Reklama

Reklama

Úkol, který na Barneyho a jeho bandu žoldáků ze staré školy čeká tentokrát, se zdá na první pohled celkem snadný. Nic ale od začátku nejde podle plánu. Když během akce psychotický nájemný terorista zabije jednoho z Barneyho lidí, Postradatelní v touze po okamžité odplatě rozpoutávají přímo v srdci nepřátelského území peklo na zemi a kosí jednoho protivníka za druhým. Uprostřed všeho zmatku navíc musí na poslední chvíli zajistit, aby se pět tun plutonia vhodného k výrobě jaderných zbraní nedostalo do špatných rukou. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

ked sa na teba a na tvoj profil kuknem, tak mi ciastocne pripominas vesmir. lebo nakolko vesmir je nekonecny, natolko nekonecna je aj tvoja sprostost ... kotkodakat mozes zacat, ja tzo mam na haku, luza vymleta

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

MaedhRos

MaedhRos (hodnocení, recenze)

Trollení+veskrze marné snahy o normální diskusi+pissing contesty+osočování protistrany z alternativní sexuální orientace+stuntmanMIKE se chlubí, že má pravidelný sex.

Všechno při starým.

To je milý.

:-)

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Přesně tak, nedostala. Nevím jaké slovíčko sis se slovem "nedostala" zaměnil, protože dle tvých slov často mezi slovy nevidíš rozdíly, ale znamená to prostě jen "nedostala" :).

Těším se ovšem co veselého mi po tomhle už přibližně třetím klasickém "loučení se" napíšeš :).

Deratizer

Deratizer (hodnocení, recenze)

GigaPudding

Mel jsem to namysli v tom smyslu, ze kazdy narod ma jinou mentalitu a zvyky a tim misenim jsem nemyslel krizeni ale miseni ruznych narodnosti do jedne zeme a to nikdy nemuze delat dobrotu, kdyz se stretnou napr dva narody s uplne rozdilnou mentalitou a zvyky a zacnou si davat najevo kazdej svy a prosazovat si to, to je vzdy pak peklo a vznikaji rasisticky duvody. Narodnosti se velmi lisi, ted nemluvim o barve pleti. Podivej se na Polsko, Cesko, Slovensko, Ukrajinu, Italii atd. Kazdej je mentalitou trochu nekde jinde. Ale nejvetsi problemy jsou s cigany protoze jejich zvyky a mentalita se silne vymyka tomu zbytku. A muslimove to je zas uplne jina dimenze, proti nim nic nemam, akorat by se nemeli srat tam kam nepatri uz z duvodu rozdilnych kultur a zvyku.

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

GigaPudding

nedostala ? :)))) boze ty si sprosta.... no ja som tak sprostu zensku este nevidel... videl som kadeco... fakt... ale tak blbu zenu nikdy... je ti jasne, ze si kazdy vie zascrolovat myskov dole, ze ? :))) nic... maj sa pekne slepaci mozocek :)))

na příspěvěk reagoval GigaPudding, Testament

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Žádné otázky jsem nedostala, natožpak ještě nějaké relevantní otázky, ale taky mě asi moc tvůj imaginární sexuální život nezajímá, takže mi to nemusíš popisovat v detailech, který z těch vyholených hošíků je tam mezi váma nejmíň mužný :).

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

GigaPudding

s tebou je nekonecna debata nakolko sa nevyjadrujes k veci... ty asi nemas rada otazky, ze ? radsej ich kladies... :)) a takto by sme mohli pokracovat donekonecna, ale uz ma nebavis... nikdy ma nebavilo bavit sa s debilmi dlho :)) frustraciu nemam... narozdiel od teba mam pravidelny sex... a to so ZENOU predstav si :)) maj sa dobre... a vykric sa do vankusa ak mas zlost... zajtra pozdrav kamosky a davajte bacha aby vas nezobrali mestsky policajti...

na příspěvěk reagoval GigaPudding

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Co mě nezajímá jsem uvedla konkrétně :). A nevím kam sis myslel, že se dostáváme s výčtem tvých aktivit tady na csfd. To nedává žádný podnět k diskusi a white power výmluvy jsou obvykle v základu vždycky stejné a pokaždé nejsou relevantní, protože původ nenávisti u tobě podobných spočívá jednoduše v nízké inteligenci, takže opravdu neexistuje důvod, proč by mě mělo zajímat tvoje "ospravedlňování se". 

