poster

Paranormal Entity

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2009, 88 min

Režie:

Shane Van Dyke

Scénář:

Shane Van Dyke

Střih:

Bill Parker
(další profese)
 • chaometic
  *

  Začíná být trapné, když píšou podle skutečných událostí, autentická kamera... Paranormal activity, dá se říct, povedený, ale tento film byla blbost. Stejné lekačky, naprosto o ničem. Ztráta času, jak jsem jednou řekl, nemám rád moc duchařské filmy. Ve Paranormal entity, jsem viděl spíš, že ten film není reálný, ne ve své podstatě, ale v ději, který nám předložili. Slabé, vemi ducha slabé.(11.12.2010)

 • Bobik9
  ****

  Dovolím si jít tady proti všem a ač to sám nechápu, tak Paranormal entity je mnohem lepší a děsivější než Paranormal activity. O tomto snímku se moc neví a všude se mluví jen o "activitách", což není úplně dobře, protože v activitách se sem tam jenom pohne křeslo nebo záclona, ale tady si kamera mnohem víc hraje s nervy diváka a když už se jde na něco paranormálního, tak to stojí za to víc. Skutečně se jedná o děsivější, méně předvídatelný a postupně gradující příběh, který kdyby přišel jako první, tak je hitem! Jediném velikým mínusem je pro mě trochu nepochopitelný střih na konci. Nejdříve se normálně baví s vymítačem, nikdo nevypíná kameru a najednou je po všem. To jsem nepochopil, ale rozhodně je to lepší než Paranormal activity!(12.2.2012)

 • TomikZlesa
  ****

  Na jednu stranu jsem hodně potěšen, na druhou sklamanej...nebýt pár hloupostí, bylo to lepší než Paranormal Activity a to hlavně díky mín protivným hercům. Proti PA mnohem lepší nápady, např. stopy na stropě perfektní a rolničky taky dobrý. Sklamanej jsem za konec, jedna to bylo moc rychlý a přesto že všude byly pořád kamery, tak najednou se nic nenatočilo ?? WTF ??? pak asi nejvetší chyba je když na konci je Samantha potřísněná krví a o záběr vedle nic ??? škoda..trošku víc přemejšlet mohlo to bejt suprový...PS: že ukáže kozy (moc pěkný) sem počítal :-)(1.10.2010)

 • Nivenx
  ***

  Série Paranormal Activity rozjelo šílenství podobných filmů, kde chce každej na tomhle tématu vyděla balík. Oproti již zmíněnému PA jde o celkem povedenou řež s parádní duchovní atmosférou, ale tajemno úplně zmizelo a rovnou nás tvůrci hodili do mašinérie, kde se všechno hýbe, lítá a aby co nejvíce děsilo. Kvůli tomuhle je PE jednoznačně slabší bratříček, ale alespoň jsem se nenudil. 45%(12.9.2011)

 • Terva
  ***

  Toto je příběh Thomase Finleyho, který byl obviněn z několika vražd, mezi tím i své vlastní dcery. Thomas tvrdil, že to udělali démoni neznámého původu. Chvilku po svém zatčení, spáchal sebevraždu. Tento film se našel o rok později v podkroví rodinného domu. V poslední době se protrhnul pytel z těmito a podobnými snímky. Ve své podstatě jsou všechny na stejné brďo. Hudba žádná, kameraman nemůže pořádně ukázat, zda něco umí a herci musí vynaložit úsilí, aby nevypadali jako herci. Naštěstí jsou vybráni herci - neherci a tak se vlastně ani moc nemusí snažit. CHYBA VE FILMU - Okolo 87 minuty je tělo potřísněno velkým množstvím krve, ale při dalším záběru je vidět jen říznutí na těle a žádná krev.......... Líbí se mi, že tady si tvůrci konečně vyhnuli chybě předcházejících filmů a to, že neuvedli v závěrečných titulcích jména herců, kteří tam hrají. Dali tím filmu tu správnou dokumentární podobu. Film je lepší než Paranormal aktivity.(8.10.2011)

 • - Film má iba štyroch hercov. Sám režisér si zahral hlavnú úlohu kameramana Thomasa Finleyho. (Stefan Deryck)

 • - Film neobsahuje žádné titulky, ani na začátku ani na konci. (Cheeker)

 • - Spoiler: Sam (Erin Maria Hogan) má na záver filmu doškriabanú a zakrvavenú hruď, v ďalšom zábere je však jej hruď čistá. (Jello Biafra)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace