Začíná Carusošou, pořad pro všechny, kteří rádi zpívají a nebojí se vystoupit před televizními kamerami. Není to jednoduché, potřebujete nadšení i vytrvalost. A také pořádnou dávku schopnosti zaujmout. Kdo má tohle všechno pohromadě, může dosáhnout velkého úspěch a zvítězit. Teď ale pozor, bude se zpívat opravdu živě. Je tady Carusošou! (TV Prima)

Kri-kri

Pořady tohoto typu, kam se lidi snaží nacpat z důvodu exhibice nesnáším, ale v tomto případě udělám výjimku. Jednu hvězdičku dávám za účastnici, která v jednom z prvních dílů roku 1997 docela obstojně zazpívala Kaťušu a dokonce v ruském národním kroji. V době těžkého amerikanismu jít na obrazovku s ruskou válečnou písní je odvaha a tu 1 * si rozhodně zaslouží, už proto, že to vůbec polistopadoví rusofobní cenzoři povolili. Jinak je ale tento pořad naprostá zbytečnost. ()

duklak2

K pořadu výtku nemám. Jen k některým lidem. Proboha, věděli jste vůbec, že jste v televizi? Přednes některých byl otřesný. Nevím, jestli jste to brali jen z legrace, nebo šlo o nějakou sázku s kamarády, ale mě ještě po letech, kdy se tato soutěž nevysílá, ještě píská v uších!!! Pan moderátor odvedl svůj standard. Porota byla spravedlivá, i když některým "zpěvákům" nadržovala. Zvláště, když měly kratší sukni:-) Doufám, že je pořadům tohoto typu definitivní konec. ()

Jara.Cimrman.jr odpad!

Prima je laskavá televizní stanice. Dává totiž možnost lidem bez talentu, aby národu dokázali, že zpívat skutečně neumí. Kdyby to vysílali ve 3:00 AM, tak bych tomu snad i nějakou hvězdu z recese udělil, ale nějaký filuta ho nasadil do doby, kdy jsem znuděně přepínal programy při večeři a tak se tomuto balastu nedalo vyhnout. ()

Wyrdas

Zbraň těžkého kalibru, která dokázala zprznit nespočet písniček. Ono když si lidé zpívají pro sebe v koupelně, tak to nikomu nevadí právě proto, že to nikdo jiný neslyší. Nápad byl dobrý, ale strašně často se tam dostávali lidé, kteří na to absolutně neměli. Sám zpívat neumím a vím to - proto bych se také nikdy nenechal takto mediálně ztrapnit. A dostávám se k tomu, proč dávám "jen" jednu hvězdu. Pořad založený na trapnosti či nevkusu u mě není pořad vhodný pro veřejné vysílání. Samozřejmě se tam objevili i skryté talenty, ale těch moc nebylo. - Komentář shodný s pořadem "DO-RE-MI", nevidím v nich téměř žádný rozdíl. ()

Ceberus odpad!

Mělo by se to jmenovat "Česko hledá antitalent". Vystupují tady naprostí zpěváčtí diletanti a dostávají za své výkony známky ze soucitu. Porota má k dispozici sedm stupňu hodnocení a dlouho jsem neviděl, že by někdo použil něco horšího než trojku. Tolik k věrohodnosti. Stejnou metodu pozitivního hodnocení zpěváků ze soucitu aplikují také v Do-re-mi. ()