babuca

trápne dialogy, dejovo slabé, neočarila ma jednička a nezlepšila to ani dvojka. Dobré hodnotenia tu dávajú len 15-roční. Bola to miestami až komedia/parodia ako to tu napísali už iní. Najlepší komentár: Zeck ()

NavzdyMlady odpad!

Ty brďo, mám to rozpozerané asi tretí raz, ale pripadá mi to nie ako Béčkový film, ale hádam nejaké déčko natočené v lese za domom. ()

Milabusek

super film když jsem ho včera zhlédnul tak jsem s toho mněl dobrý pocit ( jako mám ho i teď ale to je jedno ), že jsem dobře stravil večer (nebo jak to říci ). Užasný co jiného můžu říci spoustu známých herců Arnold, Stalone, Bruce, Vandame atd... oprvadu skvělá obsazení. rozhodně lepší efekty oprtoi minulýmu dílu. Perfetkní hlášky ( např: scéna když vedele Arnolda Příjde Chuck Noris a arnold řekne kde je další rambo ? ... :D pochopí jenom ti co viděli film ) :D ale i akční scény byli dobrý a rozhodně tento film jse povedl pár hodně vtipných scének + hodně moc akčních scének tohle se jen málokdy povede sloučit dohromady kdo viděl jedničku a oblíbyl jsi ji tak tohle musím doporučit. Zkrátka tenhle film jsi 5 hvězd opravdu zasluží. ()

TrokUruk

Většina filmů byla opravdu zábavná a přenesla mě zpět do doby akčních hrdinů, kteří uměli vzít za kus flinty a klidně se u toho i pomazali bahnem a bylo jim úplně jedno, jestli u toho mají perfektně nagelovanou ofinu. Ovšem oproti prvnímu dílu mě trochu zklamala milostná zápletka a klišé typu: nemůžu s tebou být pro tvoje dobro....KECI....jinak veliká zábava! ()

+sfinx+

Zkrátka u filmu, kde američtí hrdinové s jednou rukou v nose a druhou na špuntovce zabíjejí hordy nepřátel, nějak nemohu vypnout a užívat si ho jako nějakého oddechového akčňáku (Shoot 'em up). Když pak ještě přijdou dojemné vzpomínky na Afghánistán, kde padla celá jednotka chudáčků, protože nechtěli ohrozit tamní obyvatele, tak už to byl hotový výsměch. Druhá půle ale stála za to a tam už film svůj účel splnil - obzvlášť když se zjevil Norris a začal vtipkovat sám o sobě. ()

HFCJ

Jednotka bola vyrovnanejšia, konzistentnejšia, ale aj tak musím povedať, že sa na to tretie stretnutie so Slyom a spol. dosť teším. ()

Pono

Jednou větou: Podle mě nejlepší akční film všech dob.Aby ne,když se na plátně vedle sebe objeví staří mazáci jako Slallone,Willis,Van Damme,Lungren,Schwarzenegger,Statman a nesmrtelný Chuck.Ta scéna,kdy se"svatá trojice" Stalone-Willis-Schwarzenegger prostřílý sklem,aby se následně prostřílela mezi desítkama protivníku byla nezapomenutelná.Kdo by to čekal,od uvadajícího Westa. PS:Van Damme byl v roli záporáka LEGENdární 99% ()

Lujna

Jediné co je na tomto filmu špatně je fakt, že nejkrásnější ze všech chlapáků zmizí z plátna tak brzy. ()

Als.D

A je to tu. Stará dobrá akční klasika doplněná všemi akčními legendami a tentokráte pořádně. Starý dobrý vtípky uprostřed přestřelky a dokonalý a originální umělecký styl hlavních herců, který ani jeden z nich nezapomněl. Dokonce i Chuck Norris, kterého já nikdy nemusel je tam nápaditě dosazený. Jen mi tam chyběl Jet Li. Ale aspoň mu věnovali jednu dobrou scénu. Ten film je klišé, ale jeto staré dobré klišé, na které se prostě rádi podíváte. ()

Ragnar

Sly Stallone, Arnie, Willis, Van Damme, Chuck Norris... to nám o filmu říká vše, co chceme vědět - extrémě nabušená, testosteronem přetékající, výbušná slátanina. Ale BOŽÍ slátanina. Snad každý dialog disponuje nějakým klišé, každá postava má svou chlapáckou hlášku, film prakticky bez děje a s naprosto nepřekvapivým zakončením, ale... zatraceně, stojí to k ďasu za to! Obzvlášť Statham se v tomto, stejně jako v předchozím díle, opravdu předvedl. ()

qwertzkiwi

Tohle je prostě pecka - starej dobrej akčňák, co víc si přát. Skvělý spád s výborným závěrem, plným drsných hlášek. Jednoduše pět hvězd. ()

saint3n

v zásadě se shodnu s Červeňákem, jenže je to tak moc guilty pleasure, že si to zaslouží ocenit. osobně tak 75%, čili zaokrouhleno nahoru -> ()

MartinK.789

Dvojka mě brala mnohem víc než první díl.Skvělé obsazení(Sylvester Stallone, Jason Statham, Liam Hemsworth, Dolph Lundgren, Jean-Claude Van a další).Dávám 80%. ()

Gnukleus

Radost hodnotit. Plejáda skvělých herců, akce i humor. Kdo vyrostl na těchto hvězdách je pro něj série Expendables povinností. ()

lopikm

Pokračování této serie opravdu stojí za to se podívat. možná lepší než jednička.stallone a jeho banda opět nezklamala.Chuck Norris mě příjemně překvapil najednou jsem se mu začal smát jak mluvil oté kobře.I když Van Damme měl zápornou roli poradil si s ní skvělě. 5 hvězd bezpochyby. ()

pfonzi

Ano Expendables jsou jen průměrný akční film,kterých je tu jako soli a naprosté ne nedá se to takhle brát,protože Sylvester pro nás natočil něco jedinečného.Dal dohromady důchodce co nás bavily už od dětství a oživil naše vzpomínky na ten bezstarostný život kdy jsme tu všichni čučeli na Ramba Terminátora a spol.prostě,já osobně jsem se modlil za to,aby spojily dva herce Sylvestra a Arnolda a on nám spoji dohromady tolik akčních ikon.Jednička pro mě byla skvělá už jen kvůli nápadu a malému uskutečněnému snu,ale dvojka nemá chybu slavné Im Back,hudba při nástupu nesmrtelného Chucka prostě skvělé 5 hvězd a u mě 200 % zábavy ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky