Josh Kovacs je manažerem jednoho z nejluxusnějších hotelů v New Yorku. Nejvyšší patro má pronajaté burzovní magnát Arthur Shaw. Když ho zatkne FBI za podvod, považuje to Josh nejprve za omyl. Pak se ale zjistí, že Shaw zdefraudoval nejen obrovské částky, ale i peníze hotelových zaměstnanců, kteří je vložili do penzijního fondu. Cítí obrovskou vinu, protože on sám Shawa o jeho spravování požádal. Vrátný Lester, který se jako ostatní ocitl na mizině, se pokusí o sebevraždu. Teprve tehdy Josh prozře a v záchvatu vzteku roztříská červené Ferrari, které Shaw vystavuje ve svém bytě. Spolu se dvěma dalšími kolegy je okamžitě propuštěn. Poté se rozhodne vzít odplatu do vlastních rukou. Od agentky FBI se dozví, že v Shawově bytě je ukrytý trezor s 20 miliony dolarů. Josh k připravované loupeži přibere bývalého burzovního makléře, který kdysi v hotelu bydlel, a dávného spolužáka - profesionálního zloděje. Trezor je ale prázdný. Ve chvíli čirého zoufalství si Josh uvědomí, že poničené Ferrari je ze zlata. Teď už jen zbývá vymyslet, jak dostat nepozorovaně Ferrari z nejvyššího patra mrakodrapu. (TV Nova)

HappyDeath

Taková ta pohodička na večerní 8 P.M. v rodinném kruhu když vám táta začíná podřimovat. Ničím extra nenadchne, ale se Stillerem jsem viděl už kopu daleko horších filmů. ()

Ozzy2

Tak koukat se na to dalo.proč si dal Alan Alda účetnictví, které mu zajišťovalo doživotí do přihrádky u auta, to ví asi jen scénárista. ()

geek.ondra

Je to neskutečně hloupý a naivní. Brett Ratner společně s herci ale dokážou po celou dobu držet tempo a udělat z Mistrovského plánu suprovou popcornovou komedii která strká do kapsy většinu konkurence. 7/10 ()

dalziel

Ale jóó,  šlo to. Také Dannyho číslovky z druhej ruky. Dokonca sa mi to chvíľami zdalo aj lepšie nakoľko sa to netvárilo tak smrteľne vážne ako už spomínané Soderbergové  partičky. ()

teddinka1

Byla jsem na tom v kině a neočekávala jsem od toho extra moc. Pár dobrých momentů, krásné auto, občas nějaký ten vtip. Oddychová komedie :) ()

Psycho.R

Jediný, co mě ve filmu bavilo bylo to, že Murphy dokáže bejt pořád stejně ukecanej a šáhlej jako v Poldovi z BH, takže mi dokázal, že se můžu zase těšit na jeho filmy, pokud bude točit kvalitně, ale zbytek... naprosto zbytečné množství hvězd, protože neměl skoro nikdo co předvést. Od Ratnera jsem čekal víc. ()

E lan

Slabé slabé slabé - okoukaný Stiler, nesympatický Affleck, totálně nevýrazný Murphy a i ostatní úplně mimo role. Navíc scénář také nepomáhá, tak jsme si prožili takové trápení až do konce. Po tomhle filmu zanedlouho nikdo ani neštěkne. ()

Moiraine

Docela mě překvapilo zjištění, že se jedná o komedii. Mně osobně to vtipné nepřišlo ani v náznaku. Možná by se vtip dalo považovat sdělení na konci titulků, které nám říká, že je film fiktivní a nikdy se nestal - kdo by taky věřil, že je takováhle blbost vůbec možná. Vypadá to, že američtí scénáristé definitivně vypnuli své mozky a to samé čekají i od diváků. Jsem schopná a ochotná odpustit ledasco, ale film mě musí alespoň bavit... ()

ER

Film bez jiskry. Není tu nic,co by bavilo (trochu jen E.Murphy),jinak samé rutinérství s patosem na závěr a se stupidní scénou kradení auta. ()

bearmeedek

Mistrovské nic po převážnou dobu filmu. Závěrečná loupež pak má jakýsi nápad, ale nemůže to zachránit ty zbytečnosti, bez humoru i napětí, před tím. ()

gemi

Je to úplná blbina, která nemá čím nadchnout, na druhou stranu ani neurazí. Pokud teda člověk vůbec nic neočekává, např. že se bude bavit, až se bude chechtat. Nebude. Třeba člověk, který se bojí výšek, si užije svoje, to ano, ale chechtal utře. Absolutně průměrná záležitost, kterou není důvod vidět podruhé. ()

error17

Film se mi líbil škoda jen že to není víc vážnější potom by to bylo ještě lepší. Kdyby scénaristé trošku zapřemýšleli a nesnažili se každou scénu udělat trapně komediální a nechali to v normální krimi hladině že se banda zlodějů snaží někoho okrást a tak potřebují i dobrý plán neměl bych k filmu výtku. Herecké obsazení nebylo špatné možná se mi tam nehodil jen Eddie Murphy a kdyby si tato skupinka vyměnila pozici s Dannyho parťákama tak ani oni by z tohoto filmu nic nevytřískali... Myšlenka dobrá koncepčně úplně špatně 3* ()

markyzgero

všechno šlo tak nějak šejdrem. zakomponovat do komedie hajzlíka z wall streetu? ještě navíc tam hodit hawkeyeho? no já nevim... navíc jsem kvůli svý získaný fobii z vejšek neviděl valnou většinu pointy filmu. a mimochodem...stiller stárne. ()

Lukaso1

Bohužel nijaký pokus o napodobení týmovky Dannyho parťáci. S tím hereckým obsazením se dalo natočil slušný snímek, ale dopadlo to výrazně pod mé očekávání. Hraje se aby se neřeklo, zápletka zajímavá, ale zase pojatá že to celé nějak vyšumí. Po závěrečných titulkách už ani nevíte o čem to vlastně celé bylo a to je u filmu poměrně velký problém:-). P.s. s filmy v režii Bretta Ratnera se mě pocit "o ničem" začíná poslední dobou nějak často opakovat. ()

Eddie Murphy touží po Oscarech

Eddie Murphy touží po Oscarech

07.09.2011

A dostane je. Protože je bude moderovat. Jistě, je to především součást kampaně před uvedením pestře obsazené krimikomedie Mistrovský plán, kterou natočil Brett Ratner. A Ratner je i jedním z… (více)

Brett Ratner v Spielbergových službách

Brett Ratner v Spielbergových službách

12.05.2011

Posledním filmem, který jsme od něj viděli, byla Křižovatka smrti 3 z roku 2007. Pak měl velké plány se čtvrtým Policajtem v Beverly Hills, ale nic z toho nebylo. Momentálně dokončil krimikomedii… (více)