pr.del

Pro mě hodně povedené vizuální orgie podtržené nevnucující se super hudbou. "Mimoni" byli prostě jak ze super počítačové hry , která si udržuje tempo od začátku až po konec a ten emzák na konci mi připoměl jednu postavu z Resistance:FoM :-) Abych řekl pravdu , tak tento snímek zařazuji třeba před Den Nezávislosti , District 9 , Cloverfield a nebojím se to napsat , maličko i před Válku světů (ikdyž třeba změním názor,jsem ještě plný emocí). Nenudil jsem se ani chviličku. Dostal jsem daleko víc než jsem očekával a proto plnej počet. ()

Lonna

Připomíná mi to něco mezi Válkou světů a Monstrem, ale co do kvality, Skyline hodně, HODNĚ pokulhává za těmahle dvěma. Na druhou stranu se na to šlo dívat. ()

zekon

Snaha udělat výcuc dobrých scifi, které Strauseovci za svůj život viděli se těžce nepovedla. Ani kousek originality a spíš naprosto nechutné vykradení ID4, Války světů a Monstra. Kabátek to má sice pěkný, ale ani herci, ani děj film nikam nedostali. Chtěl jsem dát 3*, protože to zabavilo a vypadalo na negativní konec jako od Carpentera, ale za ten konec, fuj hnus, NE. Pánové, už nic netočte. ()

Grifindoor

Po dlouhý době pěkná emzácká scifárna, vubec to nebylo špatný, akorát ty triky už lehce pokulhávaj, ale i tak hodně v pohodě. 85% ()

Gesicht

Páni režiséři mají v Miami opravdu pěkný byt. A to je asi tak všechno, co si z tohohle filmu odnesete. Nejstrašidelnější je šedivé (!) Ferrari hlavní postavy. Hvězdička navíc za Turka ze Scrubs a Angela z Dextra. ()

Fracek

Jedno z nejlepších uvěřitelných sci-fi po Matrixu, co jsem měl možnost shlédnout... vlastně jako by se ty chobotničky z Matrixu i se svojí velkou "mámou" prokousaly až do naší reality. Parádní hudba i doprovodné zvuky po celý film, herci pohodoví a dialogy neotravné, hodící se do příběhu. Mimozemská jízda přes naše pozemské mozečky z mimozemské mikrovlnky jako když vyšije ... několik scén boxujícího Erika s chobotničkou trochu zaskřípalo, ale zřejmě už měl našlápnuto na mimozemský metabolický level, takže celkem v pohodě ztráveno. Ale hlavně, film ani chvíli nenudil a béčkově pojaté osazenstvo hlavních hrdinů bylo jen k dobru ...na nic si nehráli, žádný falešný pathos, prostě zahráli všechno přesně tak, jak si to páni Strauseovi představovali. Pohled na zkomírající umírající město z terasy mrakodrapu taky hezky vychytané ... po naprostém propadáku Battle Los Angels jsem si to zase jednou konečně užil. A David Zayas známý ze seriálu Dexter byl jen vynikající třešnička na dortu .... sežral jsem ho i s peckou!!! ()

ragtime

Je zaujímavé sledovať aká vlna odporu sa voči tomuto filmu vzniesla, pritom možno prišiel len trochu neskoro než mal. Úsporné sci-fi (aj keď 10 mil dolárov v našich končinách ťažko možno považovať za úsporné) majú moje sympatie, navyše trikové zábery, ktoré by v dobrej sci-fi nemali chýbať, sú v tomto snímku na perfektnej úrovni. Topornosť hercov vnímam skôr tak, že každý nejak začínal a tu mi to vôbec nevadilo, práve naopak. ()

pájap

no tak špatný film to rozhodně není.jasně je to nízkorozpočtový béčko ale celkem fajn .takovej kříženec mezi dnem nezávislosti a matrixem.konec je velmi osobitej až zvláštní.a jednu hvězdu ubírám za pro mě zcela mimozní protikuřáckou scénku...venku jsou mimozemštani a zabíjí lidi..prosimtě nekuř mi tady ,jsem těhotná...chichi.... ()

zipS

Pánovia Strause, prosím Vás, vráťte sa ku filmovým trikom-efektom, vyzerá (doslovne), že toto Vám ide oveľa, oveľa lepšie ako réžia... Malo to svoj potenciál, no teraz dúfam, že sa nepremrhá ani v prípadnom pokračovaní tejto "trash-komédie" (skyline 1 stačí) ()

