Nick a Dale jsou přátelé, kteří mají stejný problém - pohrdají svými nadřízenými, kteří se jim rozhodli zkomplikovat život. Nick pracuje ve finanční společnosti despoty Davida Harkena, který mu slibuje povýšení, ale nakonec se rozhodne udělit ho sám sobě. O moc lépe na tom není ani Dale. Jako zubní laborant je vydírán svou šéfkou Julií, která ho navíc sexuálně obtěžuje. Tvrdí, že pošle jeho snoubence fotky, které dokazují, že jí s ní byl nevěrný. Když nastoupil jako nováček, tak ho uspala a měla s ním sex na zubařském křesle. Oba zoufalci mají kamaráda Kurta, který se brzy ocitne na stejné lodi jako oni. Jednou večer u skleničky se všichni tři shodnou na tom, že by bylo nejlepší, kdyby jejich šéfové zemřeli. V zapadlé hospodě se seznámí s protřelým kriminálníkem, který je nasměruje na myšlenku, že musí zabít své šéfy navzájem, a navíc tak, aby vše vypadalo jako nehoda. Tím se spouští neskutečný kolotoč pokusů i drsných omylů... (TV Nova)

Filty

Jednotlivé epizody byly vesměs vtipné, ale jinak nevím no. Jennifer Aniston si to u mě kompletně pohnojila. Nehraje špatně, ale bože, ta postava, kterou hrála...no comment ()

MovieFive

Ačkoliv jsem dlouho váhala, nakonec se přikláním pouze k průměrnému hodnocení. Film byl zezačátku velice chytlavý, hodně vtipný, postupně ale hlavně dějově začal ztrácet a hlavní postavy začali být protivní...Jinak ale slušná letní oddechovka, u které se určitě zasmějete :D ()

sNeDy

Sprostá, zábavná, nekorektní a docela šílená jednohubka, u které si za měsíc nebudu jistý, jestli jsem ji viděl. A snad první role, kde mi Jennifer Aniston přišla opravdu sexy. ()

pirko7

Velmi povedená komedie. Je to místy děsně přehnané a hranice reality se posunují občas trochu přes čáru, ale za ty vtipné momenty to rozhodně stojí. Hlavně moc nehledat logiku a budete se bavit :)). ()

Wardan

Skvělý nápad. Bohužel dost nedotažený, šlo z toho vytáhnout podle mě mnohem vtipnější jízdu. Ale i tak to není špatné a člověk se určitě pobaví. Navíc herci jsou skvělí, i když vedlejší postavy jsou mnohem lepší než ty hlavní, a Seth Gordon předvádí velmi slušnou režii. Jen ten scénář je nepovedený. ()

readan

Prvá tretina filmu bola výborná - najviac som sa na nej nasmiala. Postupne to však strácalo vtip a zrazu ma to až tak nebavilo. Naozaj sa to začínalo podobať na Hangover a neprišlo mi to veľmi premyslené, aj keď počiatočný nápad bol možno fajn. ()

frolish

Co sa tyka castingu a hereckych vykonov - sefovia super, zamestnanci (dostavajuci vyrazne viac priestoru) nezaujimavi. Naozaj vtipnych situacii zalostne malo, tak aspon ze ta Jennifer bola hot. Slabsie 3. ()

jandula00

Super, podobných komedií není nikdy dost! Samozřejmě se nejdedná o žádný filmový zážitek, ale občas člověk o filmové zážitky ani nestojí a chce se jen odreagovat a nemuset u filmu přemýšlet. Hlavní trojka - sympaťáci, člověk se jim ani nediví, Colin Farrell - WTF?:D Kevin Spacey - ten opěd dokázal, že je to pan Herec a móc hezky se na něj kouká. Celkově velká paráda. ()

Saur.us

Zábavná taškařice s třemi hvězdými šéfy a jejich hvězdnými výkony. Navíc J. Aniston byla neuvěřitelně sexy! ()

raud

Většinu těch vtipů, už jsme všichni viděli několikrát, tady ale zkrátka dokonale fungujou a to především kůli skvělé šestici hlavních postav! ()

Rokle

V podstatě by stačilo pouze napsat, že jsem z toho měl stejné pocity jako u sledování Pařby ve Vegas. Timing fórků, narážek je u celé šestice naprosto parádní. "Motherfucker Jones", sjetej Dale a mohl bych pokračovat dále. Je tam tolik úžasně vypointovaných perliček, že bych se tu mohl rozplývat donekonečna. Dříve se mě kamarádi ptali, co bych jim doporučil za komedie a já popravdě nevěděl co říct. Nyní se do seznamu Nesvatbových, Pařby, Paula a Prince a pruďase připsal tento malý skvost, který si hodlám v budoucnu znovu užít. Snad bude chutnat jako napoprvé. ()

Radek.SCH

Čekal jsem nějakou televizní komedii, kterou vysílají Nova a Prima v sobotu večer, ale dostal jsem něco hodně podobného Pařbě ve Vegas. - 70 % ()

Hapretor

Celkově nudné a nevýrazné. Místy až stupidní do takové míry, že jsem se tedy zasmál. Kevina Spaceyho, který byl hlavní lákadlo na tento počin, nechápu. Herec jeho formátu si střihne roli tak nevýraznou, nevtipnou a ještě k tomu to blbě zahrál. Nejspíš měl pocit, že vedle ostatních ne/herců a jedné pipky z Přátel se nemusí tolik snažit. Role Jennifer Aniston snad byla ta nejtrapnější z celého filmu a velmi pravděpodobně i ze všech rolí v komediích, které jsem kdy viděl. Film mi dějově trochu připomněl komedii s vážnějším námětem "Nula od nuly pojde" s Davidem Schwimmerem, což bylo ale excelentní a tenhle rádoby vtipnej teátr se s tím nedá ani férově srovnávat. Hysterické a totálně vypatlané povykování herce Charlieho D(g)aye jen umocnilo můj pocit nudnosti a trapnosti nad tímto filmem. Vesměs všechny postavy ve filmu jsou tak nevýrazné, ploché, stupidní a špatně zahrané, že se divím, že herci z první ligy (Spacey, Šutrland a C. Farwell), hrají jen druhé housle. Ústřední trio je mix nejapných blbečků. Konec filmu mě dorazil úplně. Zbytečně sprostý, nevtipný přídavek, jen 4 minuty trapnosti navíc. (To, že J. Aniston mluví na ptáka cizího chlápka mě nemůže pobavit, když celý film předtím má úplně stejné a debilní gagy určené nejspíš pro teen publikum). Vlastně mě napadá: Jaké věkové kategorii by tento paskvil "zábavy" doporučili producenti? Co teď dávají v kinech, je fakt brak. Marně čekám na film, aktuálně datovaný rokem 2011, který mě potěší. Zatím mi jen kurví náladu! ()

zelda82

Je evidentni, ze predevsim Jennifer Aniston, ktera je znama hlavne jako hodna a utapnuta Rachel z Pratel, si roli neuveritelne nadrzeny zubarky paradne uzila. Podobne jako Kevin Spacey chorobne zarliveho financnika nebo Colin Farrel fetackeho synka, ktery picha s chlapama i zenskyma. Zkratka vedlejsi postavy jsou mnohem zajimavejsi nez ty hlavni, ale dohromady je to rozhodne zabavny koktejl o chlapcich, kteri zjisti, ze zivot se jim zlepsi az ve chvili, kdy zabiji svoje sefy:)))A pak zacne to prave rodeo ()

kacirek_

Každej měl asi někdy šéfa, kterýho by nejraději zabil. Tahle "komedie" mi jako komedie ani trochu nepřišla, zasmála jsem se všehovšudy dvakrát, takže dvě * jsou akorát. Bohužel to nezachránil ani Kevin ani Colin. No a to mluvící auto, to byl asi KITT z Knight Rideru, pak tam ovšem chyběl David Haselhof. Prostě jak jsem již psala vícekrát, komedie tohoto typu nejsou nic pro mé modré očička. ()

ještěžiju

KOCOUR to vlastně shrnul za mě. Proto můžu jen pár věcí dodat ...vedlejší postavy přebily hlavní trio na celé čáře .. a i z nich se dalo vytřískat ještě víc. Kdo se těšil na svůdnou Anniston, tak musel být notně zklamán. Byla spíš sprostá než sexy ... Ten co hrál jejího asistenta, tak nezvládnul ani za mák poslední scénu, kdy místo aby měl navrch, tak byl spíš na operaci pro posílení hlasivek i hereckého umu. Jsem hlavně rád, že tu lidi konečně ( aspoň někteří ) posuzují film z hlediska nevyužitého potenciálu .. druhá půle filmu vyčpěla a zasmějete se leda tak při dotočné před závěrečnými titulky. Hlavně prosím netočit dvojku, když nejlépe zvládnutá postava a to vlastně záporáka ( Colin Farrell ) byla zabita. ()

Vakomlok

90%. Dlouho jsem se tak nepobavil. Spacey, Aniston a Farrell jsou svině k pohledání a je na nich vyloženě vidět, jak je jejich role baví. A upřímně doufám, že až se zapojím do pracovního procesu, nikdy nenarazím na šéfa (nebo šéfy) podobného typu. ()

Shredo

Na to že to je komédia nepamätám sa, že by som vôbec smial. Prišlo mi to ako komerčné dielko s hercami, ktorí si zaslúžili hrať v niečom lepšom. Tri hviezdy s prižmúreným okom snáď len za Kevina Spacey-ho, Jenifer Aniston a Colina Farrella. ()

aslavey

Hlavní role, které jsou tam jen do počtu. Foxx, Spacey, Farrel a nekřesťansky žhavá Jenn (která nemusí být ani nymfomanka s oplzlýma řečma a i tak nad ní slintám - a když k tomu ty řeči přidá... jednoduše řečeno, film mi trval 2x dýl, protože jsem si vracel scény s ní :-D), to jsou ti, co film táhli. Co mi ale neuvřitelně trhalo uši, hlavu a žaludek, byl uječenej Charlie. Kdo má takhle divnej hlas? A proč tolik křičí pořád? Oceňuju jeho artikulaci a rychlomluvu, ale kdo to má poslouchat. Nicméně, už je to tu několikrát zmiňováno, že film vůbec nevyužívá svůj potenciál. Scénář není špatnej, herci jsou skvělí, kamera, střih, všechno šlape. Ale chybí tam ta správná režisérská ruka. Možná trochu zapracovat na vtipech, protože Sandleroviny tu byly, jsou a bohužel asi ještě i budou a tyhle gagy neměly ani ty Sandlerovský koule. Neurazil, bavil jsem se, ale vidím to na jeden večer a pak možná někdy když bude hooodně velká nuda. ()

hEROic

konecne zase jednou poradna komedie :) trio sefu si sve role mimoradne uziva a vazne je zabava to sledovat... hlavni trojice sice trosicku pokulhava, ale i tak se jedna o povedenou drzou komedii, na kterou se rad podivam znovu... 75% ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (více)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (více)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella