Josh Kovacs je manažerem jednoho z nejluxusnějších hotelů v New Yorku. Nejvyšší patro má pronajaté burzovní magnát Arthur Shaw. Když ho zatkne FBI za podvod, považuje to Josh nejprve za omyl. Pak se ale zjistí, že Shaw zdefraudoval nejen obrovské částky, ale i peníze hotelových zaměstnanců, kteří je vložili do penzijního fondu. Cítí obrovskou vinu, protože on sám Shawa o jeho spravování požádal. Vrátný Lester, který se jako ostatní ocitl na mizině, se pokusí o sebevraždu. Teprve tehdy Josh prozře a v záchvatu vzteku roztříská červené Ferrari, které Shaw vystavuje ve svém bytě. Spolu se dvěma dalšími kolegy je okamžitě propuštěn. Poté se rozhodne vzít odplatu do vlastních rukou. Od agentky FBI se dozví, že v Shawově bytě je ukrytý trezor s 20 miliony dolarů. Josh k připravované loupeži přibere bývalého burzovního makléře, který kdysi v hotelu bydlel, a dávného spolužáka - profesionálního zloděje. Trezor je ale prázdný. Ve chvíli čirého zoufalství si Josh uvědomí, že poničené Ferrari je ze zlata. Teď už jen zbývá vymyslet, jak dostat nepozorovaně Ferrari z nejvyššího patra mrakodrapu. (TV Nova)

Prochy38

Tato pohodová komedie jednak ukazuje B. Stillera v zase tom mně sympatickém a pohodovém duchu a hlavně dává divákovi přesně to, na co si hraje. Nenucenou zábavu, prima akci a spoustu okoukaných tváří, které zajišťují kvalitní komedii. Mně se to hodně líbilo, rád jsem viděl po delší tobě stále nádhernou T. Leoni a M. Brodericka. Víc takových filmů, možná už x-krát viděných, ale těch co prostě neštvou. ()

aLPaC

Snaha o konkurenci Dannyho parťákům se sice nevydařila, ale i přesto se jedná o poměrně zábavný kousek, který roste hlavně se scénami, ve kterých se objevuje Eddie Murphy. Kdo by to byl, vzhledem k ostatnímu obsazení, očekával. ()

kritiklon

Není pravda, že v Tower Heist není žádný vtip jak jsem se dočetl v nespočtu zdejších komentářů! Je jich tam asi jako na prstech obou rukou a já osobně jsem se od srdce zasmál celkem třikrát. Zbytek je buď trapný a nebo se vytratí kamsi do prázdna. Což je škoda, když vezmu tu skvělou komediální, hereckou sestavu tak to mohlo ale hlavně mělo dopadnout lépe. Co mě drželo stále v křesle byla zvědavost jak to dopadne a jak se Shawem zametou! 3* za 63% ()

Lachvos

Nebýt té až "děsivé" nejistoty (ne divákovi, ale tvůrcovi!), cože to je je vlastně kurňa za žánr, tak by si film zasloužil jistě většího počtu hvězd či procent. Ale takhle se drž pravidla "zkoukni, nepřemýšlej a běž" a uděláš radost či ušetříš čas jak sobě, tak všem okolo... ()

Simgal

Nejvíc jsem byl zvědavý jestli Eddie Murphy dokáže ještě něco malinko zahrát a... ano dokáže. I když tu nebyl hlavní postava, dostal dost prostoru abych si mohl říct, že když si snad někdy v budoucnu vybere (nebo mu nabídnou) scénář, který nebude křičet "strašně trapná hovadina", tak je to schopen zahrát. ()

Vitaminy

Takové to co nikoho neurazí, ale ani nenadchne. Film stojí za skouknutí jenom v případě, že nenajdete nic lepšího. Takže pro nedělní opičkovské odpoledne uplně ideální. ()

masiko

Tentokrat me Stiller zklamal... I kdyz mozna to byl spis Ratner. Nebyt hereckeho obsazeni starych vykopavek, ktere funguje skvele, tak nevim nevim. ()

Dejvi21

Na Tower Heist jsem se i navzdory dlouhému čekání a nízkým hodnocením velice těšil, hlavně díky mým oblíbeným hercům a zajímavému námětu. Co se vtipu týče, byl jsem zklamán, párkrát jsem se pousmál, ale nebudu zapírat, už jsem dost zmlsaný a v této oblasti je těžké mě uspokojit. Co se děje týče, byl jsem i mírně překvapen, hlavně konec by nejspíš málokdo čekal. Téměř od začátku filmu jsem váhal mezi 3 a 4 hvězdičkama, protože takový to na mě prostě dělalo dojem. Díky zajímavým zvratům, špetce napětí, nádechu humoru, skvělým hercům a nakonec i mé toleranci k zahraničním filmům, které jsem viděl s dabingem, dávám **** s odřenýma ušima (celkový dojem 4,05*). ()

