poster

Expendables: Postradatelní 2

 • Česko

  Postradatelní 2: Zpět do války

 • USA

  The Expendables 2

 • Slovensko

  Expendables 2

 • Slovensko

  Expendables: Nezničiteľní 2

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 2012, 103 min

 • movie
  *****

  Víc si ani nikdo nemůže přát. Doufám, že trojka bude co nevidět.(31.8.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  Je to kravina na kvadrát, výplod šílence a debilní paskvil, ale mě to hrozně bavilo. Jak by taky ne, když se akční veteráni rozhodli přilepšit si k důchodům a vydali se rozstřílet, rozsekat, rozkopat a vyhodit do vzduchu vše, co bylo před natáčením vcelku. Samostatnou kapitolou je samozřejmě Chuck Norris, který potvrdil, že vtipy o něm jsou pouhým zobrazením jeho skutečných schopností a to je velmi potěšitelné i zábavné. Kdo však v dávnověku nebrousil staré akční véháesky s rychlodabingem, ten se přitom patrně nebavil tak skvěle jako já.(9.12.2013)

 • viperblade
  *****

  Zhlédnuto v kině. Simon West je zpět a s ním prakticky většina legend let minulých. Ale začněme od začátku… Na The Expendables 2 jsem se těšil od té chvíle, co jsem viděl v kině první díl. Když jsem četl, že k postavám z prvního dílu přibude Chuck Norris, Jean-Claude a Scott Adkins, měl jsem neskutečnou radost a doufal jsem, že tohoto fakt Simon West využije. Pak přišla zpráva, že by tento film měl mít rating PG-13. Upřímně jsem se vyděsil - na co by pak měli takové obsazení, aby nemohli předvést správnou, tvrdou a krvavou akci? Naštěstí to Sylvester (který tu zprávu předtím potvrdil, mimochodem) vyvrátil s tím, že se bude jednat o ryzí eRko. A když jsem poprvé uviděl trailer, bylo mi jasné, že na tenhle film musím do kina. A vyplatilo se. Začátek parádní, pak se snímek soustředí spíše na příběh, což mi vůbec nevadilo, protože poté přišel na scénu Chuck Norris. A jak je jeho dobrým zvykem, všechny zabil. Jenže tady si udělal srandu i sám ze sebe (vtípek s kobrou královskou) a já v tu chvíli věděl, že s hodnocením níž jít nemůžu. Takhle nějak jsem si totiž tento film představoval - postavy se neberou nijak vážně a dělají si legraci jedna z druhé (Bruce řekne Arnoldovi: "Ty ses vrátil mnohokrát, teď JÁ SE VRÁTÍM!" načež mu Arnold odpoví "Yippee ki yay.") střílejí vše, co se hne a je na nich vidět, jak si to užívají. Pokud se vám splnil dětský sen, když jste v jedničce viděli trio Sly + Bruce + Arnold spolu v kostele, tak v tomto díle budete plakat štěstím, když… ne, nebudu vám kazit překvapení, běžte se na film podívat do kina, myslím, že v roce 2012 lepší nářezovou akci nedostanete. Málokdy se stane, že dvojka překoná první díl. Tady se to povedlo. 100 %.(24.8.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Približne v 44. minúte zastrelí Hector (Scott Adkins) jedného z robotníkov, pričom si môžeme všimnúť, že notebook drží v pravej ruke a zbraň vyťahuje a strieľa ľavou, no v nasledujúcom zábere však dáva zbraň do puzdra pravou rukou a notebook drží v ľavej. (Johnny.ARN)

 • - Lundgren získal stipendium na Massachutsettském technologickém instututu, ale studium po dvou týdnech vzdal a stal se bodyguardem jamajské herečky Grace Jones. Shodou okolností ve filmu Expendables: Postradatelní 2 hraje žoldáka, který vzdá studia chemického inženýrství na Massachusettském technologickém institutu a stane se vyhazovačem v nočním klubu, kde se dá dohromady s exoticky vypadající dívkou. S nápadem stejných osudů Lundgrena i jeho filmové postavy přišel Sylvester Stallone. Role Gunnara totiž musela být nějak ozvláštněna a zosobněna, protože ji v původní podobě Lundgren odmítl. [Zdroj: deník Metro] (hippyman)

 • - Vyzbrojený vrtulník, který Sangové ve filmu odletí, je transportní Mi-17, avšak s přidělanými pomocnými křídly se zbraněmi a upraveným zakslením překrytu, aby připomínal bitevní typ Mi-24. Podobnou úpravou kdysi prošly vrtulníky Puma v sérii Rambo. (Foxhound#1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace