Expendables: Postradatelní 2

Expendables: Nezničiteľní 2

The Expendables 2

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 2012, 103 min

Jako když si v dnešní záplavě empétrojek současné muziky pustíte starý dobrý elpíčko Deep Purple. Trošku to praská, sem tam přeskočí, ale ta hudba - to už dneska nikdo nedělá .... Tak dobře jsem se u akčního filmu dlouho nebavil :)(8.11.2012)

Víc si ani nikdo nemůže přát. Doufám, že trojka bude co nevidět.(31.8.2012)

Absolutní vítěz kategorie Nejlepší akční nekomiksový týmový Rkový film všech dob. Nic víc, nic míň. Ještě víc nabitější, akčnější a zábavnější, sebeparodizující než jednička, že i kobra královská přestane syčet a sní o koulích Chucka Norrise a automatické brokovnici AA-12./// Úvodní sekvence je naprosto drtivá a bylo by hříchem mít k filmu bad attitude. West se vrací a má to sakra grády! 90 %. Rest in pieces. [Kino](27.8.2012)

Zbytočne strácať film s komentovaním, radšej si to idem pustiť znova! 100%.(21.8.2013)

Kdyby mi před lety někdo řekl, že jednoho dne uvidím v jediném spektáklu, jak Rocky dává na piču Franku Duxovi, Dutch s McClanem se poplácávají po atrofovaných zádech a druhou rukou přetěžkým kulometem, který by normální smrtelník s funěním tak tak vláčel po zemi, kosí albánské hordy za hrdinného dohledu Ivana Draga a Texaského rangera, jenž jako jediný vydrží chlastat v nonstopu až do zavíračky, vysměju se mu do xichtu s tím, že se spíše dočkám toho, až někdo narve do jednoho filmu všechny marvelovské supergaye z poťouchlých omalovánek pro mentály. A vida. V roce Armagedonu si vyhoní jak "sečtělí" teenageři, tak my, co jsme už v osmdesátých letech dělali kozama TA-BLE-TY jako Bolo Yeung. Je to sice exhumační defilé a příšerná kravina, nicméně každý fanoušek ošoupaných videokazet v německém znění a skvělým, simultánním dabingem nějakého ožralého Slezana prostě nemůže jinak, než po skončení nitrákem zpomalit tep, podrbat se po bércových vředech, poposednutím ulehčit hemoroidům a roztřesenou, artritickou rukou tomu namrdat pět puntíků!(14.9.2012)

• - V německé verzi filmu mají herci Arnold Schwarzenegger a Sylvester Stallone stejného dabéra. (Linkyc)

• - Těsně po smrti Billyho (Liam Hemsworth) Barney (Sylvester Stallone) říká: "Postarejme se o něj," načež si Toll Road (Randy Couture) nasadí kšiltovku. V následujícím záběru však na hlavě žádnou čepici nemá. (Domin1359)

• - Hláška "Blesku", kterou řekne Barney Ross (Sylvester Stallone)  Leemu Christmasovi (Jason Staham), odkazuje na snímek  Blesk (2011), kde ztvárnil hlavní roli Jason Statham. (mzss1)