Tomiczekk

Myslím, že by si to zasloužilo trošku většího hodnocení. Efektově to vůbec nebylo špatný i když to trošku mělo nádech amatérnosti. Jen mě mrzí, že to skončilo tak otevřeně jako by. Klidně by mohlo být pokračování. ()

Drky

Já jsem se opravdu příjemně bavil, řekl bych, že po delší době kvalitní SCI-FI, které mi tak trošku připomínalo DEN NEZÁVISLOSTI, ale jen vzdáleně, hlavně akční střílečka mezi nejlepšími stíhačkami světa a mimozemskými loďmi, které se náramně podobaly sentinelum z MATRIXU. Moc se mi líbila krásná hlavní hrdinka Scottie Thompson, která byla hodně HOT. Vypadá to, že se možná bude chystat i druhý díl, závěr byl hodně zajímavý a překvapující. Hodnocení 75% ()

Sheevisnu

2* za dej, 4* za grafiku, grafika, scenerie impozantne, ufoni ako z Matrixu ci Crysis (chobotnicky :) - inak dej strasne stupidne infantilny - postavy tiez ;) ()

KiJi

A na Zemi opět udeřili mimozemšťané. Tentokrát vysávají nebohým Američanům mozek. A tvůrci si zřejmě myslí, že diváci už také žádný nemají, protože u tohoto filmu ho vážně potřebovat nebudete. Proto vám doporučuji ho ani nezapojovat. Jestli tak učiníte, velmi rychle pochopíte, proč většina uživatelů dává ODPAD. Film je nudný, příběh ani režie nepřináší nic nového, bratři Strauseové na rozdíl od dvojky Aliens vs. Predator tvrdě propadli. Na Skyline je vidět, že viděli Den nezávislosti, Válku světů, District 9 a podobné filmy (mnoho scén vám je jistě připomene), ale nevzali si z nich to nejlepší: žádná velká destrukce, velmi špatný pokus o zachycení psychiky lidí v krajní situaci a pohled na události několika jedinců (navíc do toho zamotávají osobní problémy, nevěru, těhotenství bez jakéhokoliv vývoje atd.), většinou se vše odehrává v jednom bytě-mrakodrapu, zásah vojenských složek je sporadický. A když konečně přijde velké finále, tam v posledních 15 minutách film konečně trochu zaujme, jenže končí do doztracena – s hlavními hrdiny se dostanete do útrob lodi, mozek hl. hrdiny se dostane do mimozemšťana, jeho lidská stránka však převládne a jde na pomoc své milé…a tím film končí. Snad neuvažují o pokračování?!? ()

jonny.net

Musím se ohradit vůči skarohlídům, na to že to bylo Bečko mě teda zvláště pak ta druhá polovina od pokusu s atomovkou příjemně překvapila. Není to sice Cloverfield ale dívat se na to dalo víc než dobře. A jak se říká "za ty prachy". ()

Ladas6

První větou zareaguji na první větu komentáře Riddicka77: Bylo to strašně špatný!!! Celý film jsem měl pocit, že se vlastně nic neděje, bylo to takový utahaný. A když stíhačky sestřelili mimozemskou hlavní loď, říkal jsem si: To jako bylo všechno??? Bohužel nebylo to všechno!!! Byl to jen falešný konec, který byl opravdu přebit tím koncem opravdovým!!! Takovou blbost jsem opravdu dlouho neviděl. Chování postav snad ani není nutno komentovat a jediné, co stojí za zmínku, jsou ty potvory, které se na obrazovce objevují celkem často, takže je aspoň občas na co koukat. Hlavně, ať nekoho nenapadne natočit dvojku s hodným mimozemkým tátou s červeným mozkem! Nutilo by mě to totiž se na to podívat se zvědavostí, zda může být ještě něco horšího, než tento první díl... Nikdy více! ()