Ve franklinské zoologické zahradě pracuje všeobecně oblíbený ošetřovatel Griffin Keyes. Je bláznivě zamilovaný do dívky Stefanie, a tak ji jednoho dne požádá o ruku. Je však drsně odmítnut. Stefanii vadí, že je pouhým ošetřovatelem a nevydělává dost peněz. Po pěti letech se Griffinův bratr žení a Griffin se se Stefanií znovu potká. Má pocit, že by ji chtěl zpět, ale se svou profesí nemá nejmenší šanci. Zvířata v zoo ho mají velmi ráda, a tak mu prozradí své největší tajemství. Umějí mluvit a snaží se mu po svém poradit, jak Stefanii získat zpět. Jenže jejich rady platí jen ve zvířecí říši, a tak se Griffin rozhodne přijmout nabídku svého bratra a stane se prodejcem luxusních automobilů. Je dobrý a peníze se mu jen sypou. Stefanie je zpět a je velmi spokojená, ale Griffinovi začíná docházet, že dívka jeho snů je jen povrchní, sobecká a sebestředná osoba, která ho vlastně vůbec nemiluje, protože jí nezáleží na tom, že je Griffin nešťastný. A navíc mu velmi chybí zvířata a také krásná kolegyně Kate. Uvědomí si, že Kate je ta pravá... (TV Prima)

terunka003

Odpočinkové, vtipné, úsměvné, zoologické, zvířecí × obyčejné, bez hlubších myšlenek. Kevin je oblíbenec, takže vidět tento film bylo skoro nutností. Film je to pohodový, takový ten na sobotní či nedělní poobědové odpoledne, kdy si rádi klimbáme u podobných filmů. Pár hlášek vtipných, nic výrazného. Zvířata v Zoo hovoří lidskou řečí a učí, jak správně sbalit samici, viz. medvědí lekce. ..že ty zoo v tý Americe maj vždycky tak vymydlený.. ()

Beky

Nuda jako prase...nebo jako, kterékoliv mluvící zvíře! Infantilní zábava, ale dětem bych to nepustil! Ještě, že mám rád Kevina Jamese. Ostatní herci trestuhodně nevyužitý, zejména Ken Jeong to schytal...škoda, kdykoliv byl na scéně vyloudil mi úsměv na tváři. Verdikt: Jednoznačně odfláknutý, nudných 40%. ()

Phietros

Krásné ztvárnění zvířat to se musí nechat, ale bohužel příběh jednodušší a vtipných scén minimum. Díky tomu se tato rodinná komedie stává průměrnou a místamy až nezáživnou, ba dokonce přehnanou, viz.scéna s gorilou když si jedou užívat do baru, ale budiš je to rodinné fantazy. Dr.Dolitle byl proti tomuhle pořádný odvar zábavy! Film si myslím že spíše natchne dětičky, rodiče se možná párkrát zasmějí, ale pak to celé vypustí a půjdou si pustit třeba Madagaskar:-) Nu a co se týče příběhu, velice předvídatelné ale ve finále 60%. Příběh stojí na zoufalci Grifinovi, který pracuje jako ošetřovatel v zoo a dostane od své přítelkyně, kterou požádá o ruku košem. Po pěti letech se znovu potkávají na svatbě svého bráchy, kde se mu vrátí veškeré vzpomínky a co hůř jeho ex mu naznačuje že by ho chtěla zpět, ale musí se vzdát své práce. Posedlý po jejich návratu se vzdá práce v zoo a chopí se práce prodejce, kde má spousty peněz. Ale postupem zjištuje, že to není on a že jeho místo je v Zoo, kde má navíc celou dobu svou vyvolenou po boku v podobě krásné ošetřovatelky... ()

BoncheR

Je to blbovina, plná klišé a nereálnych vecí, s koncom, ktorý som vedel už od prvého momentu, no je to aj poriadna sranda, niektoré vtipy sú fakt dobré. (( 67% )) ()

lennyd

Ošetřovatel v místní Zoo, Griffin Keyes (Kevin James), to se ženami moc neumí. Naposledy, když požádal svoji přítelkyni o ruku, vše dopadlo totálním fiaskem. Nyní po pěti letech mu jeho bývalá přítelkyně hodlá dát novou šanci. Když zvířata v Zoo vidí, jak se Griffin trápí tím, aby něco nepokazil - rozhodnou se mu pomoci... Tak nevím, celou dobu jsem měl pocit, jako bych sledoval něco, co už jsem viděl. A ono opravdu - Frank Coraci si vypůjčil příběhy z několika podobných filmů (Dr. Dollitle, 50x a stále poprvé, ..), nějak je splácal dohromady a čekal, že se diváci umlátí smíchy. Celkově jsem se za celý film zasmál sotva jednou (a to ještě při pidiroličce Thomase Gottschalka) a jinak jen nevěřícně koukal, co někteří považují za zábavné. Kdyby alespoň zvířectvo mělo nějaké vtipné průpovídky, ale vsadit karty na čůrání s vlky či rodinnou hádku ve lví rodině - nevím nevím. I to velké překvapení bylo jasné zhruba od půlky, a jen jsem čekal kdy si to uvědomí taky hlavní hrdina... ()

Hnedoocko

Přesně splnilo mé očekávání. Sobotní podvečer, venku zima, únava zabraňující více přemýšlet...a tak byl film Ošetřovatel jasnou volbou. Neurazí, nenadchne...u některých scén naopak i pobaví. ()

Mishqo

s výnimkou par svetlých scén (ale asi doslova pár) to nebolo nič viac len jedno veľké americké rádoby komediálne klišé...plus Kevin James je tak nesympatický že sa na to nedá ani pozerať...on ako herec nula bodov ()

drake31 odpad!

Prečo sa ja len zapodievam filmami u ktorých viem že u mňa nemajú žiadnu šancu na úspech ? Ach tá zvedavosť, hnusná to vlastnosť človeka. Strašná, ale strašná kravina ktorá je poskladaná zo všetkého možného čo už bolo k videniu, naplnená až po kraj samými klišé, a ten trápny humor je absolútne ubíjajúci. Čuduj sa svetu prečo MGM nemá peniaze na lepšie projekty keď produkujú sračky takéhoto typu. ()

Danny F.

Povedená komedie. Zvířata byla zábavná a mou pozornost upoutala velice vtipná gorila. Závěrečné titulky jsou super. 60% ()

Timak

Doslova jsem to protrpěl. Kevine a Rosario, jak jste se mohli takhle zaprodat ... Jedno plus se přece jen najde - Joe Rogan z Faktoru strachu. Za něj palec nahoru. ()

Pump

Docela nechápu ta nízká hodnocení a odmítavé komentáře. Čekal jsem strašnou hovadinu a dostal fajn komedii u které jsem se královsky bavil a místy se smál tolik, že jsem musel film zastavit nebo vrátit. Kevin James je naprosto k sežrání i když hraje podobně nebo stejně jako v jiných komediích. Tahle komedie jede podle nějakého určeného schématu a třeba stokrát dokola, stejně je to skvělý a hlavně pozitivní film. Mám moc rád romantické komedie a nečekám, že mě rozesmějí jen tak, když se na ně jdu dívat, tak mám dobrou náladu a nejsem na to sám. Vřele doporučuji všem lidem, kteří se rádi smějí. Pokud vám nevadí pitominky a to, že předem víte jak to dopadne, budete se královsky bavit. Jen do toho. ()

zdenny

Když je ošetřovatel na zvířata v ZOO hodný, odmění se mu tím, že mu pomůžou sbalit dívku svých snů. A zábava se rozjede, když se zjistí, že tato zvířata umí i mluvit. Příjemná rodinná komedie, ve které není nouze o legraci. ()

H.Gordon odpad!

Tak tohle byla taková ztráta času...tomuhle filmu nemohhu dát ani 10 %...nesnáším tenhle typ humoru a ještě k tomu, když ve filmu zvířata mluví a nefungují, tak jak mají. Nento film byl prostě nehorázně trapný a nikomu ho nedoporučuji...stáhla jsem si to hlavně kvůli Stallonovi, ale nedošlo mi, že bude pouze mluvit jedno ze zvířat... ()

Sany33

Ide o dosť naivnú blbostičku, ktorá neviem či je tak zle zahraná, alebo natočené ale zahŕňa asi všetky trápne americké klišé dejové zvraty dokopy a tým sa stáva v mojich očiach neatraktívnou a teda si ju asi nepozriem znova. Pár dobre hláškujúcich zvieratiek a pár vtipných scénok, ktoré vybojovali pre Zookeepera aspoň rádoby priemerné hodnotenie. Ak by sa film natáčal v inom roku asi by sme sa dočkali dosť trápnej animácie ale šťastie bolo divákovi v tomto smere naklonené a tak sa film dočkal uvedenia do kín až roku 2011 čo prispelo k vábivému vizuálu. Kevin James je výborný komediant a úlohy sa zhostil na svoje nároky celkom dobre avšak ten jeho románik s tou napudrovanou lolobridžidou som mu dáko nemohol uveriť hneď od prvých sekúnd ktorými film začal. A tým sa to začalo a vlieklo celým filmom až sa to zakončilo klasickým americkým Happy Endom je mi na vracanie ale vracať budem aspoň z čiastočným úsmevom. 48% ()

blackJag

Zbytečný film. V pohodě udělaný, ale fádní až za hranice. Kolik takových nesmyslných prefabrikátů už jsem viděl? A kolik ještě uvidím? Pořád dokola stejné chyby. Špatný scénář (je pod ním podepsáno 5!! lidí), jako sláma vymlácené motivy, obehrané vtípky, nic nového. Jako by šla Hollywoodem soutěž o to, kdo nažene herce do více trapných situací a nechá je v nich co nejdéle máchat. Ať si divák "užije". 30% ()

Guzo

Jako film pro děti to určitě funguje, ale i dospělí se mohou pobavit a užít si to. Jaký asi mohl být film, kde mluví zvířata? Kdo čekal nějaké oskarové drama a ne rodinnou komedii, tak byl pak samozřejmě zklamaný, ale nás ostatní, co jednou za čas koukají i na podobné snímky, to nijak neurazí.. Navíc jsem se při některých scénách (třeba v TGI) opravdu zasmál. ()

JančiBači

Ďalší zbytočný film, tváriaci sa ako komédia.O humore sa tu nedá hovoriť.Skôr je to dobre trápne a zvierací potenciál ja absolutne nevyužitý tak ako by mal. ()