Kletba promění pohledného arogantního mladíka ve stvoření, které představuje vše, co předtím nenáviděl. Vychutnejte si moderní převyprávění klasické pohádky Kráska a zvíře. Sedmnáctiletý Kyle (Alex Pettyfer) je rozmazlený, absolutně povrchní a nevídaně populární a s přehledem vládne svému středoškolskému království. Kyle je přesvědčen o naprosté dokonalosti svého fyzického vzhledu. Za svou poslední oběť si zvolil Kendru (Mary-Kate Olsen) a nepříjemně ji přede všemi ponížil. Dívku však jeho kruté chování nijak nevyvedlo z míry, naopak, rozhodne se, že mu udělí lekci – promění ho v cosi, co je tak ošklivé zvenku, jako je on zevnitř. Kyle má přesně jeden rok, aby našel někoho, kdo ho bude milovat takového, jaký teď je, anebo se se svým novým já musí smířit už navždy. Jeho jedinou nadějí je tichá spolužačka Lindy (Vanessa Hudgens), které si nikdy předtím nevšiml… Dokáže Lindy, že láska nikdy není ošklivá? (HBO Europe)

Acrobat odpad!

Nereálnejšie ako nájdenie lepšieho Jokera než Heathe. Gýčovejšie než vymyslené Olsen twins. Stupídne ako normotvorba slovenského parlamentu. Zbytočné ako diaľkové ovládanie na diaľkové ovládanie. Ako asistentka prichádza Veronika Zemanová. ... (videné 16.07.2016, JOJ) ()

Trixinka

Kráska a zvíře v moderní podobě. Cílovka sice nejsem, to jsou dívky kolem puberty, ale i mě se tento film docela líbil. Potěšila mě postava čarodějnice Kendry v podání Olsenky, naopak Vanessa mi tam nějak neseděla, chtělo to někoho jiného na tu roli. Nejlepší na filmu byla hudba a i ono zohavení hlavního hrdiny. ()

datos

Film Beastly Vás ohromí svým kouzlem romantiky, zamilovaným příběhem, který se Vám zarije hloboko do srdce a rozpoudí ve Vás to napětí krásy. Příběh plný lásky Vás chytí, jenom tak nepustí a Vy si budete říkat, že je opravdu škoda, když přijde konec filmu. Tomuhle říkám správný romantický film, co mě pohladil na srdci a pozvedl mojí duši. ()

Judy24

Nešla jsem do tohohle filmu s žádným očekávání, nebo spíš v mé hlavě dostal pro jistotu dopředu odpad. Na ten to nakonec nedopadlo, ale... Děj odfláklý a navíc strašným způsobem prozrazeným v traileru (já vlastně ani nevím, proč jsem si ten film nakonec pustila, když jsem přesně věděla, co se stane...), ale budiž. Herecké výkony žádná sláva, ale dalo se. Prostředí taky nic moc, ale snesla jsem to. A přesně takový je ten film i celkově. Dlouho jsem váhala mezi třemi a dvěma hvězdičkami, ale na nadprůměr asi vážně nemá. A s odstupem říkám, že i ty dvě jsou díky plusovým bodům od Neila Patricka Harrise. ()

dawnie

Kráska a zvíře je moje oblíbená disneyovka, proto jsem byla zvědavá, jak se povedlo tohle fascinující téma převést na současnej Manhattan. Nepovedlo je slabý slovo. Moc často se mi nestává, abych si při filmu říkala: pane bože, kdy už to skončí... Hudgensová je neskutečný prkno, odříkává svoje dialogy, jako kdyby zapomněla, že nenatáčí High School Musical 4 a Pettyfera jsem měla díky Wild Child fakt ráda, ale tohle podělal. Jeho novodobý Beast je stejně plochý a patetický jako celej scénář. Jediný světlý místo pro mě byl starej dobrej Neil Patrick Harris, i když hraje pořád toho samýho chlápka, jen u toho má nový cool brejle. Každopádně, Disneyho okouzlující zpracování tuhle bitvu vyhrálo na celý čáře. A co mě fakt rozesmálo? Tvůrci neměli koule ani na to, obsadit do role čarodějnice někoho aspoň trochu děsivýho a museli tam strčit slaďoučkou Olsenku, aby všechno zůstalo dokonale bezzubý. Well, congratulations, it does suck! ()

coinneach

K jednomu a dlouho dopředu známému cíli mířící šíp, jenž mnohokrát zpomalí vlivem závanů hloupě teatrálního scénáře, který je hoden školnímu představení mnohem více než serióznímu filmu. Moderní variace na Krásku a zvíře trpí nesnesitelnou předvídatelností a absencí momentu, který by překvapil a vytrhnul diváka z objetí všudezasahujícího balastu vzniklého perem scénáristy. Beastly tak boduje momenty čiré nebo chcete - li kýčovité romantiky, které jakoby vypadly z filmů Catheriny Hardwickové. A tak i tento film zapadne do kategorie snímků určených láskou omámeným mladým duším, kterým známý elixír nedovolí vidět filmařské chyby a naopak se jim budou podlamovat kolena z ústředního hudebního motivu, pod jehož tíhou budete možná i vy sahat po třetí hvězdičce. 50 % ()

sulda007

šla jsem do toho jako do oddechovky, nic jsem od toho nečekala, jen oddech ... stalo se a docela mě to bavilo :D ... + * za pěkného Alexe Pettyfera a Neila Patricka Harrise, který jako by si na chvíli odskočil z himym, jako bonus :D ()

Jack333

Moderní Kráska a zvíře, co jinýho dodat :D...pošahanej šampónek, kterej má velký ego...bohatýho tatínka a kterej si myslí, že může všechno...naštěstí mu trochu spadne hřebínek, když ho Kendra (extravagantní dívka, která symbolizuje čarodějnici) změní...a tím pádem se musí změnit i on...taková teenagerovská blbovinka, možná s nějakým vyšším obsahem... ()

liberita

Teenagerská adaptácia televízie CBS je jednou z mnohých variácií klasického rozprávkového príbehu Kráska a Zviera. Ústredný príbeh je každému známy a tvorcovia filmu ho obohatili len pár novými prvkami. Pridali slepého učiteľa, jamajskú domácu a otca – workoholika a „krásoholika“. V zásade môžem povedať, že film nepovažujem za zvlášť výnimočný či prelomový, ale páčil sa mi a na rozdiel od niektorých podobne ladených romancí, ktorých jediné pozretie mi bohate stačí na celý život, si Beastly určite ešte pozriem. Nebudem popierať, že do značnej miery na tom má zásluhu predstaviteľ Kylea, Alex Pettyfer, pre ktorého mám už od Som číslo štyri slabosť. Herecky zatiaľ neoslní, ale pozerá sa naňho dobre, dokonca aj keď je pod vplyvom kúzla. Vanessa Hudgens síce znovu hrá stredoškoláčku, ale hrá ju dospelejšie a presvedčivejšie než v známej disneyovskej trilógii. Celkovo by ale filmu určite prospel vyváženejší, kvalitnejší a zaujímavejší scenár. ()

Nijura

Moderní verze Beauty and The Beast, která se mi líbila. Pokud o tomto filmu přemýšlíte jako o Kráce a Zvířeti pak to funguje, ale jako teen romantic comedy moc ne, ale já to brala jako pohádkový příběh zasazený do současnosti. ()

TommyDiamond

Tak tento film mě nepřišel nějak dobrý. Sice byl docela kvalitně obsazen, ale dějově mě přišlo téma dosti nesmyslné. Zbytečné. V dnešním světě se lidé hodnotí hlavně podle tváře. Vidíme to všude kolem sebe v televizi, v časopisech, atd. A přirovnávat tento počin k pohádce Kráska a zvíře mi přijde tak trochu urážkou ( a nebo to je taky jen alibi). Ale jedno musím uznat! Tvář Alexe Pettyfera byla vážně odpudivá. Celkově 35% ()

Clark_Kent

No jestli tohle měla být předloha ke Kráska a Zvíře tak v moderní podobě to teda nevyšlo. Je tam trocha romantiky a celkem dobrej příběh jinak nic nepřekvapí. ()

Lilien odpad!

Netvor je absolútne, umelý ,nelogický, tupý a odporný film. Toto je presne ten typ filmu pri ktorom je lepšie vypnúť TV. UPLNE MIMO. ()

Terka_127

Ten film musíte buď milovat nebo nenávidět. Moderní pohádka inspirovaná Kráskou i zvířetem?! Nechám si líbit. I když se to odehrává na střední a i když je to klišé, Bestie je zkrátka kouzelná. K tomu ještě slušné poučení, že oškliví lidé jsou krásní uvnitř. Nemohu očekávat nadstandardní výkony, za to ale nejsem zklamaná, že by to herci flákali. Jakého udělali netvora se mi líbilo asi nejvíc. Je ošklivý, stydlivý a přesně jako v původní pohádce, lehce se zamiluje do krásy, kterou ochraňuje tajně a má sílu jak lev. Nádhera. ()

Scraffy

Dosť divná romantika. Všetko je to také strašne vážne, ale pritom je film dosť nudný a odfláknutý. Videl som to kedysi v telke, keď som ju ešte pozeral. ()

nenet

Ale tohle není vůbec špatné moderní převyprávění pohádkové klasiky. Osvěžující, příjemné, romantické, se šťastným koncem. Co víc si přát :). ()

Pria

Klišé kam se podíváš. Ani Neil Patrick Harris ho už nezachrání. Roli slepého učitele, který sice trousí sem tam nějakou vtipnou poznámku, ale moralizuje až hanba, jsem mu prostě nevěřila. Jediná kladná věc byla hudba. Vážně jsem se musela přemáhat abych se na to dokoukala, hlavě kvůli dvěma hlavním představitelům, kteří byli spíš otravní, než aby jim člověk fandil. ()

Jerris008

Ano, je to opravdu pohádka pro náctileté, naivní, se stupidním scénářem a dialogy. Označení "horor" ani nekomentuji. Nápad byl celkem dobrý, ale jednak byl šíleně zpracovaný a ještě k tomu neoriginální. Žádné překvapení se nekonalo ()

Del Toro vs. Gans: Kráska a zvíře

Del Toro vs. Gans: Kráska a zvíře

15.02.2012

Twilightovitá Saoirse Ronan?

Twilightovitá Saoirse Ronan?

05.05.2011

Jeff Bridges jako lovec démonů?

Jeff Bridges jako lovec démonů?

03.02.2011

Hrál ve dvou úspěšných filmech vánoční sezóny a za ten lepší je nominovaný na Oscara. Kdo by se divil, že se na něj nabídky jen sypou? Jednu z nich dostal od studia Warner Bros., které ve spolupráci… (více)