Paranormal Entity

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2009, 88 min

Shane Van Dyke

Shane Van Dyke

O parník slabší než Paranormal Activity... Ale to jsem čekal, takže mě to nepřekvapuje.. I tak jsem čekal o něco víc. Aspoň konec jsem si říkal, že bude stát za to, a ani ten nijak napínavý a zázračný... Slabší 3*(19.3.2010)

• moviesfan

Nesympatičtí herci včetně nudného děje, kdy se prakticky celý film nebojíte. A konec? Ten nehorázně zkazili, a to jsem si myslel, že už ani nejde.(20.10.2011)

Podle mě má tenhle určitě ultra levný film o hodně větší koule než všechny PA dohromady - včetně třetího dílu, který se chystá. Tady se člověk skutečně občas bojí. Některé triky jsou vychytané (zvonky). Škoda toho hodně nejasného konce, něco konkrétnějšího na vysvětlenou by neškodilo, nebo nějaký twist.(9.5.2011)

Na jednu stranu jsem hodně potěšen, na druhou sklamanej...nebýt pár hloupostí, bylo to lepší než Paranormal Activity a to hlavně díky mín protivným hercům. Proti PA mnohem lepší nápady, např. stopy na stropě perfektní a rolničky taky dobrý. Sklamanej jsem za konec, jedna to bylo moc rychlý a přesto že všude byly pořád kamery, tak najednou se nic nenatočilo ?? WTF ??? pak asi nejvetší chyba je když na konci je Samantha potřísněná krví a o záběr vedle nic ??? škoda..trošku víc přemejšlet mohlo to bejt suprový...PS: že ukáže kozy (moc pěkný) sem počítal :-)(1.10.2010)

A společnost Asylum opět kopíruje tentokráte si vzalo na mušku slavnej Paranormal Activity. A můžu říct že tohle se jim povedlo. Dyke nikdy nebude nijak moc dobrý režisér a už vůbec ne herec, nu což. V domě straší a lide si to točej na kameru. Těm co přišlo PA nudné tak tohle si myslím je nudit nebude, je tu o dost víc věcí, ne že by PA bylo horší. Nejvíce mi vadilo to strašný chování toho kameramana(Dyke) kterej se mi zdál dělal naschvály. Jde ale vidět že tyhle filmy Asylumu celkem jdou(když si odmyslím The monster kterej dopadl špatně) už teď se těším na jejich Alien origin.(28.3.2012)