Stauff

Jsem fanda sci-fi, takže možná proto se mi to líbilo. Jen ty nelogičnosti... Město po výbuchu vypadalo stejně, jako předtím, ani okna to nevytlouklo... A proč jen jedna bomba, když to fungovalo? Chování , nebo spíš nechování postav snad nebudu komentovat. V tomhle filmu hráli hlavní roli kulisy a herci jim dělali křoví. A konec? No... takový nedokončený... Přesto ten film nezatracuji, viděl jsem už daleko větší blbiny. ()

CrazymanM

Chtěl jsem původně napsat,že jsem byl velmi spokojen,film mě chytl a nepustil,ovšem konec mě teda vyloženě nasral,že jsem málem dal odpad!Takhle posrat jinak velice napínavý,chytlavý film,to už jsem dlouho neviděl.I tak ovšem nechápu to nízké hodnocení na CSFD,já jsem byl teda skoro připoután k obrazovce!!! ()

Mockingjay

Začiatok zbytočný a na konci som už ani nestiha zírať, čo to napiekli. Film sa odohráva viacmenej v dvoch bytoch, kde sa žiadna poriadna akcia nekoná. Plus pre exteriérové scény, ktoré si minimálne tie dve hviezdy zaslúžia. ()

Shley

Film vypadá ze začátku velmi nadějně, ale bohužel se to časem změní. Nápad to je sice hezký a i efektové zpracování je velmi dobré, stejnak herecké výkony nejsou nejhorší, byť se jedná o celkem neznámé obsazení. Ale samotný příběh dvou hlavních postav je celkem přihlouplý, celý jejich vztah navíc vypadá jen jako platonická láska, víc nic, byť normálně mají ostatní události celkem spád. Každopádně nejhorší je celé zakončení, kdy je hlavnímu hrdinovy vyjmut mozek a jedna z těch potvor uvnitř lodi si jej přivlastní a v té chvíli se stává jím. ()

zuzulatomas odpad!

WTF??? To bolo ako ze ? Len tak z nicoho nic si pride IT 24h to ma armada v Pecku, potom sa ukazu mala scenka a konec ? akoze ... ale to si radsej pozrem 10x ( Herkules 3D ) ako toto este raz ... ()

a0001

Vyspelá civilizácia z vesmíru "zbiera" ľudské mozgy, to už viac hlúpy námet asi nešiel vymyslieť, tupé ľudské mozgy, to akože vážne??? ()

vodkasesemte

To je strašná děvka. Asi jsem se zamiloval. Zase. Takovej mix Milly Jovovich a Camilly Natty. Its full time job. Whatever he is paying you I will double it. Je vidět, že tam nebyl velkej rozpočet, ale funguje to. Je v tom. Shit. Is that all you have to say? I dont think I m ready for this. Takovej klikař, má všechno, o čem by mohl chlap snít. 4:27PM (není to náhodou AM). Je to stejný číslo jako datum narození, který jsem dneska dopoledne přečetl v PDF - ADHD. How old is your dog? We wouldnt want to look at something so beautiful. Like it or not, this is happening. You gotta be strong. They will send help in no time. Zach 11/17. Ty taktický nuky mohly poslat zdálky bez dronu - samy o sobě jsou mnohem rychlejší a menší cíle pro obrannej perimetr, kterej ta emzácká lod vubec neměla. Asi letěli jen kolem a řekli si - hele, zničíme tudle planetu a ani si neudělali pruzkum. Jejich arogance je nakonec zničí! Včera jsem četl jedno krásný scifko, kde jsme si s nimi planetu dokonce vyměnili, ale to je jiný příběh. Od začátku se mi líbí, že nám nezdělili ani žádný duvod, proč nás chtějí zničit, ani nedali žádné ultimátum, protože tak bych to udělal sám. Asi tam nějaká infiltrace už proběhla a došli k jedinému řešení - totální annihilace. They are not dead. They are just really really pissed off. Kdyby to byla Godzilla, tak se ještě nakrmila. You are in no condition to decide anything. Plyn ve věžáku nemužeš mít. Vaya noc Dios, you son of a bitch. A je tu konec. To to uteklo. Day three. Ted jsou z toho Alieni Vzkříšení. Teda skoro. Určitě to skončí jako Den nezávislosti, kterej si musím pustit hned potom. Snad jim jí nebude líto, protože je těhotná. Už jsem myslel. V tomdle je ten film originální. Pokračování příště. Jarrod. Scottie Thompson (Elaine). Dobrej hudební doprovod, tipoval bych to na - Dva kroky do pekla. ()

cerdax2

Scifi, ktera kdyby trvala 30 minut, prinesla by stejne malo informaci jako v 90 minutovem pojeti. Vizual vykradeny z Matrixu. Natoceno jako pre k nejakemu (nastesti neexistujicimu) serialu. 2 hvezdicky za efekty. ()

Atten

Do poloviny filmu jsem doufal, že konečně začne nějaká akce a od poloviny filmu jsem se těšil na titulky. Jsem zhnusen... ne... to není ten správný výraz. Jsem velice nepříjemě nasrán a.. nasrán znovu. Miluju sci-fi, ale tohle teda... Skyline je špatný film, který se tváří, že je dobrý. Herecké výkony byly neuvěřitelně k smíchu a dost podstatnou část filmu jsem doufal, že všechny postavy zemřou velice bolestivou smrtí, kterou by se světu revanšovali za svou demenci. V posledních patnácti minutách filmu to začalo být konečně zajímavé. Kdyby v tu chvíli příběh začal, mohl by mít film i nějakou naději na úspěch, ale v to už tu, bohužel, byly ty titulky. Skyline nikdy víc. ()

megawir

Nejsem si jist, zda má David Zayas tohle zapotřebí... Jedna hvězda za efekty, jinak se jedná o naprosto příšerný počin, na který bude nejspíš chtít každý z herců zapomenout a v životopise se tím chlubit rozhodně nebudou... ()

Tristanian

Samoúčelný film, který pod vizuální skořápkou neskrývá zhola nic. A závěr je totální výsměch všem fanoušků sci-fi žánru... ()

MrFarmer odpad!

Na mě to celou dobu působilo hodně v pohodě. Jo je to sice Amerika, ale ty efekty ty opravdu stály za to. Celou dobu sem se kochal tou oblohou, jak tam všechno vybuchovalo a grafika alienů fakt super. Ale pak přijde konec a všechno je v pr**li...Horší konec filmu sem snad v životě neviděl. To už je i na to, že je to amerika fakt příliš. Co naplat, že se divák 90 minut relativně baví a když se nebaví tak má aspoň dobrou podívanou na efekty, když pak díky podělanýmu konci odejde z kina s domněním, že si z něj někdo akorát vystřelil. ()

Faethorius

Hm , troška z toho filmu troška z toho , ale to nevadí pobavilo to dosť a príšery mi pripomenuli film Guyver . Hodnotiť to spôsobom , že som mal pocit ten , že som to niekde videl tak to by som si veľa filmov nepozrel , skôr sa pozriem celkovo na to ako to vykradli a či to zaujímavo zlepili a ono to pobavilo , pesimistické ale to nevadí . Postavy hodnotiť nebudem je jasné , že všetci by boli radšej keby tam hral Karl Urban aspoň . Scenár som ešte žiaden nenapísal tak potom poviem či je na prd respektíve taký Cannibal Holokaust , to je podla mňa scenár ktorý stojí za h...o . Ako film na ktorý stačí len pozerať očami je to rozhodne zábavné a dosť som bol na konci napätý . Rozhodne sa mi to páči viac ako iné odvary kde nemali gule aby aspoň pritlačili na pilu ked nič ine . Chcel by som vidieť ako by to dopadlo lebo koniec bol parádny , možno bude dvojka určite by som si ju pozrel radšej ako Súboj Titanov 2 ()

Vozataj

Proč se mi stává, že nevěřím zdejšímu hodnocení. Příště už snad takovou chybu neudělám. Efekty ušly, ale zbytek byl totální úlet. Lituji, že jse s tím strávil 92 min. ()