nakonec najde přesně dva tanečníky, které potřebuje: NATALIE, tajemnou streetovou tanečnici a MOOSA, komediálního tanečníka z druhého dílu filmu, který je nyní v prvním ročníku na New York University. Natalie má tajemství, o kterém Luke neví, a které může zničit jejich začínající romanci a vše, co Piráti vybudovali. Piráti dají dohromady úžasnou taneční sestavu, kterou jim ale Samurajové ukradou. Jak se čas krátí, Moose se obrátí na svou starou skupinu MSA o pomoc. Budou Piráti a MSA schopni dát dohromady nové taneční číslo na poslední chvíli? A bude to dost dobré, aby porazili nejlepší streetové tanečníky světa? (oficiální text distributora)

rytir1

Rychlí a zběsilí xméni a jim podobní tančící lets dance dokola a dokolečka..američtí režiséři těhle braků na pokračování kvalitních prvotních dílů zřejmě koukaj rádi na Česko hledá supertalent co bude mít nějakej ten faktor v hlase, protože jinak si nedovedu vysvětlit, kde berou ty šílený nápady pořád pokračovat v takovýchto sériích. Některým divákům ale holt stačí ke štěstí málo. ()

Ailly

Ťažko hodnotiť. Ako to už u tanečných filmov býva medzi kvalitou tanečných vystúpení a hereckými výkonmi plus príbehom je obrovský rozdiel a teda záleží na čo ste pôvodne do kina šli. Ja som sa vybrala na skvelé tanečné kreácie podporené výborným soundtrackom a narozdiel od tohtoročného StreetDance som nebola sklamaná. Ono totiž záleží aj od toho ako sú tieto sekvencie kamerované a strihané, a z tohto pohľadu to bola remeselná práca dobrá. Navyše, 3D nebolo zbytočné, tieto dni do 3D pchajú kadečo, toto tam napchali efektívne a kvalitne. Tanec päť, herci a obsah katastrofa, takže tri. ()

sospik

Je to slaďák, velkej.. pro baby ideální a pokud máte rádi moderní tanec, tak to budete brát tak nějak taky.. až někdo vystříhá scény kde jen tancují tak se to bude na pět hvězd.. celkem vás to nabudí, i v tom kině si začnete poklépávat nožkou :D takže OST gooood :) příběh debilní.. nadruhou stranu co chcete vymýšlet, kdyby ty prachy nevyhráli nebo se do sebe nezamilovali nebo to nebylo klišózní utahaně dlouhý.. prodávalo by se to? ()

Fazulina

Viděno ve 3D a moc jsem si to užila. Ač byl příběh slabší, hezky se na ně koukalo a taneční čísla ve 3D mi to vynahradila. Netušila jsem, že mě může tento žánr tak trojrozměrně potěšit. ()

Slouby

Mě se tento film moc líbil. Nechápu jak někdo může dát jednu hvězdičku nebo dokonce odpad. Tito lidé neumí ocenin krásu tohoto tance a hlavně talent tanečníků. Jak zde bylo napsáno tak tento film není o scénáři, ale především o tanci. Nechápu proč na film jdete když nesnášíte hip hop, nebo tanec. Jdete tam asi jen proto aby jste ho mohli zkritizovat a měli nový okomentovaný film do vaší sbírky.... ()

P.Venuše

Ač jsem věčný fanda jak tanečních, tak romantických filmů (ve většině případů je to u tanečních filmů stejně kombinace obojího), tenhle film je podle mého neskutečná slátanina. Oba předchozí filmy se mi moc líbily, zde jsem ale tvrdě narazila. V kině jsem dokonce několikrát mimoděk vybuchla smíchy nad absurditou příběhu. Prostě mi to připadá, jako kdyby někdo natočil několik klipů, pak je „spíchnul“ dohromady a udělal z toho film. Zde finální hodnocení: tanec = skvělý; hudba = v porovnání s předchozími díly slabá; příběh samotný = nula. ()

shinlove

Vzhledem k tomu, že nemám s čím srovnávat, protože jsem jedničku ani dvojku zatím neviděl, tak dávám tomuto filmu 80%, protože mě velmi nadchl. Jedním slovem se to dá shrnout WAU!!!! :) 4* ()

bbbmarekbbb

jedno ohromny kliseeeee.....neuveritelne hloupy dialogy a herecky vykony taky podprumerny. Tanecni sceny jsou samozrejme skvely, ale hlasky typu "watching the traffic makes me feel like i'm part of something bigger" to opravdu jen a jen shazujou! ()

kecka007

Zápletka je Lepší než ve 2. A mě to celkem bavilo. Sice ta reklama na boty nike je trapná až jsem se u toho smála,ale to nevadí. klaním se před talentem herců.Nicméně na 5* ho nemá... ()

Tomulka

Lepší než jednička to rozhodně bylo. Příběh byl super a dával smysl. Atnec se také dařil hlavně se mi líbil tanec Moose s Kamilou na ulici, tanec evokoval staré klasické muzikály s Fredem Asterem. Povedený tanec ve vodě byl fakt paráda, také robo tanec dobrej akorát ten poslední tanec (velké finále) by bez těch svítících efektů byl dost o ničem. Ale jako celek bych řekl, že se třetí díl povedl nejvíce, je lehce lepší než dvojka. ()

Vanila01

Ne-e oproti jiným dílům je to už dost ohraný, zase soutěž, zase znepřátelené týmy... 2x to může být ještě zábavné, ale po třetí? Ne! Krásná choreografie a grafika, ale to je vše. Herci - smekám, ale už to prostě není ono jako jednička a dvojka. ()

LUCIM

Smutná a slabá část celé série. Tanečních kreací je tam opět nespočet, ale jako předchozí díly mě to už nenadchlo. ()

Pavlo

Typický Step Up s kvalitnými tanečnými choreografiami a OST, vcelku sympatickými hercami/tanečníkmi a klasickým málo originálnym príbehom. ()

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe