Paranormal Entity

USA, 2009, 88 min

Shane Van Dyke

Shane Van Dyke
  • Pilda17

Naprosto zbytečné napodobení Paranormal Activity. Tento film je bez šťávy a v závěru je vidět, že ženská je celá od krve a v dalším nemá krev nikde, což bylo dost divné a nepropracované. Amatérsky natočený film co nemá cenu ani zapínat.. 1/10 = 5%(3.7.2010)

Horor, který se netají kopírováním úspěšného snímku PA. Pár mrazivých momentů tu bylo, dokonce i jedna vychytávka ve formě zvonečků na vlascích. Každý ale musí uznat, že v globálu absolutně nic nového pod sluncem. Navíc konec byl dost odfláknutý, nikterak nevygradovaný a některá fakta nevysvětlená. Svou atmosféru to ale mělo a jelikož jsem fanouškem těchto filmů, nebudu tak zlý. 60%(18.11.2012)

• corpsy

Je opodstatnené, že tento snímok sa bude naveky zrovnávať s PA. The Asylum je tvorca mockbusterov a tento snímok mal za úlohu PA všemožne napodobovať. To bol cieľ. Lenže tvorcom sa podarilo stvoriť snímok, ktorý ak by existoval vo svete kde nevznikol PA, mal by veľké šance aby sa stal malým veľkým zázrakom. Aj keď je viditeľné, že formálna ( triková ) stránka nieje na veľmi vysokej úrovni a filmári si to uvedomujú, pričom si pomáhajú všemožnými špekulantstvami ( scéna, pri ktorej sa zatvoria dvere od skrine a zakryje sa tým pádom kamere výhľad a mi automaticky nič nevidíme, ale počujeme ), má to v mnohých scénach atmošku a niekoľko obstojných nápadov.(13.4.2016)

Upřímně... Až do 01:01:43 jsem si skoro myslel, že by to mohlo býti autentické, jelikož mi to tak opravdu až přišlo... Nicméně v uvedeném čase, kdy v levém dolním rohu je viditelně ruka, které stahuje peřinu (jak se toto mohlo pánům tvůrcům stát, netuším), jsem byl na 100% ubezpečen, že je to nahrané... Ano ano, řekněte mi, že je to natočené v duchu Paranormal Activity, ale fakt to vypadalo jako pravda... :) Nicméně i tak to není až tak lepší než Paranormal Activity... Sice se tam děje více věcí, více lekaček, víc se u toho člověk dokáže bát atd... Nicméně některé scény tam býti opravdu nemuseli a rád bych se kouknul na film tohoto rázu, který by mne OPRAVDU dokázal vyděsit, i kdyby to bylo jenom nahrané... P.S.: Nechápu moc WARNING na plakátu... :)(28.11.2010)

O parník slabší než Paranormal Activity... Ale to jsem čekal, takže mě to nepřekvapuje.. I tak jsem čekal o něco víc. Aspoň konec jsem si říkal, že bude stát za to, a ani ten nijak napínavý a zázračný... Slabší 3*(19.3.2010)

• - Film má iba štyroch hercov. Sám režisér si zahral hlavnú úlohu kameramana Thomasa Finleyho. (Stefan Deryck)

• - Film neobsahuje žádné titulky, ani na začátku ani na konci. (Cheeker)

• - Spoiler: Sam (Erin Maria Hogan) má na záver filmu doškriabanú a zakrvavenú hruď, v ďalšom zábere je však jej hruď čistá. (Jello Biafra)