Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)

nOwAsToRm

TEAM JACOB+TEAM EDWARD=EMO BELLA !!! Tenhle film je skutečný luxus a to nejen pro antifandy této rádoby ságy. ***Doporučuju*** ()

titochy

Naprosto luxusní, skoro bych řekl, že lepší než originální sága (1. a 2. díl) stmívání... xD Vážně moc povedené... ()

Nemísek

Jedná se vcelku o pěknou parodii na Twilight, ale kdo filmy Stmívání ani Nový měsíc neviděl, některé vtipy pravděpodobně nepochopí. Někdy se člověk opravdu zasměje, jindy si říká, zda má film vůbec dokoukávat do konce. Libilo se mi, jak autoři propojili oba filmy Twilight ságy v jeden a také to, že se zaměřili na scény, které mi ve filmu vadily a dovedli je do zábavnějších rozměrů (např. neustálé vzdychání Belly a její výkřiky během noci). Ve filmu se neobjevují tak nechutné scény jako v Date movie nebo Epic Movie, nicméně kam se film hrabe na Scary Movie. ()

Tuvy

Původní filmy jsou tak strašné a příšerné, že ani parodie se často nevyhne ubíjející nudnosti. Pár dobrých vtipů tam je, ale dalo by se to shrnout do deseti minut. ()

Smoldo56

Bolo len otázkou času, kedy sa niekto rozhodne natrhnúť Edwardovi prdel. A ja som rád že je to práve fanúšička Jackoba. Konečne niečo čo sa netvári nasilu vtipne a nieje nevkusné a trápne (Epic Movie..), naopak sa jedná o celkom dobre natočenú paródiu, ktorá si urobí prdel zo všetkých upírov a čivav. Bravo, tentoraz som sa bavil. ()

+sfinx+

Kdybych měl porovnat s podobnými parodiemi tak tato se nachází určitě před Bijákem i Dojákem ale až za sérií Scary movie, která mě osobně rozesmála více. I v tomto filmu jsou ale světlé chvilky a B.E.P. i vozítko Segway patří mezi ně. Určitě si to nezaslouží hodnocení odpad!, a zvláště bez rádobychytrých komentářů typu kiddo by se jakékoli hodnocení tohoto filmu docela dobře obešlo. Napadat film ze stupidity a přitom být jejím nejzářivějším příkladem je poněkud hloupé. ()

january

Myslím, že jsem cílová skupina pro tuhle parodii, protože se vždycky náramně bavím nad stupiditou originálu. Možná by bylo lepší , kdyby se toho ujal někdo jiný než tihle dva a jejich předešlé disaster parodie nebo aby jim alespoň někdo trochu vypomohl, ale lepší než nic. Příjemně mě překvapilo množství vtípků na trapnost dialogů a scén, přes naprosté napodobení retardovanosti hereckého výkonu Stewart, kdy Jacob a Edward občas šikovně sekundovali, povedené wtf scény (třeba to, jak vozíčkář přeletí kládu), až k vystižení toho, proč je Bella s Edwardem a ne s Jacobem, a samozřejmě konec. No a mohla bych pokračovat... Akorát se to mohlo obejít bez přehnaných scén jako utržený knír nebo stříkání krve z tepny. I tak chci však tvůrcům poděkovat, že se zdrželi opravdových nechutností, což nesnáším. Takže shrnuto podtrženo: já se vcelku bavila, párkrát jsem se od srdce zasmála, ale i nějaké mouchy bych našla takže průměr tři hvězdy :) "Máš delší vlasy" "Ne, to jen narostly" ()

rencica

No celkom to ušlo, keď to porovnám z predchádzajúcimi výtvormi dua F+S.... malo to dej, venovali sa jednej téme, takže ta kvalita šla hore.... ()

botswana

Je mi naprosto jasné, proč už tvůrci této parodie prostě nemůžou snést další film o upírech. V poslední době je až přeupírováno a člověk má občas strach, že doma otevře ledničku a nějaká bledá obluda s přerostlýma špičákama z ní vyskočí. A právě proto trochu zamrzí, že tak vděčné téma je tady tak tragicky nevyužito a nezparodováno do roztrhání těla. V podstatě ale sledujeme rychlý průřez twilight ságou s horšími herci, sem tam se objeví gag nebo narážka na další upíří počiny (pravá krev, upíří deníky), sem tam jsou gagy úplně mimo mísu (Alenka v říši divů). Velké plus dávám za minimalizaci fekálního humoru, ale na můj vkus bylo v téhle parodii vtipů-zabijáků zoufale málo. ()

2tomas2

Kto nevydel original tak nepochopi a bude sa mu to zdat ako zlý sen.Ja som bohužial original vydel a mal som dost. Takisto jak Zatmenie aj toto je blbost.Všetko sa to snaži napodobnit Scary Movie ale nakoniec je s toho len nudná záležitost.Sem tam niejaky ten smiech bol ale nič extra.2/5 ()

Mithal

Původní Stmívání jsem neviděl, tak těžko říct, do jaké míry ho to parodovalo. Ale v nynějším žánru parodií je to spíše nadprůměr, není zde moc odpadních a nechutných scén a sem tam jsem se i opravdu bavil. I když víceméně všechny vtipné scény se odehrají v traileru... ()

Uframufrag

Samozrejme ze od parodii takehoto typu, sa moc filmoveho umenia neocakava, no napriek tomu sa mi zda ze sa to dalo natocit aj lepsie. Sem tam sa sice nasla scenka ktora ma pobavila, ale v konecnom dosledku vnimam film ako nasilu vtipny a to je skor trapne ako zaujimave. Jedno z mala pozitiv vnimam hlavnu herecku Jenn Proske ktora mi je viac sympaticka ako Kristen Stewart, takze ta 1* patri jej ()