Luciaaas2

Dokonalý, promýšlený, nejvíc romantický snímek a vyzuelně velkolepý. Je to film, který vás zaujme jak po vizuální stránce, tak i po té romantické. Film mě maximálně nadchnul a příjemně jsem si ho užil. Kirsten Dunst nám, čím dál víc kvete do krásy a krade si i pozornost pro sebe. Filmu bych nic nevytknul. Je originální.... ()

Terminator666

Skvělý snímek. Nejvíc mě zaujal asi nápad o dvou sousedících světech, který jde ruku v ruce se skvělým filmovým obsahem. Nehledě na skvělé ztvárnění hlavních rolí spolu s úžasnou vizuální úpravou. Hlavní filmová melodie je tak chytlavá a nenucená, že mně ještě teď zní v hlavě. Určitě doporučiji každému zhlédnout. ()

Slay3r1990

Jako ve skutečném životě ti dole žijí ve splaškách těch nahoře. Příběh filmu je sice naivní, ale je podán s tak fantastickými vizuálními efekty, že zapomenete mu něco vytýkat, a Kirsten furt vypadá skvěle, no bez těch scifi prvků by film asi nebyl tak záživný. Film má nejblíže svou poetikou asi k Atlasu mraků. Tenhle film by asi zasloužil pořádný sequel, originální je na to dost. ()

jarmil8

Je to přesně tak pitomý a zbytečný, jak to vypadá. Obrazy jsou uhrančivé, ale pořád máte tendenci se zabývat pravidly toho (dvou)světa a jak to funguje. A ono to moc nefunguje. ()

vochoz

Vynikajici napad, skvele efekty, ale pribeh je totalne hloupej. Navic jsou dost rusivy veci kdyz porusujou pravidla ktery si na zacatku sami nastavi. Kdyz to neresite tak se vam to muze libit. Ja davam 3* opravdu hlavne za vizualni stranku. ()

endor_fina

Vzhledem k zajímavému nápadu jsem očekávala taktéž zajímavý film. Bohužel musím hodnotit spíše negativně, film mě zklamal. Nebavil mě, nic moc se nedělo, děj byl snadno předvídatelný a jednoduchý; navíc na můj vkus příšerná "slaďárna". Škoda škoda, takový pěkný z fyzikálního hlediska poutavý film to mohl být... 25% ()

Abbysek

Ah, tiež som sa tešil na tento film, vyzeral dosť sľubne. Prepracované efekty, pekný námet dvoch svetov ležiacich oproti sebe, ale vykľula sa z toho len romantická blbosť, kde už vopred poznáme koniec (cca po 20 minútach filmu). Pre mňa bohužiaľ len 2 *. ()

Akallabeth

Vizuálně fantastické, což si ale člověk neužije, protože celý film neustále přemýšlí nad milionem naprosto nelogických věcí, které jsou v rozporu s tím, co nám tvůrci na začátku filmu o dvou světech vysvětlují. Zbyl jek velký WTF pocit. Škoda. ()

psycho.ta

Veeelice romanticky založený film s veeelice občasnými a dá se říci, že v pořádné kvalitě i hezkými momenty z možné budoucnosti, nic víc od tohoto snímku nečekejte. Takže ani sci-fi ani drama, pouze a jen ta romantika..2** ()

Xgeno

Když pomineme romantickou zápletku, tak toto je vskutku skvost. Tak nápaditý film, se skvělým technickým zpracováním bez větších fyzikálních nesrovnalostí jsem dlouho nespatřil. Juan Solanas vymyslel opravdu bravurním dílo. Pro mě film bez hluchých míst a do teď mám ukroucenej krk. ()

qwentin

Veliká škoda!!!Perfektní myšlenka a námět, krásná vizualná stránka, celkem fajn příběh...I přes tohle všechno je to málo. Prvních pár minut jsem fakt koukal a těšil se, co bude dál, ale pak nic nepřišlo. Bylo to pořád statické, nikam se nerozvíjející... Fakt hrozná škoda. ()

fratros

Jakto, že vydržel vždycky hlavou dolů tak dlouho? A řada dalších otázek. Originální místo, ale milionkrát ohraný příběh (zakázaná láska, zapomenutá láska a hallelujah láska je obnovena a hádejte jak to dopadne). ()

Teen.AGE.r

Nenadchne ale ani neurazí... Sice plné patosů, klišé a nesmyslných věcí, ale kupodivu to nějak plyne, takže to člověku zas tak nevadí... Jiní herci, jiný scénář a pořádně propracovaná idea a mohlo to být naprosto skvělé! ...50% ()

Hombre_11

Trošku slaďáček. Z hlavního mužského představitele by roztálo srdce nejednoho motorkáře z Angels of hell,ale celkově hezky natočený nápad. A ta Kirsten, ta vypadá, jak kdyby jí bylo pořád osmnáct. ()

Lollaa

Člověk musí zapomenout na to co ví o fyzikálních zákonech, gravitaci, pohybu planet, atmosféře atd. Z tohoto pohledu by byl film hovadina, ale pokud se člověk oprostí od svých vědomostí a přijme fyzikální zákony platné ve filmu je to pěkné, milé, romantické, odpočinkové a hlavně koukatelné. ()

macoslavek

ještě mám trochu lepkavý pocit - až tak to bylo přeslazené.. námět zajímavý, ale místo toho, aby se tvůrci snažili opravdu o kresbu paralelních světů, spíše se jim podařilo napodobit všecek patos titaniku.. nepřesvědčilo, škoda. ()

Allein4

Myslel jsem, že to bude dobrý film, docela jsem se na to i těšil. Ale tvůrci si řekli "ne, prostě NE". Viděl bych to tak, že šli do studia se slovy: "dejte nám spoustu peněz, my vám natočíme film, který bude námětem a použitím triků velmi lákavý"...pak už ale zapomněli dodat, že to bude o ničem a z námětu nevytěží vůbec nic. Je to slabé a zbytečné. ()