Skylwalker42

Ten záběr jak Arnold, Sly a Bruce společně pálí ze samopalů a kosí hlava nehlava, je tak nádherně nostalgicky boží a HLAVNĚ! - všichni tři společně v akci! A Chuck Norris se svou parodií sám na sebe, to vynese do labužnických sfér v tomto žánru, který má onen feeling z osmdesátých let akčního béčka. Finálový souboj Stallona a Van Dama je pak velmi lahodnou třešničkou na dortu. Paráda! ()

Jason13

Snad ještě nadupanější než jednička.. Stallonovi se povedlo přesně to, co chtěl.. A přesně to, po čem toužil každej kluk, kterej tak jako já vyrůstal na 80s a 90s akčních filmech.. V jedný scéně bok po boku Bruce, Sly, Arnie, za nima Chuck, záda jim krejou Statham a Lundgren a proti nim záporák Jean Claude??? Už teď je to legendární!!! ()

JFlower

Pro pořádek - já rozhodně nevyrůstala na akčních devadesátkových filmech. Nutno však přiznat, že i tak mě některé vtípky a narážky pobavily, protože jejich kult je prostě všude a tak je znají i ti, co neviděli jediného Ramba. ()

wdc

Sylvester Stallone, Bruce Willis, Arnold Schwarzenegger, Chuck Norris, Jason Statham... Místy celkem krvavé a trochu mimo realitu. V kategorii akční/thriller dost dobré. ()

Sunwheel

Nostalgia dostala ešte epickejší rozmer, keď sa Slyovi podarilo zohnať viac legiend do svojho béčkového reunionu. Ak by Kameňák bol tvorený hláškami z akčných filmov vyzeral by presne takto. Oproti jednotke menej bitiek s rukami a viac strieľačiek (čo ma vzhľadom na hviezdy ako Norris a Van Damme celkom - a nie príjemne - prekvapilo). Taktiež sa ubralo z nejakého tvorenia filmového príbehu a vsadilo sa viac na akciu. Priamočiarejší film s lepším obsadením, ktorý vám ubehne ešte rýchlejšie ako jednotka. Ak ste vyrastali na akčných béčkach 80. rokov a máte nostalgickú náladu, tak si to aj tak užijete. ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 7/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 6/10. ()

Pavlosos

Ta scéna, kdy se vedla sebe zjeví Terminátor, Demolition Man a John McClane a proti nim Univerzální voják a spolu s ním Yuri Boyka a záda úvodní trojici kryje Walker, Texas Ranger, je nesmrtelná. Film jak víno 🍷 ()

david141474

Tento díl je opravdu skvělý, hlavně díky ději. Casting se rozrostl o další 2 esa a těmi jsou samozřejmě Jean-Cloude van Damme a Chuck Norris a příchod Chucka Norrise budu ještě dlouho nosit v srdci, protože mi to vyrazilo dech a opravdu jsem ho tam nečekal, navíc zazněl soundtrack z filmu Hodný, zlý a ošklivý, což milovníky westernů jako jsem já, dost potěší, ale také překvapí. Akce je v tomhle filmu skvělá, hlavně fight na konci filmu na letišti. Postavy jsou zajímavý. Herci jsou skvělý. Akce je skvělá. Humor o kterej se stará Arnold Schwarzenegger je taky boží. A soundtrack je taky skvělej. 10/10 Opravdu, skvělá podívaná na kterou jen tak nezapomenete! ()

Pafouk

Jean-Claude je záporák tak drsný, že nesundá sluneční brýle ani v dole. Sly je hrdina tak drsný, že do toho dolu přistane letadlem. Municí se nešetří, od úvodní scény to připomíná Žhavé výstřely, počítadlo mrtvol by se točilo jako větráček. Béčkovost z toho vysloveně tryská, hláškuje se jako o závod, všichni nosí nože obří velikosti a přijde i Chuck Norris. Skvělý akční Statham, legrační jetý Lundgren, starý dobrý Arnold s pořádnou palebnou silou a i Willisovi stačí se zatvářit do kamery a divákovo srdce poskočí. Závěrečný souboj Stalloneho a Van Damma byl divokým snem nejednoho fanouška už od dětství. (Mimochodem - říkají si Postradatelní, ale když jeden náhodou umře, tak jsou z toho všichni dost špatní. :) ) ()

e-pilot

Skutečná akce probíhá v čase 02:14-09:39, 1:03:30-1:07:54, 1:14:46-1:25:42, zbytek děje obstarává plané žvanění. Co dodat?! Promarněný potenciál. Tomuhle někdo dává 5*? Si děláte prdel! Leda, že by hodnotitel při cestě k obrazovce zakopl o konferenční stolek, uhodil se do hlavy a film zhlédl s pod vlivem anestetik tišících mírný otřes mozku. Já dávám * toliko za vtipnou scénku s pidiautem projíždějícím odbavovací halou. ()

Luciaaas2

Totální akční masakééér, prostě bomba. Dvojka předčila jedničku a zároveň se řadí mezi nejlepší hity letošního roku a zároveň jako nejlepší akční film za poslední desetiletí. Van Damme je bombastickej a moc mu přeju, ať ho Expendables 2 zase vystřelí mezi elitu a můžeme na něho chodit do kina. Jeho souboj se Stallonem nemá chybu, Norris je super a vlastně všichni jsou super. Tohle musíte vidět :-)) ()

Sanr

Škoda, že tahle sestava neudělala něco mnohem dřív, když byli mladší, ale i tak supr. Chuck skvěle, jeho vstup jsem nemohl smíchy :-D, ale na to, že má 72 no je to prostě Chuck Norris. JCVD to zahrál na oskara :-D. Druhá čtvrtina filmu mě zklamala mnoho keců, měl jsem chuť to posunout dál což není dobré. Ovšem závěr bomba všichni v supr akci i s humorem, proto taky 5*. Je tam vidět to další pokračování, tam by mohl překvapit třeba závěr, kdy všichni zemřou :-D ať furt nejsou ty slavné "happy endy" . ()

Keys1

Stále sa pýtam kde su tie časy ked sa točili filmy , majstrovské diela, ako: zelená míle, gone baby gone, shawhank Redemption, Trainspotting, Requem for a dream, Pulp Fiction , prosto klasiky bez zbytočného krviprelievania , ale musím uznať že EX2 ma dostalo. Je to trhák aj ked radšej pozriem filmy ako som hore vymenoval, ale nemôžeme čakať ,od akčných hrdinov 90tych rokoch ,aby to šlo bez minimum mŕtvych . Už sa teším na premiéru na slovenské plátna a samozrejme na EX3, ktoré ponúkne , podla toho čo som čítal, nové hviezdy ako Nicolas Cage. 100% , už nech je to na DVD aby som si to naplno vychutnal znova a znova. ()

reccal

Ták, zkouknuto a dávám plnou palbu. Pánové si i v pokročilém věku dělají legraci sami ze sebe a dokazují tak, že film neberou až tak vážně. Akce, akce, akce a zase akce, občas proložená takovou hláškou, že kino šlo k zemi. Jistě, je to střílečka a masakr, ale o to přece šlo, ne?:) ()

zluma1

Za mě - hooodně dobrej relaxíček a klasický Béčko jako ze starejch časů ale ty hlášky mě málem rozsekaly :-D Pokud se divák přišel bavit pobaven odejde! ()

Bons_

Je obdivuhodné, co ty lidi v tomhle věku dokážou a za tohle si těch 5 hvězd určitě zaslouží. EX 2 chapu jako jeden ze snímku na zakončení kariér dotyčných. Milovníci akčňáku tohle určitě velice ocení. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky