poster

Paranormal Entity

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2009, 88 min

Režie:

Shane Van Dyke

Scénář:

Shane Van Dyke
 • honajz
  ****

  Podle mě má tenhle určitě ultra levný film o hodně větší koule než všechny PA dohromady - včetně třetího dílu, který se chystá. Tady se člověk skutečně občas bojí. Některé triky jsou vychytané (zvonky). Škoda toho hodně nejasného konce, něco konkrétnějšího na vysvětlenou by neškodilo, nebo nějaký twist.(9.5.2011)

 • corpsy
  **

  Je opodstatnené, že tento snímok sa bude naveky zrovnávať s PA. The Asylum je tvorca mockbusterov a tento snímok mal za úlohu PA všemožne napodobovať. To bol cieľ. Lenže tvorcom sa podarilo stvoriť snímok, ktorý ak by existoval vo svete kde nevznikol PA, mal by veľké šance aby sa stal malým veľkým zázrakom. Aj keď je viditeľné, že formálna ( triková ) stránka nieje na veľmi vysokej úrovni a filmári si to uvedomujú, pričom si pomáhajú všemožnými špekulantstvami ( scéna, pri ktorej sa zatvoria dvere od skrine a zakryje sa tým pádom kamere výhľad a mi automaticky nič nevidíme, ale počujeme ), má to v mnohých scénach atmošku a niekoľko obstojných nápadov.(13.4.2016)

 • korbitch22
  *

  Asylácká vykrádačka Paranormal Activity, díky které lidi z téhle filmové župmy na chvilku vypadali jako skuteční lidi.Příběh klišé, herecké výkony bídne, efekty komické, lepší krev vyrábím pro natáčení i já.Jedna lekačka, předvídatelný závěr, kdyby to nebyla čistá zlodějina na Activitách, jednu bych přihodil, ale už sem to viděl 4x jinde a líp, takže kucí...fakt jen 20%.(7.3.2014)

 • Khumbac
  odpad!

  Hm ... tak to bylo řádné zklamání. Spíš než Paranormal Entity by se to mělo jmenovat PARANORMAL DEMENTITY. Napětí téměř nulové. Jenom samé heky, trapné zpovědi atd. Těšil jsem se až to skončí, a to mám PA rád !!! Jediné pozitivum bylo, že jsme mohli zahlédnout na 1 vteřinu prsa Samanthy ve vaně a potom ještě na konci, na trapném konci ... podotýkám.(11.10.2012)

 • Danny F.
  ***

  Chválím více osobních kontaktů ''ducha'', nějaké to napětí a vadí mi jen že film vykráda... však víte koho:-) 55%(3.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace