Johnny English byl po neúspěšné akci propuštěn z MI7 a nyní žije mezi tibetskými mnichy, kde se už pátým rokem pokouší zocelit své slabiny a vyrovnat se s traumatem z profesního selhání. Z meditování ho vytrhne až rozkaz z domovské Anglie. Tajné služby potřebují Englishovu pomoc. Při mezinárodní schůzce hlav států má dojít k atentátu na čínského premiéra. A protože se šéfová MI7, Pamela Thorntonová, nemůže na nikoho spolehnout, neboť se to v jejím revíru hemží dvojitými agenty, vsadí vše na jednu kartu - na Johnnyho Englishe. Aby zajistila dodržování protokolu, Pamela přiřadí k Englishovi naprostého nováčka, agenta Tuckera. Johnny při rozplétání případu opět nadělá spoustu chyb a trablů, ale nakonec přece jen přijde na to, kdo atentát plánuje. (TV Nova)

Danny F.

Johnnymu humoru jsem se vysmál už v prvním díle. Tady se jenom dohrává. Nevěřil jsem že to bude tak neobyčejně nudné. Jediné co mě vážně pobavilo, bylo, jak English bojoval sám se sebou. Jediný silný zážitek. 55% ()

Timak

Taky Vám přišla Gillian tak sexy? zraje jak víno, což se nedá říct o Johnnym. Žádný zázrak, ale na vyplnění sobotní nudy to stačí ... ()

Brain-D

Zhruba tak kvalitní jako jednička. Jednoduchý děj a jednoduchý humor k popukání. Smál jsem se a dost i když tam bylo plno trapností rozhodně jsem se u toho příjemně uvolnil. ()

Natabar

Jestliže jednička byla aspoň chvílemi vtipná, druhý English je již pouze a jen trapný. Tohle snad Atkinson nemá zapotřebí. ()

Imune

Od jedničky přibylo trochu na vážnosti akční stránky. Nevím jestli je to úplně šťastná změna, čekal jsem spíš komedii. Každopádně jako oddechovka dobrý. 60% ()

Sany33

Po zhliadnutí prvej časti som neveril že by táto sprostosť mohla dostať pokračovanie. Tento komentár píšem v dobe kedy je v obehu už tretí diel a teda sa mi to píše veľmi ťažko. Neznášam tento typ humoru a iba veľmi ťažko sa na ňom dokážem zabaviť. Ide v podstate o najhoršiu paródiu na Bonda aká sa dá natočiť. Moje hodnotenie plne korešponduje s mojím názorom, úplnej nezmyselnosti existencie tohoto filmového počinu. 15% ()

Lukyn007

Johnny nezklamal, a za to jsem moc rád. Za prvním dílem nijak zvlášť nepokulhává. I když je to skoro to samé, stejně jsem se smál. ()

Gerret

Návrat Johnnyho Englishe se povedl na výbornou. U některých scén jsem se vážně skvěle pobavil (scéna s uklízečkou je nezapomenutelná) a o to ve filmu šlo nejvíc. Možná že jednička mi tenkrát přišla ještě vtipnější a s o trochu lepší dějovou linkou (tady mi přišla hlavní zápletka ne až tak promyšlená). To je ale vedlejší. Jsem rád že jsem mohl vidět znovu Rowana Atkinsona na plátně. Hodnocení 75%. ()

Taio

Doslova reborn! Žiadny trápny humor, celý film som mal usmev od ucha k uchu. R.Atkinson jednoducho nedokáže nudiť a pekne dotĺkol kráľovnu. O nejaku tu špetku lepšie ako prvá čast :) ()

Krosmen

Nevtipná ztráta času při jejímž sledování se dostavuje jediný pocit - tohle už jsem někde viděl a to ne jednou. Obehraný a skoro skrz naskrz neustálým opakováním prodřený příběh by už si možná zasloužil R.I.P. Jeho neutuchající omílání už má šťávu tak akorát zpráchnivělé zombie v poledním slunci na Sahaře. ()

Zagi20

Johnny se vrací !!!! Celkově je to o něco lepší než jednička. Je to prostě zase ten starý Johnny. A nijak mi to nevadí. " It is not Susan, it is Šušán." ()

Dreadd

Johnny English se vrací, tentokrát s vytrénovánými bojovými schopnostmi a železnými koulemi. Jedním z pilířů humoru je, stejně jako v prvním díle, agentovo přehlížení zjevných skutečností a vytvrvalé odmítání rad od jeho parťáka (To není Susan, ale Šušan). Dominic West není moc výrazný záporák a za Malkovichem zůstává o dost pozadu, což může být způsobeno i tím, že je mu věnováná minimální část stopáže a téměř celou dobu tak koukáme na Johnnyho. ()

mcleod

MI7... spying for you. Ucházející britská komedie. Po ubohém začátku v tibetském klášteře, přichází parodie na bondovky, která je místy vtipná, místy díky své schematičnosti neuvěřitelně předvídatelná. Ale zase tak špatné to není (první díl byl ale o něco lepší), Rowan Atkinson hraje dobře, ačkoli moc originální to není. ()

Myrreczech

Takové utrpení jsem už dlouho nezažil. A jak jsem se na Johnnyho těšil. Překvapivě Rowan se mi v akčnějších scénách s vážným výrazem líbil. Nebýt toho a okouzlující Rosamund Pike, asi bych ani nedokoukal. Opravdu trapné, opakující se neoriginální gagy, které z Rowana dělají akorát idiota (tentokrát v tom špatném slova smyslu), celý příběh jasný od začátku úvodních titulků a hlavní záporák všem těm zklamáním nasadil korunu. Už nikdy víc. ()

Bagr_007

To jsme se od jedničky nikam moc neposunuli. Ve zkratce přehlídka hromady více či méně špatných fórů, které jednou za chvíli prolne nějaký ten skvělý fór. Nuda to není, ale pokud chci bondovskou parodii, tak si v jakoukoliv roční dobu s mnohem větší chutí dám Get Smart s Carellem. ()

Guzo

Jsem rád, že se tvůrci nerozhodli parodovat každou scénu a English není jen naprostý blbec/nešika, kterému se podaří vše jen úplnou náhodou. Takže spíš než o nějakou parodii se jedná o normální komedii s několika akčními scénami. Nicméně i tak je ve filmu pár zbytečně přehnaných scén, které zavání trapností. Naštěstí je vyvažují naopak povedené vtípky, byť většinou ne moc originální (klasika s židlí). 55 % ()

JustMeeKatie

Nic velkolepého to není, spíše na pobavení a zpestření nudnějšího odpoledne. V případě druhého Johnnyho Englishe jsem se ale bavila o dost víc než u jedničky a několikrát jsem se od srdce zasmála. Třešničkou na dortu je pak scéna s vařením na konci titulků. ()

Borci z The Raid vymlátí Hollywood

31.12.2010

Znovuzrozený Johnny English

Znovuzrozený Johnny English

18.09.2010

Právě tento týden začalo ve Velké Británii natáčení špionážní komedie Johnny English Reborn, v níž se Rowan Atkinson vrací jako neohrabaný agent s povolením zabíjet záchvaty smíchu. Později se štáb… (více)