Nemáš rád ani hračky pro děti? :) Souvislost s barbínami totiž neexistuje nikde v celé této diskusi a stejně jako "sliepky", "plotny", "pavučiny" a "feministky", závěr celého tvého slavného reperotáru, spočívají nejspíš jen ve tvé vlastní frustraci. :)

Neodpírali ti doma barbíny, po kterých jsi toužil? :)

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

GigaPudding

:)))) zrazu ta nic nezaujima... a ja som myslel, ze konecne diskutujeme a dostavame sa niekde... uz zase citis blato pod nohami, ze ? a nechce sa ti ist dalej... tak si este zakotkodakaj znes vajce... rovno ho na platni urob...spal nejaku Barbienu... a lahni si nasrata spat... SAMA !!! :))) zajtra kamoskam na sabate pic porozpravas ako si dala dole na diskusii jedneho neandrtalca ... hlavne prehanaj a fabuluj... oni to nemaju kde zistit :)))

na příspěvěk reagoval GigaPudding

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Tvoje důvody mě nezajímají ať už jde rozhled tvůj nebo tvých kámošů nebo ať už jde o tvoje důvody pro rasovou nenávist nebo nenávist k ženám. A než se rozvzlykáš tak ti ani nikdo nebere tvoje právo na white power masturbování a pláč nad martinem123, mimochodem vesele terče rasistického urážení, to můžeš dělat jak se ti zlíbí. :)

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

GigaPudding

hahahahaha... si nakompletku vedla zlata moja... to ze som v diskusiach k akcnym filmov je pravda... pretoze ich mam najradsej... ale zrovna dievcata (okrem jednej hlupej feministickej gigapindy) sa v tychto diskusiach nevyskytuju, ze ? :))) takze som ich musel stretnut inde, ze ? :))) znovu opakujem, ze nieco o platni, sliepkach a fenministkach pisem iba tebe... pretoze si hlupa sliepka, feministka a patris k platni... tak preco by som to nenapisal, ze ? :))) A s tou masturbaciou nad white power si ma pobavila uplne... :)) To, ze clovek nesti z vetrom o preteky aby zapadol medzi kuuuul "pokrokovych" ludi este neznamena, ze je nejaky neonacista ... chapeme ? :))) Keby si pouzivala hlavu a neriadila sa vyhradne demagogiou a populistickou agendov zapadu o rovnosti ras, tak by si videla veci z inej perspektivy... stavim sa, ze si necitala veci od ludi ako Chamberlain a Gobineau ... ktory su otcami rasizmu a ich dovody co ich k tomu viedli, ze ? :))) jasne ze nie... lebo brat informacie z oboch stran spektra je nieco, co by ma donutilo rozmyslat... :))) nazaver 3x kotkodaaa :))

na příspěvěk reagoval Segrestor, GigaPudding

Související novinky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

16.02.2014

Expendables a Expendables 2 dohromady vydělali přes půl miliardy dolarů. Trojka je samozřejmě na cestě, vedle ní ale dostaneme i spin-off, jenž ponese název ExpendaBelles. Parta ostrých slečen v něm… (více)

Třetí Expendables našli režiséra

Třetí Expendables našli režiséra

26.04.2013

Podle internetových klepů se Sylvester Stallone pokoušel ukecat Mela Gibsona, aby zrežíroval The Expendables 3 a vnesl tak do série ještě víc brutality. To ale nevyšlo. Náhradník zdaleka nemá tak… (více)

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

06.01.2013

Stejně jako v loňském roce, i letos vám přinášíme přehled nejlepších filmů uplynulého roku dle předních uživatelů ČSFD.cz. Uživatelé i filmy v jejich výběru jsou seřazeny abecedně. Nejoblíbenějším… (více)

Jackie Chan v Expendables 3

Jackie Chan v Expendables 3

20.12.2012

Dvojka v tržbách překonala jedničku a souhrnně má na kontě kulatých 300 milionů dolarů. Trojka nepochybně bude. Ostatně, producenti i Sylvester Stallone to už několikrát potvrdili. Teď nás už zajímá… (více)

Reklama

Reklama