Hepy13

Do té doby než se dala parta dohromady, otrava! Pak si vzal všechno na povel Eddie Murphy a už to byla celkem sranda. Žádný nový nápad se ale neodehrává, loupežných filmů není zrovna málo, tak alespoň že sem tvůrci vložili trocha toho vtipu. Jinak by to dopadlo ještě mnohem hůř. Od filmu s názvem "Mistrovský plán" bych čekal jinou podívanou, než jen takovou partu blbců v čele s Benem Stillerem (kterého moc nemusím a ani tady mě nepřesvědčil). ()

Nolanofil

Presne 10 krát som sa usmial a 8 krát zasmial na 2 sekundy. Ťažko povedať či je to dosť alebo málo na komédiu, myslím že niečo medzi - priemer. Na Krimi je to málo kriminálne a na akčný film málo akčné. Scenár je slabší, miestami nudný a nezaujímavý, ale nie zlý. Film mal potenciál, je to na ňom vidieť, herci nevadia (Eddie konečne nehrá v úplne trápnej sračke), námet je slušný. Ale Ratner je rutinný režisér, točí všetko podľa zaužívaných pravidiel a nemá najmenší záujem od nich upustiť. Film je priemerná jednohubka a nieje dôvod aby ho človek videl viac krát. PS: v BONTONe by mali vyhodiť prekladača filmov, odkedy je TOWER HEIST - MAJSTROVSKY PLAN?! ()

TheSpearCZ

Samozřejmě... lidé si tu stěžují, že něco takového by v reálném světě nebylo možné, ale kdybych měl hodnotit film, jen podle toho, zda je všechno co jsem viděl možné nebo ne, tak bych musel hodnotit odpadem takové pecky jako je například Terminátor nebo Interstellar... chápete?!?! Jinak oddechovka to je výborná, hlášek se tu také našlo mnoho a hlavně Eddie Murphy !! Prostě borec ten chlap. Konec mohl být teda lépe proveden, ale to jsem ochoten odpustit. Jo a opravdu doporučuji u takovýchto podobných filmů vypustit a zbytečně nad tím nepřemýšlet. Hned to uvidíte jinak. Lepší 3* ()

barteca

Americká pohádka pro frustrovaný dělný lid, kterak byl zlý milionář potrestán a oni spravedlivě odměněni. ()

Snake.Charmer

Mistrovský plán zklamal na plné čáře. Stillera mám docela rád, Murphy se tentokrát kupodivu nijak zvlášť nepitvořil a byl snesitelný! a Alan Alda odvedl klasicky dobrou práci. Tím však bohužel končí veškeré klady. Film se rozjíždí skoro hodinu a nechává diváka v naivním očekávání, že po dlouhém nudném rozjezdu konečně přijde opravdu mistrovsky provedená loupež. Chyba lávky. "Vrchol" filmu je snad ještě rozpačitější a hloupější než první nemastná-neslaná hodina (o rozuzlení radši ani nemluvě). Myslím, že ani lepší režisér by z tak tupého scénáře nevytvořil o moc kvalitnější film. ()

johnymdoe

No mistrovské dílo to zcela určitě nebylo, ale pro mě tolik skvělých herců co už se dlouho nikde neobjevili že musím hodnotit více než kladně!! např.:..vlastně proč například když každý kdo se v tom byť jen mihne má za sebou minimálně jeden známý film!! A Alanovi holt ti záporáci jdou tak krásně vtipně slizácky ) ()

KOZEL84

Přiblblé,ale jinak bych to zas tak EddieMurphy neviděl.Kor když to skončilo snad ještě dřív než sem dopil kafe a určitě sem z toho nebyl tak otrávený,jako z vrcholové vychcanosti s úžasným scénářem (''je to němý film v roce 2011''-to byl nejspíš kompletní scénář),co prej je film roku.No 4 je asi moc-takže 3 ještě než sem to pustil + akorát dávkovaný Eddie,flirtovačka Gabourey Sidibe s ním,oblíbený Casey dostal už 3. členství ve zlodějské bandě,pár pěkných scén,Olda MASH a ''Sharks are born swimming,sir''.Samozřejmě z hlediska intelektuálního obohacení prozíravých chlapců,naprosto nevyhovující kus.To je jasmé! ()

Martyr

Najnevstipnejsia a najabsurdnejsia komedia bez vtipov, na ktorej som sa par krat fajnovo zasmial. Inak kravina na hovado.. ()

Eddie Murphy touží po Oscarech

Eddie Murphy touží po Oscarech

07.09.2011

A dostane je. Protože je bude moderovat. Jistě, je to především součást kampaně před uvedením pestře obsazené krimikomedie Mistrovský plán, kterou natočil Brett Ratner. A Ratner je i jedním z… (více)

Brett Ratner v Spielbergových službách

Brett Ratner v Spielbergových službách

12.05.2011

Posledním filmem, který jsme od něj viděli, byla Křižovatka smrti 3 z roku 2007. Pak měl velké plány se čtvrtým Policajtem v Beverly Hills, ale nic z toho nebylo. Momentálně dokončil krimikomedii… (více)