umbada

V prvých momentoch filmu som mal chuť ho vypnúť! Ale mýlil som sa na plnej čiare a to poriadne hrubej! Skutočná lahôdka vo všetkých smeroch! Efekty, za ktoré by sa nehanbil ani Cameron v Avatarovi, dej naozaj zaujímavý, 5 hercov, ktorí neboli dokonalý ale určite ukázali čo sa v nich skrýva. Bavil ma celý dej filmu, avšak zarazil ma otvorený záver, ktorý by som nečakal. Bratia Strauesovi sa naozaj ukázali v tom najlepšom svetle. Len škoda, že podobných snímkov je skutočne málo. Môžem povedať jedným slovom : doporučujem! ()

Patriarch

Herci a celkový dojem je z nějakého béčkového sci-fi filmu. Efekty patří naopak k tomu nejlepšímu, co lze v tomto žánru vidět. Dohromady je to velice nevyvážený film, který ale neurazí a pro mne je o dost lepší než Bitva o LA. Film měl stoupající tendenci a skončil v tom nejlepším. Dá se tedy očekávat pokračování. Já dávám 4 hvězdy za snahu a vizuální efekty. ()

ko.mar1

Tak bacha videl som obe verzie vojny svetov a tento film mi ich dejovo moc ale moc pripomína aj keď samozrejme je prepracovanejšia triková časť filmu, ufóni sú ako skrížený transformeri ,metrix chobotničky a chrobaci z hviezdnej pechoty no inak vyborné SCI-FI ,a propó s takýmito ufónmi je problém preludnenia planéty vyriešený. ()

Cyly84

Počas 3/4 filmu som si vravela "ok, taký light sci-fi film" .... no, ale s ľútosťou oznamujem, že ten koniec to riadne po...kazil. Hlavne to " Džerede!" :-) A Eric Balfour bol čoby hlavná postava tragický. ()

bblack31

Miluji Sci-fi.Nebudu řešit jestli měl mít film lepší střih,pevnější kameru,rozhodného režiséra nebo střízlivého scénáristu.Film se mě buď líbí nebo nelíbí,ať je logický či nikoliv.Tady si nejsem moc jist.Po přečtení některých recenzí jsem se díval na film s nejistotou a odstupem.Někomu se to bude líbit někomu ne,bohužel se musím přiklonit k té druhé skupině,film mě moc nenadchnul.Nevím co očekávat od dvojky. ()

Regig

Super sci-fák, napínaví a až do konce jsem si říkal, konečně film kdy vyhladí inteligentnější a vyspělejší rasa tu druhou, jak to známe my lidi samy. Akorát ten konec bez konce mě mrzí. Škoda, ještě tam klidně mohli dát finální hodinu. Třeba bude pokračování. No, nechám se překvapit. ()

pan Spock

Velmi rozpačité pocity mám z téhle sci-fi. No ale mám co jsem chtěl. Nenechal jsem se odradit ani režisérskou dvojicí, ani naprosto nezajímavým obsazením. No a ti nám servírují naprosto debilní, nesympatickou a naprosto nelogicky se chovající skupinu lidí, kteří se probudí po tahu a za okny emzáci, co je chtějí sežrat. O tom co oni emzáci chtějí, se bohužel nedozvíme nic. Konec filmu je sice poněkud netradiční, ale vykrádá District 9. Zbytek zase Den nezávislosti, Matrix, Monstrum, Valku světů a kdovi co ještě. Pochvalu zaslouži snad jen technická stránka. Triky jsou opravdu grandiozní. Akce je svižná a nenudí. Jako celek to s nudou už je horší. Škoda, že tohle téma nedostal do rukou nějaký opravdu schopný vypravěč. ()

JARDAHONDA

Laciné sci-fi béčko,v kterém si zahráli převážně neznámí herci,,, to by,tak ani nevadilo...Děj se převážně odehrává jen v mrakodrapu,kde skupina mladých lidí oslavuje narozeniny a poté se začnou odehrávat světelné orgie...Velmi podobný námět,jako u Války světů..tudíž okoukané chapadla,,,,, vesmírné lodě i médůzy,které připomínali zase Matrix...Závěr : Nic moc....Největší škoda bylo to rošlápnuté ferrari :) Film hodnotím : za 2 ** ()

satto66

Uřčitě to nebylo špatné pokoukání,ale chtělo to větší parcelu ,ale jinak velmi dobré triky a za dne. Dávám65% Jak to ,že pod Win7 nemohu najít možnost hodnocení?????????? ()

Elles

Skvělé efekty, scéna kdy letka zaútočila na mimozemskou loď byla dechberoucí. Kromě dobrých efektů mi tam ale něco scházelo ... ()

limalama

Tak jak nemusím sci-fi, tak po shlédnutí traileru sem si řekl, že tomuhle filmu dám šanci. A urřitě sem neprohloupil. Super náboj, pěkná akce a strhující příběh a napětí až do konce. ()

Harrisson

Mám rád sci-fi. Dobré sci-fi. Rozpočet nemusí dosahovat úrovně Transformers, aby byl film dobrý (např. District 9). Zde očividně s rozpočtem až tak velký problém nebyl.Ten byl na straně scénáře, předepisujícího hercům naprosto stupidní chování, dále nelogický, nevysvětlující děj. Režisérovým vzorem je s největší pravděpodobností sám velký Uve .A to se neodpouští. ()

TheRegres

Podľa mna sice B-čko,ale Áčkové:-]Film ma velmi prekvapil,vzhľadom na to,ake komentáre som tu naň čítal.Dobrá myšlienka a efekty OK!!!!!!!!!!Horšie to už je s hereckými výkonmi,ale to sa v tomto filme stráca.Celkovo ho hodnotím veľmi,velmi pozitívne.Možno aj preto,lebo som na sci-fi zaťažený:-] ()

hakutu

efekty dobrý (na ten rozpočet), nápad dobrý, herečky hezký - zpracování blbý, inteligence postav nulová (od toho se odráží dialogy) konec úplně na hov.. připadá mi to jako by se někde ztratilo 20 minut s rozuzlenim, nebo jim při práci na konci vypli proud a oni si řekli - ale co nebudem čekat až to nahoděj, takhle to je taky dobrý, kašlem na to... ale protože se nebáli ukázat emzáky ve dne a v plný kráse - 50% ()

Gabrlenka odpad!

Tohle je tak dementní film, že sem celou dobu fandila emzákům, aby to vyhráli na celé čáře. Tohle je tááák dementní film, že sem považovala za nutné to sem napsat, i když normálně negativní kritiky nepíšu. ()

jioex13

Námět určitě dobrý, provedení už ale bylo slabší. Apokalyptických snímků, kdy na Zemi utočí mimozemská civilizace tady bylo už nespočetně. Celkem pořád se snaží udržet napínavým i když na to nemá, ale snaha je. Ovšem neskutečně hloupé počínání hlavních hrdinů vytváří dojem odpadových blbostí s hodnocením pod 20%. Zachraňují to jenom efektní scény vybuchující mimozemské lodi nebo šílená monstra. Jsem opravdu zvědavý na případné pokračování, protože z takového příběhu se dá vytěžit opravdu hodně. Zaslouží si podle mě 2 a půl hvězdičky. ()

Alpha69

Film je to slabý, s neoriginálním příběhem, nepříliš sympatickými hrdiny a prostě je to divný. Ale, má to spád a efekty. Totiž, Skyline není ani tak film jako spíš počítačová hra. A poměrně dobrá hra, i když já na ty akční moc nejsem. Ale proto tři hvězdy místo dvou. ()