poster

Expendables: Postradatelní 2

 • Česko

  Postradatelní 2: Zpět do války

 • USA

  The Expendables 2

 • Slovensko

  Expendables 2

 • Slovensko

  Expendables: Nezničiteľní 2

 • Velká Británie

  The Expendables 2

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 2012, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slasher
  *****

  BOOM TIME. Zapomeňte jedničku, jako by nebyla. Přesně tohle jsem tenkrát čekal a nedostal. Tak stručně. Těžkotonážní oldschoolová nonstop akce v Rambo stylu; krvavější, pravděpodobně i dojemnější, spojitější, kamerově mnohem přehlednější, castingově ještě neuvěřitelnější. Švéd to opět zabil, JCVD jako záporák s-u-p-e-r, no a trojice Guvernátor, Božský Bruce & Walker Texas Norris to celý posílá až komicky vysoko do nebes. A Sly... Je tu přesto hvězda největší. Přijde mi, že každý člen týmu tu dostal víc prostoru (snad krom Stathama a Jet Liho). Mám radost. Z jedničky jsem neměl ucelený dojem, ani mě neudělala. Tohle je zk*rvená jízda, co postupně gradovala až do závěrečný dvacetiminutovky, kdy už jsem měl definitivně držku ztvrdlou do úsměvu od ucha k uchu. Věřím, že spousta z vás na tom bude stejně. Na tohle jsme (my, a naši fotrové) čekali - ENJOY.(19.8.2012)

 • Dever
  *****

  // Distribútor: Lionsgate // Počet premietajúcich kín v USA: 3,316 // Otvárací Víkend USA: $28,591,370 //(7.11.2012)

 • robbiee
  ****

  [imdb: 7.5/10] | me: They ARE BACK! Borci sú späť a tentokrát sa ide rovno na vec. Tvrdá akcia ako sa patrí, hlášky ostré ako čepeľ Jasona Statham-a, pot, krv, železo a náboje vo výbornom tempe, ktoré nespomaľuje. Nové (staré známe) tváre sú perfektným plusom a tak neostáva nič iné len vychutnať si priestor každého z hlavných predstaviteľov. Niekto ho má viac, niekto menej,... ale taký je život. Dôležité je, že film naplnil to čo sľuboval a ešte aj pridal a to sú dôvody pre ktoré si to pozriem znova ... a znova :) Proste kvalitná old-school akcia II. [4 a pol *] Track 'em, find 'em, kill 'em. (4.10.2012)

 • JFL
  **

  Kino jako médium věčného návratu a Sylvestrovská estráda na velkém plátně. Podrobněji v recenzi pro Cinepur.(28.10.2012)

 • Superpero
  ****

  Jednička se mi líbila o něco více. Z toho Bulharska se mi dělalo trochu blivno, i když chápu, že pro Američany je to větší exotika, než ostrov plnej hispánců. Na konci jsem taky čekal nějak větší finální peklo. Nevím přišlo mi, že to všechno postříleli moc brzy. Jinak ale spokojenost. Všichni to točili z prdele a sebeironické hlášky a narážky neberou konce a ani nepůsobí trapně. Statham je megaborec a škoda, že ta jeho bitka se Scottem Adkinsem nebyla delší. A že Jet Li fakt zmizí a už se neobjeví jsem tedy opravu nečekal.(15.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace