poster

Paranormal Activity 3

 • USA

  Paranormal Activity 3

 • Slovensko

  Paranormal Activity 3

Horor

USA, 2011, 83 min (Director's cut: 94 min)

Scénář:

Christopher Landon

Producenti:

Jason Blum

Střih:

Gregory Plotkin

Kostýmy:

Leah Butler
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MikeCool
  ****

  Po shlédnutí PA3 jsem si uvědomil, že zřejmě nikdy nebudu před zrcadlem vyslovovat slova Krvavá Mary (Bloody Mary). Film bohatý o kvalitní lekavé scény a v závěru dokonce na pořádnou akci. Jediné co bych asi vytkl je malinko podivnější střih závěru filmu a fakt, že scény z traileru se ve filmu vůbec neobjevily, což mi osobně vůbec ale vůbec nevadilo. Paranormal Activity 3 je zároveň můj nejintenzivnější hororový kino-zážitek. Tak podělanej strachy jsem z kina nikdy neodcházel. Ono když se vezme v potaz to, že sál byl vyprodaný, tak jsem se mnohdy lekl reakcí mladých slečen, než scény ve filmu. ___ (Cinestar, Hradec Králové)(26.10.2011)

 • Allien.9
  **

  Ta otáčející se kamera na pomezí obývacího pokoje a jídelny byla luxusní (s každým otočením se jsem čekala, odkud co vyletí:-)), zvýšila se i koncentrace poltergeistovských úkazů za jednotku času (tj. z jednoho na cca. pět za hodinu), zbytek je ale typické "Abnormal Passivity". Na rozdíl od "PA" a "PA 2" jsem však tento díl dokoukala (i když nebylo o co stát...), a tudíž fakt, že se jedná o nejlépe hodnocený díl série, výjimečně i chápu.(12.10.2014)

 • Hrabka
  ****

  Zaprvé: Nejlepší díl série (o dvě hvězdy lepší jak oba předchozí díly). Zadruhé: Takhle jsem se už dlouho nebál (je důležité si udělat vhodné podmínky pro sledování takového kousku, tzn. dobrá kvalita!!!, osamocenost, tma). Zatřetí: Co se atmosféry a napětí týče, tak ty jsou na té nejvyšší úrovni, chování postav mi sice přišlo chvílemi dementní, ale ta super hororová atmosféra, to dokázala přebít. Začtvrté: Naprosto odrovnávající lekačky, u jedné jsem myslel, že zemřu. Zapáté: Zajímavý závěr, jsem zvědavý na další pokračování, snad se toho ujmou tvůrci tohoto dílu. 75%(23.1.2012)

 • T2
  *

  Rozpočet $5miliónovTržby USA $104,028,807Tržby Celosvetovo $207,039,844Tržby za predaj Blu-ray v USA $4,029,350 //počet predaných kusov 201,568║ Až na pár slušných scén opäť neskutočne vatové(aj to dve "ľakavé" scény sú len tak pre pobavenie mimo strašenia duchov) a nedomyslené, ťažko povedať akú výpovednú hodnotu od toho tvorcovia čakali, je to len guláš chvíľkových nápadov, nehorázneho klišé, ťažko pochopiť a to už po 3x kto by ostal v dome kde straší??? A nechal svoje detičky vystaviť čudesným výjavom. Osobne je to podľa mňa jedna z najhorších filmových sérii čo kedy vznikla. /15%/(17.3.2012)

 • johnn333
  ****

  Gradující nápětí, spousta nápadů a nečekaně i humor. A pak totální šok. Zdaleka nejlepší díl série - a to i přesto, že mě ta satanská nadstavba nijak extra nebere. 80%(8.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace