poster

Paranormal Activity 3

 • USA

  Paranormal Activity 3

 • Slovensko

  Paranormal Activity 3

Horor

USA, 2011, 83 min (Director's cut: 94 min)

Scénář:

Christopher Landon

Producenti:

Jason Blum

Střih:

Gregory Plotkin

Scénografie:

Jennifer Spence

Kostýmy:

Leah Butler
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Allien.9
  **

  Ta otáčející se kamera na pomezí obývacího pokoje a jídelny byla luxusní (s každým otočením se jsem čekala, odkud co vyletí:-)), zvýšila se i koncentrace poltergeistovských úkazů za jednotku času (tj. z jednoho na cca. pět za hodinu), zbytek je ale typické "Abnormal Passivity". Na rozdíl od "PA" a "PA 2" jsem však tento díl dokoukala (i když nebylo o co stát...), a tudíž fakt, že se jedná o nejlépe hodnocený díl série, výjimečně i chápu.(12.10.2014)

 • Pilda17
  **

  Paranormal Activity 3 je jedna velká fraška od začátku. Opakování scén a typicky hloupé lekačky (přesto se nějaké povedly). Tento díl je zbytečný a jde už jen čistě o peníze. Od začátku se duch zjeví a vůbec nic se nevyřešilo. Čekal jsem, že se v PA3 vyřeší spoustu věcí, ale pořád jsou otázky na které neznáme odpověď. A ten nápad na konci byl trapný a zvrácený a zcela vyvrátil všechny teorie. Za mě rozhodně velké zklamání a hodnocení nejvyšší v celé sérii nepochopím... 4/10 = 40%(29.10.2011)

 • Pepinec
  ***

  Znovu opakuji, že mám k Paranormálním aktivitám osobní vazbu. A trochu naivně doufám, že k paranormálním jevům mají osobní vazbu i samotní autoři série, přičemž nemám na mysli vazbu prázdná peněženka-napěchovaný účet. Ne, že by pro mě vrcholem strachu bylo čekání na upadnutí naběračky z věšáku u sporáku, jak tu mnozí vtipně popisují, ale několik momentů mě napružilo jako kšandy, a pak také - pokud bych se měl vyjádřit k otázce, jestli podle mě existuje spíš Bůh nebo Ďábel, pro červeného mužíka bych nalezl více důkazů (třeba sebe... :-)). Trojka je oproti uzívané dvojce určitě krokem vzhůru, ale co měl znamenat ten pomatený konec? Pramalá gradace a žádný pořádný shockend, což jen napůl zachraňují zadní vrátka, která si tvůrci nechali otevřená pro další díly.(14.2.2012)

 • Davies182
  ***

  (Ne)příjemné mrazení se vytratilo, místo toho útočí režisérské duo na divákovy smysly více lekacími scénami. Škoda - i tak je ale třetí díl hororového výplachu podívanou,na kterou se nezapomíná: simulátor strachu stvořený pro ryzí zážitek z kina. Sice jiný, než na jaký jsme zvyklí, ale je tam...(22.10.2011)

 • MikeCool
  ****

  Po shlédnutí PA3 jsem si uvědomil, že zřejmě nikdy nebudu před zrcadlem vyslovovat slova Krvavá Mary (Bloody Mary). Film bohatý o kvalitní lekavé scény a v závěru dokonce na pořádnou akci. Jediné co bych asi vytkl je malinko podivnější střih závěru filmu a fakt, že scény z traileru se ve filmu vůbec neobjevily, což mi osobně vůbec ale vůbec nevadilo. Paranormal Activity 3 je zároveň můj nejintenzivnější hororový kino-zážitek. Tak podělanej strachy jsem z kina nikdy neodcházel. Ono když se vezme v potaz to, že sál byl vyprodaný, tak jsem se mnohdy lekl reakcí mladých slečen, než scény ve filmu. ___ (Cinestar, Hradec Králové)(26.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace