poster

Paranormal Entity

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2009, 88 min

Režie:

Shane Van Dyke

Scénář:

Shane Van Dyke
 • uiu
  **

  Pamatujete si, když na světlo světa přišla Záhada Blair Witch a pak ji každý začal parodovat (Závada Blair Witch) nebo dokonce natočili pokračování? Tak přesně o tomhle Paranormal Entity je. Jen vykrádání "úspěšného" Paranormal Activity a podobný název jim pomáhá k tomu, aby si jej lidé s tímto hororem pletli (já osobně jsem film stáhla pod názvem Paranormal Activity 2 :D). Opět se ocitáme v domě, ve kterém straší. Syn se rozhodne natáčet pokoj své sestry a matky a obývák, aby přišel na to, co se veskutečnosti děje a my jsme svědky nevysvětlitelného zavírání a otevírání dveří, rozsvěcování lamp a padání předmětů ze zdi, nemluvě o stopech z popele na stropě (Paranormal Activity měl stopy z mouky na zemi). A to "strašidelné" postávání v místnosti v tranzu už taky nikoho nevyděsí. Narozdíl od Paranormal Activity ale v Paranormal Entity uvidíte několikrát obří ženská ňadra a to už je velký důvod, proč se na to asi většina mužského pohlaví bude těšit. (Vlastně stejně jako v Záhadě Blair Witch 2 :))(3.7.2010)

 • MiaMoonlight
  ***

  Ne, nemám ráda Paranormal Activity. Je to nudné a nezáživné. Ale tento film přinejmenším nepostrádal akčnost a to se cení. Opravdu lepší než Activity a ani mi nebavilo s tímto druhem filmu opět "ztrácet čas".(27.5.2011)

 • Nivenx
  ***

  Série Paranormal Activity rozjelo šílenství podobných filmů, kde chce každej na tomhle tématu vyděla balík. Oproti již zmíněnému PA jde o celkem povedenou řež s parádní duchovní atmosférou, ale tajemno úplně zmizelo a rovnou nás tvůrci hodili do mašinérie, kde se všechno hýbe, lítá a aby co nejvíce děsilo. Kvůli tomuhle je PE jednoznačně slabší bratříček, ale alespoň jsem se nenudil. 45%(12.9.2011)

 • JohnRambo
  **

  Zo začiatku som PE nevedel nájsť chuť. Vlastne to tak bolo po celý film. Tá posledná polhoďka bola trochu záživnejšia, i keď koniec bol rýchly a chaotický. PE dopláca na kvality Paranormal activity pretože práve PA bolo skvelé kvôli originalite, atmosfére apod. No a tento film je len drahšia kópia PA, dokonca oveľa oveľa horšia,nudnejšia. Neviem či je pravda že sú to real nahrávky, síce na konci neboli žiadne titulky, takže neviem, neviem... Podľa môjho názoru si PARANORMAL ENTITY zaslúži tak jednu hviezdu ale musím podotknúť že tie úžasné Samanthyne kozy sa len tak nevidia, takže všetky ,,nahaté scény,, si odomňa získali pre film ďalšiu hviezdu. Už len kvôli Sam sa oplatí pozrieť tento horúrek.(24.2.2010)

 • eraserhead666
  ****

  Tak podle komentářů koukám, že musím hned zmínit, že Paranormal Activity jsem dosud neviděl. Možná proto nějak nechápu zdejší tak nízké hodnocení. Ale já už si vlastně na to, že se mi líbí filmy, které se obecně moc nelíbí a naopak, filmy, které jsou oslavovány jdou zcela mimo mě, docela zvykl. Ale tohle mi na noční dokázalo nejednou pěkně pocuchat nervy. Myslím, že se tomuhle filmu povedlo přesně to, co podle mě nefungovalo u Blair Witch Project – krásně postupně hustit atmosféru.(1.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace